Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ely3 napisał:

niewiarygodny zuzel w Gorzowie

I tak jak w Toruniu. Goście pokazali niesamowita jakość. Świetne dopasowania i wybór ścieżki. Prosta przeciwległą banda a drugi luk krótko. Oba mecze wręcz identyczne. 

Godzinę temu, ely3 napisał:

Tak naprawdę to nadal Leszno jest faworytem a Grudziądz z Toruniem raczej najsłabsi... Jeśli Woryna z Miśkowiakiem tak mają zamiar jeździć do konca to Czewa może być groźna. Motor jest raczej pewniakiem do TOP 4

Obaj mnie szokują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie to ja nie wiem czy Leszno załapie się na PO. Włókniarz i Sparta dostały mega formy i idą obecnie jak taran. Stal robi swoje i jeśli Motor nie załamie się to też powinien utrzymać 4 miejsce.

Dziś oba mecze fantastyczne tyle ,że akurat w Zielonce widziałem tylko pierwsze 7 biegów... Stal robi swoje choć raczej ze Spartą i Włokniarzem nie mają obecnie szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe kiedy zacznie się krucjata na sprawdzanie silników Zmarzlika. Magic i Sparta są mniej lubiani, wiec ich dojeżdżać można bez końca. A co do meczu to Motor piękna katastrofa i po nominowanych będzie po PO..

edit: jednak Grisza zamienił się z Bartkiem na paliwo na 15-ty wyścig ;) 

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz niesamowity. Ale w ogóle w Lublinie byly dziwne ścieżki bo np Thomsen raz czy dwa razy wychodząc szerzej z drugiego łuku dostawał przyspieszenia jakby miał nitro.... Z drugiej strony Mikkelsen też tak miał.... W sumie w 15 Zmarzlik musał położyć nogę na torze i mocno wyhamować bo w swoim torze miał Vaculika... A potem już zabrakło prędkości. Ze Zmarzlikiem jest tak ,że on po prostu ma niesamowity balans ciałem . Jako jedyny obecnie potrafi siedzieć prawie na kole i wciąż utrzymać motocykl w ryzach dzięki czemu jeździ szybko. Każdy inny by zaliczył świece... Dlatego nikt nie będzie sprawdzał silników Bartka bo widać jak on siedzi mocno z tyłu i ma mocno wyciągnięte ręce.... Dlatego jest najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, polskignom napisał:

Ale trochę dziwne są dysproporcje w tym sezonie, o wiele większe niż w latach poprzednich. Stad z reszta akcja medialna o Sparcie, chociaż jakby popatrzeć z boku, to nie powinno nikogo dziwic, ze Magic/Artiom/Tai dają przewagę. Samym balansem @ely3 nie zrobisz średniej 2,7 na wyjazdach.

Ale kiedyś był wywiad z Kasprzakiem który mówił ,że te nowe silniki plus tłumiki są tak czułe ,że nawet źle dobierzesz dyszę do temperatury na zewnątrz to masz problem. Kasorzak twierdził wtedy, że Zmarzlik potrafi to ustawiać idealnie i zmieniać ustawienie co bieg... Podobno zaczął też ustawiać motocykl Woźniakowi przed biegami..

 

25 minut temu, Roger napisał:

Po transferze Laguty Sparta była stawiana w rolii faworyta do złota, a jak wygrała przekonywująco 3 spotkania z zespołami z pozycji 6, 7 i 8 zaczął się skowyt. Trochę nielogiczne.

Oczywiście, że była jednym z faworytów ale takie Bermudy zdemolowała. Leszno też było bezradne... To nie tylko te ostatnie 3 mecze ale Sparta chyba wygrała 6 ostatnich pojedynków. i wszystkie wyrażnie albo bardzo wyraźnie. Ale ja bym się tam nie doszukiwał akcji jak zeszłoroczne z oponami. Po prostu nie mają dziur w składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zielonej zawody rewelacyjne. Czewa wygrała . Leszno w Toruniu też i ogólnie cięzko będzie dla Lublina dostać się do czwórki. Inna sprawa ,że Wrocław ma jakieś dziwne motocykle. Czugunow czy Janowski potrafią dostać przyspieszenia i mijać każdego niczym ekspres TGV.... Ciężko powiedzieć czy mają dojście do jakiejś magicznej nowinki. Ciekawie może być na Grand Prix... Lublin jak nie obroni bonusa to raczej skończy sezon na piątym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław idzie jak walec. 8 z rzędu. Rywale bez szans. Dziś na luzie wygrali w Lesznie. Trochę im się sypie sekcja juniorska ale ich liderzy są poza zasięgiem. Kto wie czy Janowski nie zrobi w tym roku też tytułu Mistrza Świata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic wyglada kosmicznie, ale on już miał sezony, gdzie wyglądał super, by mieć takie dziurawe rundy, ze konczyl wysoko w generalce, ale o tytule mógł marzyć. Zobaczymy, fajnie sie ułożyło dla Motoru, bo po na wyciągnięcie ręki. Wlokniarz musi powalczyć we wrocku, w co nie wierze. Do tego Laguta wraca, i MM wciąż świetny. Co nie zmienia faktu, ze w Po Motor będzie chłopcem do bicia raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Janowski ma mega fuksa. W półfinale kto wie jakby się to skończyło gdyby nie najpierw taśma Lamberta a potem wykluczenie Madsena ale czemu w finale nie wyleciał za faul na Emilu to ja pojęcia nie mam.... Ewidentnie wjechał w niego nie będąc pierwszym . Praktycznie nie widać róznicy pomiędzy tym co było w półfinale i finale a decyzje skrajnie inne

Holta 48 lat właśnie jedzie w parze z 16letnim Trześniewskim... Niesamowity debiut.. Świetna płynna jazda. Mozę w końcu w  Rybniku wrócą do dobrej młodzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj Magicowi dał sędzia pare pkt, ale akurat półfinał pojechał genialnie, wiec tam nie ma co dyskutować.


Ale trzeba przyznać, ze Magic ma wielu wrogów (sam sobie ich kilku po imp dorobił), nawet tutaj na forum Bartula jest bardziej lubiany, a to mocno cicha woda.


Tak czy siak skończy się na tym, ze obaj będą walczyc o tytuł, fajne czasy dla kibiców żużla w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.