Skocz do zawartości

Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
602 odpowiedzi w tym temacie

#31 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3617 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 11:29

To pokaż coś ciekawego :D

Pierwsze co mi na myśl przyszło, popołudniu mogę poszukać wiecej

https://youtu.be/lUfhUYtfDZU

Najlepszy sklep koszykarski

#32 ptak

ptak

All-Star

• Użytkownik
  • 1209 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 12:00

musisz iść na stadion. ryk silników, zapach metanolu, kamyki latające na wirażu, kurz i niemiłosierny upał. to trzea przeżyć. albo Ciebie wciągnie, albo nie.

przed tymi zawodami Gollob miał tytuł IMŚ w kieszeni. zajął 2 miejsce.

#33 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3647 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 12:31

To prawda. Żużel w wydaniu telewizyjnym przeciętnego Kowalskiego wciągnąć raczej nie ma szans.

www.emitech.net.pl - najlepsza automatyka dla przemysłu!

#34 Findek

Findek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3422 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 12:36

To prawda. Żużel w wydaniu telewizyjnym przeciętnego Kowalskiego wciągnąć raczej nie ma szans.

Sam jesteś przeciętny Kowalski :D

Spoko, obczaję w domu, dzięki za link.

"Murphy, Dunleavy and Travis Diener to Utah for Andrei Kirilenko, Kosta Koufos and Kyle Korver's EC. Admittedly, this trade makes no sense -- I just wanted to break the record for "most white guys in an all-white trade." - Bill Simmons

Kwame Brown was drafted by Washington Wizards, under team president Michael Jordan, and he reportedly said to then-Wizards coach Doug Collins, “If you draft me, you’ll never regret it.

#35 ely3

ely3

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 6770 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:13

Sam jesteś przeciętny Kowalski :grin:

Spoko, obczaję w domu, dzięki za link.

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów w historii żużla

1982 szalony wyścig - Kenny Carter i geniusz żużla Bruce Penhall - obejrzyj dokładnie jak Carter w pełnym biegu uderza z łokcia w kask rywala by wyprzedzić ten go kontruje

I taki rarytas z 2009

#36 Roger

Roger

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5321 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:40

przed tymi zawodami Gollob miał tytuł IMŚ w kieszeni. zajął 2 miejsce.

To jest jeden z największych mitów dot. całej kariery Golloba.

On miał 4 punkty przewagi nad Rickardsonem, a w zanadrzu było Vojens gdzie Szwed uwielbiał jeździć. To była żadna przewaga biorąc pod uwagę okoliczności. Wtedy punktacja w turniejach była taka, że wygrana TR dawała mu złoto bez względu na wynik Golloba (25 za pierwsze miejsce, 20 za drugie itp.).

Rickardson ten turniej oczywiście wygrał. Nie sądzę by Gollob, nawet będący w pełni sił, miał wtedy szansę.

Użytkownik Roger edytował ten post 11 kwiecień 2017 - 20:33

#37 antek

antek

All-Star

• Użytkownik
  • 1766 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 17:02

choc nie lubie bombera (czy mozna w polsce go lubic, ale epickie wydarzenie)

absolutny klasyk (polowki punktow no i mlody ulamek :P)

#38 ely3

ely3

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 6770 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:21

Leszno jest faworytem dla mnie tak samo jak Gorzów. Wszystko zależy od przebiegu sezonu, kto trafi z formą, z silnikami itp. Niestety (piszę to będac z Torunia) myślę, że Toruń będzie zaskoczeniem in minus. Maks co widzę to wygrywanie ile się da u siebie i liczenie na mały wpierdol na wyjeździe. Tylko z takim Lesznem, Gorzowem, Zielona to nawet u siebie nie będzie łatwo.

No to się zaczęło w Toruniu --- Zmarzlik wydaje się w rewelacyjmej formie

#39 fluber

fluber

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6158 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:30

No to się zaczęło w Toruniu --- Zmarzlik wydaje się w rewelacyjmej formie

Hancock też jak zwykle pokazał, że sparingi swoje, a liga swoje.

Trudność terminarza w 3T w beGM link poniżej:

http://www.e-nba.pl/...351#entry662136

#40 ely3

ely3

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 6770 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:36

Hancock też jak zwykle pokazał, że sparingi swoje, a liga swoje.

To prawda a Holder beznadziejny .... Vaculik wyborny

#41 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3617 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:42

Meldunek ze stadionu. Pizga chłodem. Stop.
Będę chory. Stop. Vacul ma wyjebane na kibiców. Stop. Jepsen Jensen dzisiaj może komuś albo sobie krzywde zrobić. Stop.

#42 fluber

fluber

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6158 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:48

To prawda a Holder beznadziejny .... Vaculik wyborny

Właściwie dlaczego zrobili tę podmiankę, że Hancock jedzie w 1 parze, a nie tak jak ostatnio jeździł, czyli z juniorem? Juniorzy Gorzowa to są dopiero beznadziejni, będzie im ciężko w tym sezonie, po tym jak mogli korzystać ze Zmarzlika. No i Kasprzak bez komentarza, widocznie co drugi sezon musi mieć kryzys.

Meldunek ze stadionu. Pizga chłodem. Stop.
Będę chory. Stop. Vacul ma wyjebane na kibiców. Stop. Jepsen Jensen dzisiaj może komuś albo sobie krzywde zrobić. Stop.

Ciesz się, że przynajmniej u was kolejki nie odwołali. Przed telewizorem dużo cieplej :nevreness:  W nominowanych oprócz Hancocka to nie wiem, kto u was pojedzie.

No to Vaculik wam pokazał :nevreness:

Użytkownik fluber edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 18:55

#43 ely3

ely3

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 6770 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:56

No Vaculik robił dziś co chciał. Ten ostatni bieg to już tak troche odpuścił

PS Zmarzlik w tym 15 biegu powinien pójść szerzej bo był już z tyłu i nie miał szans się założyć na Hancocka a ryzyko kontuzji było sporo - naprawdę fuks że miedziak kładł się szybko i trafił do położonym motocyklem

#44 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3617 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:57

A ja z nimi byłem, miód i wino piłem...
No dobra, nic nie piłem bo prowadzę ale w domu to sobie herbaty z nalewką z aronii zrobię. Jaki był mecz każdy widział. Tak długo jak Gorzów nie był dopasowany tak długo była rywalizacja. Kastrat się wywalił ale z perspektywy stadionu nie wiem kogo powinni wykluczyć. Walasek szukuj się bo w Zielonej możesz pojechać za Pawełka. Tyle na szybko. Dla Faktów po Faktach przed Wydarzeniami w czasie Wiadomości z Motoareny, TuPalnik.

Użytkownik TuPalnik edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 19:58

#45 fluber

fluber

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6158 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:09

A ja z nimi byłem, miód i wino piłem...
No dobra, nic nie piłem bo prowadzę ale w domu to sobie herbaty z nalewką z aronii zrobię. Jaki był mecz każdy widział. Tak długo jak Gorzów nie był dopasowany tak długo była rywalizacja. Kastrat się wywalił ale z perspektywy stadionu nie wiem kogo powinni wykluczyć. Walasek szukuj się bo w Zielonej możesz pojechać za Pawełka. Tyle na szybko. Dla Faktów po Faktach przed Wydarzeniami w czasie Wiadomości z Motoareny, TuPalnik.

W studiu stwierdzili, że ewidentnie zawinił Zmarzlik, chociaz gdyby to był 1 łuk to by pewnie było, jak z Miedzińskim ( swoją drogą Zmarzlik niezbyt miło rozmawiał z sędzią)

Ze studia też fajny stat poszedł, że każdy zawodnik Torunia w tym meczu przynajmniej raz przywiózł zero ( a w zeszłym sezonie Holder nie przywiózł ani jednego zera). Mi się mniej Jepsen Jensen podobał dzisiaj, ale zobaczymy, jakie roszady zrobią w Toruniu. Godna inauguracja sezonu bez dwóch zdań.

No Vaculik robił dziś co chciał. Ten ostatni bieg to już tak troche odpuścił

PS Zmarzlik w tym 15 biegu powinien pójść szerzej bo był już z tyłu i nie miał szans się założyć na Hancocka a ryzyko kontuzji było sporo - naprawdę fuks że miedziak kładł się szybko i trafił do położonym motocyklem

Dopiero sezon się zaczął, a Zmarzlik już drugą taką ostrą akcję miał ( wcześniej chyba z Pedersenem na memoriale), powinien trochę uspokoić głowę, bo kariera seniorska zaczęła się dosyć groźnie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych