Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Aha tylko że

A w biegu z Dudkiem i Hampelem cały czas jechał na równo z Hampelem ale na wyjściu z ostatniego łuku próbował zaatakować szerzej co skończyło się trzecim miejscem więc już bez takich haseł jak piszesz

W kolejnym biegu wyszedł ze strartu drugi ale Doyle go mocno przyblokował i spadł na ostatnie miejsce a tego dnia często tor nie nadawał sie do mijanek

W 14 gdyby nie powtórka to byłby przed Karpowem tak czy siak

 

Więc takie coś jak napisałeś to jest dobre dla kogoś kto nie oglądał meczu. Ogólnie Miedziak był waleczny i miał w miarę starty a tego dnia liczył sie jednak start bo po równaniach cieżko tam było wyprzedzić jak ktoś nie popełniał błędu i nie odjechał od małej. Po szerokiej wyprzedzał rzadko kto

Jeżeli zawodnik jedzie jako prowadzący parę z juniorem, to ja nie mogę oceniać jego występu, jako średni, jak w 5 wyścigach, 2 razy dał dupy, raz go ktoś przyblokował, raz jechał łeb w łeb z drugim zawodnikiem rywala i raz takiego wyprzedził. Zawodnik prowadzący parę z juniorem nie może przegrywać z juniorem rywali! .

 

W 14 wyścigu to Karpow został niesłusznie wykluczony, więc trudno oceniać, co by było, gdyby. Moim zdaniem trudno obstawiać wygraną zawodnika, który miał w tamtym momencie bilans z zawodnikami rywali 1-7.

 

Na torze, na którym liczyły się starty, mimo dobrych startów punktować, tak jak Miedziński punktował, czyli na kolegach z zespołu to naprawdę boję się myśleć, jakby punktował, gdyby pojechał słabo. Miedziak zawsze walczy, ale w tym meczu ewidentnie mu nie szło.

 

Trzech prowadzących parę z Torunia w całym meczu 3 razy wyprzedziło rywala z Zielonej Góry. Miedziński raz wygrał z Karpowem, Hancock raz wygrał z Hampelem i Holder raz wygrał z Niedźwiedziem. Przy czym Miedziński i Hancock przegrali ze Zgardzińskim. Przez cały wyścig liderzy Torunia mieli 11 wyścigów, z czego 3 przeciwko juniorom z Zielonej Góry i ich bilans w starciu z Zieloną Górą w tych 11 wyścigach to 3 wygrane i 17 porażek. Gorszy występ liderów trudno sobie wyobrazić. Moim zdaniem gdyby Miedziński jechał w miejsce Hancocka, czy Holdera, to oni zdobyliby tyle punktów, co Miedziak, a Miedziak zdobyłby tyle punktów, co oni. Zresztą wszyscy trzej mieli po trzech wyścigach na koncie po 2 punkty, mniej od juniorów.

Edit: Wypadek okazuje się bardzo poważny, Gollob nie ma czucia w nogach ma uszkodzony rdzeń kręgowy:

 

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/682325/lekarz-golloba-mowi-o-uszkodzeniu-rdzenia-kregowego-i-kregu-th7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber

 

Ale ja nie pisałem, że Miedziak pojechał rewelacja ale że nie jakoś słabo. U niego niuanse dzielą go od dobrej jazdy

Problemem Apatora jest forma Holdera.

Niemniej odrobina więcej cierpliwości Miedziaka i normalna postawa Hancocka i Toruń byłby blisko remisu - moim zdaniem to nie przypadek zeszłorocznego LEszna no i tak czy siak nie będą walczyć o utrzymanie bo Częstochowa i ROW są jednak  w innej klasie a i GKM to dla mnie słabszy zespół nawet jeśli Holder do końca sezonu nie odzyska formy

 

PS - Z tym Gollobem to .......no ja chromole ---- nigdy nie byłem wielkim fanem jego ale to jest paskudna wiadomość - współczuje

 

EDIT: Ale się stadion w Łodzi zmienił -- lubię ten tor zlokalizowany blisko Piotrkowskiej, Lubię to że w tak dużym mieście sport ma swoje miejsce i jest wyjęty z tych chorych walk kibicowskich..Fajna atmosfera. W ogóle lubię atmosfery klubów z niższych klas.... Fajnie jest w Lublinie , Gdańsku. Pile.... jedynie Bydgoszcz to smutny obraz a w Krakowie miałem pecha bo byłem tam dwa razy i zawsze odwołane z powodu deszczu ale tam podobno Hutnik chodzi więc pewnie bywa tam różnie

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarnicki powiedział, że czucie już ma

Tak, wcześniej powoływano się na tę informację, ale to co wrzuciłem jest świeższe i najnowsze podawane informacje są takie, że czucia w nogach nie ma.

@ Fluber

 

Ale ja nie pisałem, że Miedziak pojechał rewelacja ale że nie jakoś słabo. U niego niuanse dzielą go od dobrej jazdy

Problemem Apatora jest forma Holdera.

Niemniej odrobina więcej cierpliwości Miedziaka i normalna postawa Hancocka i Toruń byłby blisko remisu - moim zdaniem to nie przypadek zeszłorocznego LEszna no i tak czy siak nie będą walczyć o utrzymanie bo Częstochowa i ROW są jednak  w innej klasie a i GKM to dla mnie słabszy zespół nawet jeśli Holder do końca sezonu nie odzyska formy

 

GKM to mam wrażenie, że wygląda gorzej niż Rybnik i Częstochowa i ktokolwiek, ale może dzisiaj okaż się co innego. Okoniewski z Buczkowskim podobno bez formy, a poza nimi to jest w tej chwili tam Pieszczek i Łaguta. Lindbaeck w Szwecji i 3 beznadziejnych juniorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarnicki powiedział, że czucie już ma

Nie ma czucia i możliwe, że go już nie odzyska, koniec kariery Golloba, smutne że w taki sposób.

 

Grudziądz ściągnął Lindbaecka ze Szwecji za 40 tysięcy złotych samolotem taksówką, a w Grudziądzu pewnie nie pojadą.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czucia i możliwe, że go już nie odzyska, koniec kariery Golloba, smutne że w taki sposób.

 

Grudziądz ściągnął Lindbaecka ze Szwecji za 40 tysięcy złotych samolotem taksówką, a w Grudziądzu pewnie nie pojadą.

Właśnie się dowiedziałem. Fatalny koniec pięknej kariery. Niestety taki jest motocross - jednak sport ekstremalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem. Fatalny koniec pięknej kariery. Niestety taki jest motocross - jednak sport ekstremalny.

Aż się dziwię, że go puścili. Ja rozumiem, że w wakacje robi co chce, ale jak ma kontrakt w tej lidze, to się nie jeździ na motocrossie przed zawodami i nie kusi losu.

 

Tyle wypadków w ostatnich latach świetnych zawodników w sportach motorowych, którzy robią sobie poważną krzywdę uprawiając inne sporty. Kubica, Adams, Schumacher, a teraz Gollob.

 

Grudziądz też dostał strasznie w dupę, sportowo i finansowo. Nigdy się tam specjalnie w klubowej kasie nie przelewało, chociaż zawsze byli wypłacalni, a teraz Gollob nie pojedzie przez cały sezon, dzisiaj niezłą kasę wydali na Lindbaecka. Oby nie przypłacili tego wszystkiego spadkiem, bo tacy średniacy jak Grudziądz też są w tej lidze potrzebni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor Harat podał więcej szczegółów i wygląda to fatalnie:

 

Gollob jest pod respiratorem, nie ma czucia od sutków w dół, na pewno koniec kariery, rdzeń nie został przerwany, więc być może wróci jeszcze czucie. Dramat.

 

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/682403/profesor-harat-to-jest-koniec-kariery-tomasza-golloba-jest-promyk-nadziei-ze-odz

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor Harat podał więcej szczegółów i wygląda to fatalnie:

 

Gollob jest pod respiratorem, nie ma czucia od sutków w dół, na pewno koniec kariery, rdzeń nie został przerwany, więc być może wróci jeszcze czucie. Dramat.

 

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/682403/profesor-harat-to-jest-koniec-kariery-tomasza-golloba-jest-promyk-nadziei-ze-odz

W pracy mam kumpla którego kuzyn był mechanikiem w Polonii i dziś rano rozmawiali z Gollobami... Obecnie to wisi to wszystko na krawędzi. Jest szansa że wróci mu sprawność i rodzina wierzy że spora ale z drugiej strony przez najbliższe kilka tygodni to będzie codzienna walka o to by nie umarły tkanki wokół kręgów. Podobno łatwe to nie jest. I gwarancji że wróci sprawność nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne w tym wszystkim są dwie rzeczy - nie doszło do przerwania rdzenia co stawia go na wstępie w znacznie lepszej sytuacji w kwestii powrotu do zdrowia, dwa że ma czucie w rękach, co widać nawet na zdjęciach z miejsca wypadku.

Ma czucie w rękach bo uszkodzony (ale nie przerwany) rdzen jest na wysokości sutków.

Ale jak mówił ten lekarz Golloba - na dziś jak rdzen nawet nie będzie przerwany a tylko uszkodzony ale nie bedzie przewodził impulsów to teraz i tak wiele nie da sie zrobić bo komórki nerwowe sie nie regenerują. Jeśli go wybudzą to zrobią badania i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 14:30 będzie oświadczenie ale już fakt że to wybudzanie się przedłuża nie świadczy najlepiej

 

Cholera taka kraksa i to podobno na prostym płaskim odcinku gdzie nigdy wcześniej nie było wypadku... Co on tam miał ? Zawał? Udar czy co? Bo za dużo logiki w tym wydarzeniu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.