Skocz do zawartości

CP3 IX


tomejto

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

jeśli wciąż się zastanawiasz nad CP IX...

 

9-tki CP targam już drugi sezon, niemiłosiernie je dobijając, w 99% indoor. Wrażenia? to były pierwsze niskie kicksy, po dwóch dekadach gry w wysokich bądź 3/4. Zakup poprzedzony dociekliwym internetowym śledztwem, czyli opinie, recenzje, testy. Skuszony kupiłem wersję Emerald (uwaga! po 3 miesiącach zauważyłem że podeszwy w tej wersji kolorystycznej świecą w ciemności, o czym żadna recenzja nie mówi! mała rzecz a cieszy :).

W mojej ocenie po dwóch latach, średnio 3-4 razy w tygodniu - 9/10.

Trzymanie parkietu - po dziś dzień rewelacja i to pomimo wytartej jodełki pod poduszką zoom pod śródstopiem, czyli tam, gdzie najczęściej but dotyka podłoża.

Amortyzacja - Zoom znajduje się tylko z przodu, trochę może go brak pod piętą ale jeśli nie jesteś ciężki (no powiedzmy powyżej 95kg) - będzie git. 

Wykonanie - cud miód orzeszki! tam gdzie trzeba, jest skóra, która dzielnie trzyma tył stopy. z przodu mesh, czyli swoista siatka dająca sporo wietrzenia wewnątrz. Lekkie nie są ale moim zdaniem jeśli but ma zapewnić stabilizację, to gdzieś to mięso musi być.

 

No i jedyna rzecz, która spowodowała iż tuż po założeniu chciałem odesłać. konstrukcja buta zawiera wewnętrzne rzemyki, opasające stopę na wysokości dziur pod sznury. Ktoś to nazwał "bungee lacing system" ... fake. paski są nierozciągalne, co przy stopie o wysokim podbiciu (a właśnie takowe mi bozia dała) wyzywa dosłownie nas na tortury zakładania a potem noszenia tegoż... Ale jest metoda! Chałupniczym sposobem, godząc się na utratę gwarancji, przerobiłem i nie żałuję. 

 

Dziś powoli odstawiam CP IX na rzecz niskich Hyperdunków 2016 (czy wszyscy gracze mają niskie podbicie czy tylko ja posiadam zgrabiałe od starości stopy, znowu dramat przy zakładaniu tego cholerstwa! kto wymyśla język spójny konstrukcyjne z cholewą ??!!)

 

Jeśli zatem wciąż szukasz, masz w miarę normalną czyt. z niskim podbiciem stopę - gorąco polecam 9-tki! a jak zechcesz przerobić pisz, wyślę tutorial

 

KK

http://weartesters.com/jordan-cp3-ix-9-performance-review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.