Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] zmiana regulaminu#2 - liczba keeperów


bulek

Zmiana liczby keeperów  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zwiększeniem liczby keeperów do 5?

    • Tak, już od tego sezonu
    • Tak, ale dopiero od następnego sezonu
    • Nie, 4 to optymalna liczba


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chociaz jeszcze nie znam sie za bardzo a w zasadzie prawie w ogole na tym formacie rozgrywek to wydaje mi sie ze 5 keeperow byloby fajne bo przypominaloby juz troche dynasty a jednoczesnie byloby (przynajmniej dla mnie) troche prostsze i latwiejsze w grze i latwiejsze do ogarniecia jesli chodzi o zasady i regulamin niz dynasty. Oczywiscie dostosuje sie do wiekszosci bo nie robi mi to wiekszej roznicy ale jesli chodzi o mnie to jesli chodzi o zmiane to jestem na TAK.

Mi latwiej byloby tez przystosowac sie do zmiany bo od razu bede startiwac z czysta karta (bez zadnych keeperow w druzynie) i moglbym od razu dostosowac strategie budowania druzyny do tego ze mam miec 5 keeperow.

 

Sorry zamulilem sie. Nie zwrocilem uwagi ze to temat dotyczacy zmian w regulaminie ale ligi #2. :P

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 keeperów w lidze, gdzie liczy się właściwie 8 slotów to dla mnie duża stagnacja. Przy 2-3 złotych strzałach (czyli przykładowo jakimś Townsie i Giannisie wyciągniętym za 20-25$) można zbudować zwycięską drużynę na lata i dla pozostałych zostanie walka o któreś-tam pozycje. Połowa składu do utrzymania to imho sporo, wystarczająco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.