Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie racja, Jermaine jest chyba lepszym prospectem, ale 20 ppg w drugim sezonie robi wrażenie.

 

Ciekawe właśnie jak to rozegrasz, czy będziesz grał młodymi czy jednak młodzi z ławki..

 

No i po campach dalej nie wiele wiem jak mam  ustalić S5 na sezon. A tak na marginesie granie młodymi daje im coś do następnych campów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po campach dalej nie wiele wiem jak mam  ustalić S5 na sezon. A tak na marginesie granie młodymi daje im coś do następnych campów?

 

niestety nie :(

 

tzn można robić jakieś bajery (typu komisze dodają +5 potencjału młodzikom którzy rozegrali x minut, czy coś) - ale systemowo nic nie ma

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie :(

 

tzn można robić jakieś bajery (typu komisze dodają +5 potencjału młodzikom którzy rozegrali x minut, czy coś) - ale systemowo nic nie ma

Skąd wiesz? Może Ci co grają więcej trochę lepiej się rozwijają, trzeba by było jakąś analizę zrobić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz? Może Ci co grają więcej trochę lepiej się rozwijają, trzeba by było jakąś analizę zrobić. :grin:

 

To analiza na podstawie mojego składu temu przeczy taki Miller który rozegrał 22 minuty dostał prawie 60 punktow do sumy umiejętność(i to jeszcze tak, że ani nadaje się na PF ani SF) a tercet młodych najbardziej perspektywicznych dostał ok 30 (na 30+ minut) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braki w składach:

 

Cetlics - 3 graczy

Heat - 6 graczy

Nets - 2 graczy

Wizards - 6 graczy

Hornets - 3 graczy

Bulls - 2 graczy

Cavaliers - 3 graczy

Warriors - 2 graczy

Lakers - 5 graczy

Suns - 5 graczy

Trailblazers - 2 graczy

 

 

Aktualna lista waivers:

 

 

1. Clippers

2. Warriors

3. Sonics

4. Spurs

5. Heat

6. Bucks

7. Pacers

8. Hornets

9. Grizzlies

10. Knicks

11. Kings

12. Nets

13. Lakers

14. Raptors

15. Jazz

16. Mavericks

17. Hawks

18. Magic

19. Wizards

20. Timberwolves

21. Cavaliers

22. Celtics

23. Suns

24. Rockets

25. Pistons

26. 76ers

27. Trailblazers

28. Nuggets

29. Bulls

 

PMy z listami proszę słać do mnie do piątku 19/05/2017 do godziny 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na przekroczenie luxury przez Lakers Michael Dunigan trafia na FA. Można o niego walczyć podczas waivers. 

 

O damn, jeszcze lepszy kolo niż Laimbeer, śmieszne tegoroczne waiversy są :panda:

 

( Notabene z takimi one & done jak jeden z tej dwójki, Paul George, Manny Harris i przede wszystkim Patty Mills Clippers wyrastają na nie tylko kandydata do playoffs ale i w ogóle kontedera :nevreness: A do tego są jeszcze młodzi zdolni jak Arenas czy Jermaine)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.