Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Mrtio napisał:

Mam nadzieję że chociaż liga żużla nie wypnie się na kibiców. Bo wszyscy inni mają ich głęboko w d.... Skoro grają dla krzesełek.

Szefowie klubów wypowiedzieli się negatywnie bo żużel bezz kibiców to manko 400 tys w ekstralidze plus oddanie kasy za karnet a w takim Lublinie podobno 7,5 tys więc stawiam dużo meczów w lipcu i sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ekstraligę niestety gorzej się oglada ostatnimi latami bo są 3-4 drużyny odbiegające za bardzo od reszty, i za dużo jednostronnych spotkan. 

Zawsze tak było się mi tak wydaje. 

Tak jest we wszystkich ligach okolo połowa jest ok  reszta odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.06.2020 o 19:55, RonnieArtestics napisał:

 

Może znajdzie się 8 chętnych na alltime fantasy speedway edition? XD

 

 

Nie bywam zbyt często więc spóźniona odpowiedź. Nie rób takich propozycji bo ely odkopie stare roczniki "na wirażu" i "tygodniki żużlowe" i się zacznie.

Za Czogunowa wszystkiego najgorszego Sparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Nie bywam zbyt często więc spóźniona odpowiedź. Nie rób takich propozycji bo ely odkopie stare roczniki "na wirażu" i "tygodniki żużlowe" i się zacznie.

Za Czogunowa wszystkiego najgorszego Sparcie

Ja tam pamietam Tietz Kuczwalski czy pare Sniegowski Kwiatkowski o Zabialowiczu czy Dolomisiewiczu nie wspominając. A dziadek kumplowal się z Florkiem Kapalom. Z czasów Rawicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak nie przepadam za Zielonką to dawno się tak nie cieszyłem z ich jazdy i urwania punktów Sparcie, którzy do bólu wykorzystują tegoroczny regulamin plus naginają go Glebem. Gdzie by dziś była Sparta bez Holdera oraz 'Polaka' Czugunowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wychodzi na to że ktoś z duetu Częstochowa/Wrocław po za Play offami, a przed sezonem to te dwie drużyny prężyły muskuły i liczyły na przerwanie hegemonii Unii Leszno, która wydawała się mieć problemy wewnętrzne (kontrakty Emila i Pitera, sytuacja z Hampelem, płacz Dworakowskiego), a wychodzi na to że jeśli się wiele nie zmieni to Unia pędzi po kolejny tytuł, a ktoś z duetu Kloc/Cieślak będą płakać już po zakończeniu rundy zasadniczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś Motor wyrwie punkty mistrzom Polski, w co bardzo wierzę że względu na moje miejsce zamieszkania od ponad 30 lat to biorąc pod uwagę, że Stal Gorzów pojedzie przeciwko rozpędzonej Sparcie bez Jacka Holdera już niedługo możemy się cieszyć że Franciszek Smuda, tfu tzn Marek Cieślak może nawet do PO nie wejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek napisał:

Jeśli dziś Motor wyrwie punkty mistrzom Polski, w co bardzo wierzę że względu na moje miejsce zamieszkania od ponad 30 lat to biorąc pod uwagę, że Stal Gorzów pojedzie przeciwko rozpędzonej Sparcie bez Jacka Holdera już niedługo możemy się cieszyć że Franciszek Smuda, tfu tzn Marek Cieślak może nawet do PO nie wejść :)

Motor Motor Motor wygrywa..!!! Jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.