Skocz do zawartości

[West 1st Round] Houston Rockets (3) - Oklahoma City Thunder (6)


Eld

HOU vs OKC  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się skończy seria?

    • HOU - OKC 4:0
      0
    • HOU - OKC 4:1
      11
    • HOU - OKC 4:2
      26
    • HOU - OKC 4:3
      11
    • HOU - OKC 0:4
      0
    • HOU - OKC 1:4
      0
    • HOU - OKC 2:4
      10
    • HOU - OKC 3:4
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie uważałbym Rockets za dość mocnego faworyta, ale Harden ma kontuzję nadgarstka rzucającej ręki i 34% z gry w ostatnich 7 meczach (z czego Rockets wygrali 2), także chyba muszę się skłaniać ku wygranej OKC.

To czemu gra? Przecież Rox mają 3 seed od dawna, a on jest ich superstarem czyli chuchają i dmuchają na niego cokolwiek by się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Donovan jest lepszy coachem niż D'Antoni w tym sezonie? z drugiej strony Mike już miał kilka zaskakująco dobrych RS by później jego zespoły notowały early exit w playoffach

Mozesz podac te przyklad?? Bo odpadal zazwyczaj z ekipa posiadajaych 3 hall of farmerow w swoim prawie prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sam nie wiem - w tym sezonie w tych 4 spotkaniach z Rockets Westbrook radził sobie znakomicie.

36/9/9 na 45% z gry i 37% za 3. Russ musi zrobić swoje, wg mnie to nie on będzie kluczowy w tej serii, a podkoszowi Thunder oraz Roberson, którego zadaniem będzie zatrzymanie Hardena.

 

Roberson będzie nadążał za Hardenem? wlasnie zastanawiałem się kogo rzucą na Brodę i mam nadzieje że podoła

 

zaznaczylem 4-3 dla Rox ale jakby było w drugą stronę to się nie obrażę

 

Jeśli ma być wyrównana seria to w OKC deska musi być wygrana, Russ w trybie triple double no i Donovan musi zrobić coś extra

Liczę że będzie ciekawie, dla mnie najlepsza seria pierwszej rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Billy zrobi różnicę jakimiś usprawnieniami w PO, ale gdybym miał patrzeć tylko na graczy to HOU ma przewagę a poza tym ich styl gry jest IMO jasno określony, nie wyobrażam sobie, aby mogli pokazać coś innego. Nie będą kombinować.

 

Zakładając, że underdogiem w tej serii są Thunder to prędzej bym liczył na coś extra od Billa niż step up jakiegokolwiek gracza OKC.

 

Także to nie tak, że odbieram cokolwiek Mike'owi, po prostu Houston powinno grać swoje a Oklahoma może szukać czegoś innego niż w RS, dlatego Donovan być może będzie miał tutaj pole do popisu.

 

Na dziś typuję 4:2 dla Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce, bo lubię obie ekipy. Jednak jeśli chodzi o ewentualną detronizację GSW w późniejszej fazie rozgrywek, to oczywiście większe szansę ma tutaj Houston. Taka seria byłaby też prawdopodobnie ciekawsza. Sercem jestem z OKC, ale rozum podpowiada 4:1 lub 4:2 dla Rockets w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dość wyrównana seria może z tego być pod warunkiem że HOU nie zacznie trzaskać 3 jak steam promocjami. Wiadomym jest że ten rok to nowa karta historii i trochę niestosownym byłoby wracać do zamierzchłych czasów ale ale ... RW gra zawsze to samo. Czasem gorzej czasem lepiej ale to jest RW właśnie. Gdy trzeba wziąć gre w swoje ręce on to robi i wychodzi mu to ... różnie. Natomiast Harden w PO znika ... gra na słabej skuteczności i ogólnie w zeszłych latach go to przerastało ... To było w zeszłych latach bo teraz Harden poprawił się w ataku w stosunku do poprzedniego roku ( z roku na rok co raz lepiej mu idzie ). Kolejne primo to to że mimo wpadnięcia w slump może robić coś co mu doskonale wychodzi czyli playmaking - ma wokół siebie gości którzy nawet gdy Harden będzie nie domagał będą utrzymywać wynik. HOU i OKC to dwie różne drużyny względem zeszłego roku i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami czeka nas soczysta seria w 1 rundzie.

 

Mój typ 4:2 OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro było, gdyby Westbrook odbierał MVP za rs na,wakacjach, ostsgnio chyba Dirk miał taki niefart, a teraz wiele wskazuje, że Zero podzieli jego los.

Nie lubię Hou, tak jak w przeszłości każdego zespołu Mikea, ale mają więcej do powiedzenia w tej serii

Mimo wszystko liczę na dobrą wyrowanana serię i jeśli skończy się inaczej niż myślę to nawet będę się cieszył, Taj i Mcbucket są w końcu z mojej stajni

 

4-2 texas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.