Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Bykom się udało. Boston zrobił coś czego nikt się chyba przed sezonem nie spodziewał. Czy Boston jest najlepszą drużyną wschodu? To wyjdzie dopiero w PO, ale jeśli chcą zasłużyć na takie miano muszą Byki pokonać. Faworyt serii jest jeden i jest nim Boston. Zobaczmy jednak potencjalne matchupy

 

Rajon Rondo vs Isaiah "top 20 ligi" Thomas

 

Rondo is back in Playoffs! Jeśli będzie zdrowy. Oczywiście, że Thomas gra genialny sezon i powinien zamiatac Rondo parkiet. Ale końcówka sezonu Rajona była po obu stronach parkietu niezła i Thomas wcale nie musi mieć łatwego życia. Jeśli Isaiah chce udowodnić swoją przynależność do top 20 ligi w tym momencie to musi z Rondo zrobić swoją dziwkę. Dziękuję.

 

DWade vs Bradley

 

Veteran Presence vs 3andD guy. Wade będzie grał swoje izolacje które gra zawsze, ale moim zdaniem ważniejsze będzie co właśnie Wade da w obronie na Bradleyu a nie odwrotnie. Na plus dla Bostonu

 

Butler vs Crowder 

 

Tu stawiam na Butlera. Bardziej ograny w PO, zagra mocniej w obronie i Jae może mieć duże problemy. Butler to świetny zawodnik a od jakiegoś czasu lepiej dzieli się piłką i gra jednocześnie na wszystkich pozycjach 1-3. Jae jest fajnym graczem ale JB to inny poziom

 

Niko vs Amir

 

Ten komu lepiej będzie siedzieć w danym meczu ten będzie miał przewagę. Tu akurat filozofii nie ma. Jak Bulls chcę cokolwiek osiągnąć to Niko może być xfactorem

 

Lopez vs Horford

 

Lopez musi zbierać ile piłek się da, tak jak on to umie. Horford za to musi zagrać agresywniej niż do tej pory w RS. Jak Lopezowi będzie siedział midrange shot ( a w następnym sezonie już będzie rzucał za 3 - zobaczycie) to może być ciekawie. Mimo tego, że jest blisko to stawiam na Ala. 

 

Ławka

 

Tu nie ma co wiele się rozpisywać. Ławka Bostonu gra równiej niż ta Bulls. Oni w kontekscie Playoffs powinni mieć przewagę. Ale muszą uważać, bo tacy Valentine czy Portis potrafią w najmniej oczekiwanym momencie odwrócić losy serii. 

 

Trenerzy

 

Serio muszę tu coś pisać?

 

Ogólnie to będzie seria pełna walki i myślę, że mecze będą głównie w miarę wyrównane. Sam jestem ciekaw jak Boston poradzi sobie już nie w roli underdoga, młodej ekipy bez presji, tylko faworyta. Boston musi, Bulls mogą. 

 

Rozum mówi Boston w 6 ale jebać rozum. Serce mówi Bulls i serce się nie myli. Bulls 4-3 wygrywają serię. 

 

Dziękuję za uwagę. Dobranoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonują mnie Celtics. 53 zwycięstwa 1 miejsce. Z top 4 Wschodu to zespół najbardziej podejrzany o sprawienie niespodzianki w pierwszej rundzie. W RS było 2-2.

Bulls z kolei to zespół

Wade to ciągle stary lis i w PO może pokazać, że stary człowiek i może. Butler czy nawet Rondo kontra IT. Kto pomoże w Bostonie jak IT nie będzie mógł? Al?

 

Historycznie, statystycznie, zdroworozsądkowo Boston to faworyt. Ale dziwnie mi tu śmierdzi niespodzianko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-3 Celtics. Bulls zabraknie ławki żeby to wygrać. Druga runda to byłoby na tyle gdzie widzę Celtics w tym sezonie, nie wierze w ich fakeowy bilans nabity na słabeuszach, z nikim z top5 wschodu nie są na plusie, do tego małe doświadczenie w PO ale na Bulls powinno wystarczyć i przejść w końcu pierwszą rundę po pięciu latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/5b-Ohbwsq-U?t=4m22s


Od dawna pisałem, że zagramy w 1 rundzie z Bostonem i tak się stało. Lepszego zespołu na rozruch w PO nie można było sobie wymarzyć, szczególnie patrząc na wątki w tle. Wynik serii  4-1, w najgorszym wypadku 4-2 dla Byków. 
 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 4:1 dla Bostonu. Już w ostatnim meczu między tymi drużynami Boston zhańbił Bullsów tym, że rzucili najmniej pkt w 1Q od ilus iluś tam lat. Wiadomo PO to inna para kaloszy ale i tak myśle, że Boston powinien Bullsów przejść, nie wiem czy jest  w lidze lepsza osoba broniąca Wade niż Bradley, do tego na Butlera też mamy plaster a do tego Thomas zapewne zrobi swoje.A po 2 ktoś tam wspominał o bilansie 2-2, tylko ja przypomne, że ta jedna z dwóch wygranych Bulls to była ta po tym ,, niby '' faulu Smarta przy gamewinerze Butlera.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale muszą uważać, bo tacy Valentine czy Portis potrafią w najmniej oczekiwanym momencie odwrócić losy serii.

Ile spotkań w PO odwróciła ta dwójka :> Albo serii od razu ;)

 

Boston naturalnie jest faworytem, ale jakoś trudno mi do końca uwierzyć w ten zespół. Celtics są takim trochę Alem Horfordem, ale na ich szczęście Bulls nie są Jimmym Butlerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile spotkań w PO odwróciła ta dwójka :> Albo serii od razu ;)

 

Boston naturalnie jest faworytem, ale jakoś trudno mi do końca uwierzyć w ten zespół. Celtics są takim trochę Alem Horfordem, ale na ich szczęście Bulls nie są Jimmym Butlerem.

Serii czy meczy w PO jeszcze nie - ale w RS pare razy zaskoczyli rywali ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny zagłosowałem na 4-0 dla Bostonu :) Tak na przekór tym gdybaniom o zwycięstwie Bulls. Może jeden mecz urwą, może się pomylę, ale Boston to tak zbilansowana i szeroka drużyna, że nie mają problemu jak jeden gracz nie przystąpi do serii. Chicago mnie totalnie nie przekonuje z ich brakiem rzutu, krótką i słabą ławką i z słabiej grającym Butlerem. Wczołgali się do play - offów, ale to wszystko. Zupełnie nie widzę tu zagrożenia dla Bostonu, bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny zagłosowałem na 4-0 dla Bostonu :smile: Tak na przekór tym gdybaniom o zwycięstwie Bulls. Może jeden mecz urwą, może się pomylę, ale Boston to tak zbilansowana i szeroka drużyna, że nie mają problemu jak jeden gracz nie przystąpi do serii. Chicago mnie totalnie nie przekonuje z ich brakiem rzutu, krótką i słabą ławką i z słabiej grającym Butlerem. Wczołgali się do play - offów, ale to wszystko. Zupełnie nie widzę tu zagrożenia dla Bostonu, bez jaj.

Słabiej grającym Butlerem? Sprawdź dobrze o czym piszesz. 

 

 

@up

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż szok że tyle osób stawia na Bulls, aż sam przez chwilę miałem chęć napisać 4-2 Bulls, ale później przypomniałem sobie ostatnie 82 mecze rs i mi przeszło.

 

Serce kibica, wieloletniego kibica krwawi kiedy to piszę, ale 4-2 dla Zielonych ludków

 

 

Findek w ilu jeszcze topickach napiszesz że Bulls to dysfunkcyjny burdel? Nie żebym się z Tobą nie zgadzał, ale śmierdzi mi tu prowokacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to jest chyba najtrudniejsza seria do obstawienia na wschodzie (na zachodzie LAC-UTAH) i ja osobiscie za cholere nie wiem i nie myslalem ze jakas seria z 1 rundy na wschodzie bedzie mnie intrygowala, a jednak.

tak czy siak Boston imo spuchnie albo juz w 1 rundzie albo w 2 w ewentualnym staciu z Wiz...

 

tutaj stawiam co prawda na Boston 4-2, mimo tego co napisalem, ale nie zdziwie sie jak Bulls wygraja, w koncu im dobrze idzie z dobrymi ekipami (wiadomo 4-0 z Cavs, 1-1 z GSW, 1-1 z SAS), a nawet Wade ktory wrocil rok temu pokazywal ze PlayOff D-Wade to dobry D-Wade ktory po prostu gra na zwiekszonych obrotach i przede wszzystkim oprocz ataku zapieprza w obronie, a kiedy chce, umie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.