Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Małe zestawienie statystyczne najlepszych strzelców za 3 obu zespołów w marcu/kwietniu: 

24/48 50% Rondo - najwięcej trafionych 3 w meczu - 4

27/61 44% Butler 
- najwięcej trafionych 3 w meczu - 5
52/128 40% Mirotić - - najwięcej trafionych 3 w meczu - 6

64-173 36% Thomas - najwięcej trafionych 3 w meczu - 5
30-88 34% Bradley - najwięcej trafionych 3 w meczu - 4
45-114 39% Crowder - najwięcej trafionych 3 w meczu - 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek w ilu jeszcze topickach napiszesz że Bulls to dysfunkcyjny burdel? Nie żebym się z Tobą nie zgadzał, ale śmierdzi mi tu prowokacją

Masz dobry nos i przywróciłeś mi wiarę w ludzkość. #turbotroll#pojazdnaczasie - fani Lakers, uczcie się realistycznego podejścia do sytuacji swojego klubu od fanów Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston wygral ledwo jeden mecz z Atlanta rok temu 

Boston dodal Ala Horforda 

Boston jest jak dla mnie lekko przereklamowany, jeszcze jak z Cavs nie mogli nic wygrac to spoko, ale z Hawks ledwo zyli, 

Bulls maja 3 z 4 najlepszych zawodnikow na boisku - nie widze opcji by Rondo sobie nie wyprul flakow;

gdyby Bulls nie byli 'dysfunkcjnym burdelem' to bym gwarantowal zwyciestwo w serii dla Bulls ale oni naprawde sa mega dysfunkyjni i nie potrafie soie wyobrazic by Hoiberg po tym jak rozegral sytuacje z Rondo - byl kiedykolwiek wiecej trenerem w NBA- ziomal zwyczajnie nie umie zarzadzac ludzmi z ktorymi musi wspolpracowac a nie tylko ktorymi rzadzi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Celtics Stevensa już 3 raz z rzędu są w PO, ale dopiero teraz są w sytuacji takiej, że muszą wygrać, bo inaczej będzie wstyd. Taka jest prawda. Mam nadzieję, że presja ich nie zje i wygrają tę serię w maks 6 meczach. Ja stawiam na 4:1 dla Celtics. 

 

Rondo pewnie już sobie ostrzy zęby i ja nie mogę się doczekać jego pojedynków z Thomasem. RR na pewno się stawi na serię i będzie całkiem przyjemny duel. Bradley vs Wade to też coś co może być całkiem fajne. 

 

Wreszcie PO!  :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Celtics Stevensa już 3 raz z rzędu są w PO, ale dopiero teraz są w sytuacji takiej, że muszą wygrać, bo inaczej będzie wstyd. Taka jest prawda. Mam nadzieję, że presja ich nie zje i wygrają tę serię w maks 6 meczach. Ja stawiam na 4:1 dla Celtics. 

 

Rondo pewnie już sobie ostrzy zęby i ja nie mogę się doczekać jego pojedynków z Thomasem. RR na pewno się stawi na serię i będzie całkiem przyjemny duel. Bradley vs Wade to też coś co może być całkiem fajne. 

 

Wreszcie PO!  :rugby:

 No nie wiem czy wstydem będzie odpadnięcie z zespołem, który ma dodatni bilans z czubem tabeli, czego o Bostonie (4-8) powiedzieć nie można.   :onthego:

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jakby Boston przegrał z Bulls to akurat wszyscy by brali pod uwage i by pamiętali to, że Bulls mieli dodatni bilans z czubem tabeli, jak ledwo co by nawet ich w PO nie było..  teraz to dałes. A po 2 chodziło o to, że wstyd tylko i wyłącznie dla tego, że Celtics wreszcie weszli do PO w roli faworyta a nie tak jak ostatnio bywało i nie wyobrażają sobie odpaść w 1rnd. Mają taką samą myśl jak Cavsi 2 sezony temu jak mierzyli się właśnie z Celtics.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jakby Boston przegrał z Bulls to akurat wszyscy by brali pod uwage i by pamiętali to, że Bulls mieli dodatni bilans z czubem tabeli, jak ledwo co by nawet ich w PO nie było..  teraz to dałes. A po 2 chodziło o to, że wstyd tylko i wyłącznie dla tego, że Celtics wreszcie weszli do PO w roli faworyta a nie tak jak ostatnio bywało i nie wyobrażają sobie odpaść w 1rnd. Mają taką samą myśl jak Cavsi 2 sezony temu jak mierzyli się właśnie z Celtics.

Każdy by brał pod uwagę, że Byki to maksymalnie popierdolony zespół, który miał problem ze słabszymi nie z topowymi drużynami. Wstyd to zebrać w papę od 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls w sześciu. Zgadzam się, że to dysfunkcyjny burdel, ale zobaczycie, że to oni narzucą swój styl gry (czyli stosunkowo wolno, izolacje i inne takie), Wade i Butler podkręca to co grali w RS (plus myślę, że obrona będzie dużo szczelniejsza) i będzie niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na Celtics, ale ta seria chyba najbardziej od lat śmierdzi szansami na wygraną zespołu 8 z zespołem numer 1. Bardzo dużo smaczków w tej rywalizacji. Butler, który był łączony z Celtics i wiele się mówiło o potencjalnej wymianie z Bulls, Wade, który w Bostonie ma mnóstwo sympatyków :nevreness:  No i powrót Rajona Rondo, to jest rzeczywiście coś.

 

Mimo wszystko Celtics chyba już zapłacili frycowe i mimo, że będzie strasznie ciężko, to stawiam, że jakoś w bólach wywalczą ten awans do 2 rundy Jeżeli Bulls wygrają to się aż tak bardzo nie zdziwię. Bardziej by mnie zdziwiło zwycięstwo Bostonu w 4 lub 5 meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo outcoaching to przerysowane zjawisko bo kiedy ktos ostatnio komus to zrobil?

 

Chcialbym last dance chicago i rivaly z lebronem ale cos czuje ze boston to wyciagnie w 5.

 

Niemniej #teamwade

znaczy co, ze Chicago w koncu dochodzi do finalu konferencji?

tak to nawet ja nie jestem optymistyczny, ze Cavs wejda do Finalu ligi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy co, ze Chicago w koncu dochodzi do finalu konferencji?

tak to nawet ja nie jestem optymistyczny, ze Cavs wejda do Finalu ligi : )

A dlaczego nie, skoro przyjdzie im grać z ekipami, z którymi toczyli wyrównane batalie w RS. Owszem, jeden mecz z Bostonem to była deklasacja, ale warto zwrócić uwagę na okoliczności tej porażki. Spoglądając tak gościnnie w wątek Cavs często i gęsto widzę komentarze, że LBJ wrzuci wyższy bieg w PO, czy również taką opcję ma Boston? Jakoś tego nie widzę, ale w przypadku Byków jest jeszcze moc do uwolnienia. Nie wiem czy Wade będzie Wade'm z poprzednich PO, ale jestem pewny, że zmotywowany Rondo pokaże kawał dobrej koszykówki, a jego skuteczna w ostatnim czasie 3 napsuje sporo krwi Celtom. Zresztą nie ma co zbędnie ględzić, mecz otwarcia da odpowiedź kto jest faktycznym faworytem tej konfrontacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna seria. Do Bostonu mam żal, że nie poszli all in w tradedeadine i jakby przez przypadek wzięli to pierwsze miejsce. Wg mnie nie są  gotowi na cos więcej niz WCF i beda sie męczyć z każdym.

Za to Bulls zjebali trejd z Gibsonem i słono za to płacą. Ale w sumie nie maja nic do stracenia...

4:3 dla Celtics, ale moze pojsc w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilansu z RS nie brałbym szczególnie pod uwagę, bo w pierwszych 3 meczach w Bulls był jeszcze Taj i wtedy Celtics zostali zmiażdżeni pod koszem. Bez Gibsona Celtics wygralu zbiórki i rozjechali Bulls (przyczyn było oczywiście więcej). Niemniej ta wymiana z OKC na pewno na pewno Celtom nie zaszkodzi - Bulls nie za bardzo mają ludzi, którzy mogliby wykorzystać największe problemy Celtów (reb i IT w D).

Boston musi zagrać swoje i to wystarczy. Wierzę w Stevens'a i tutaj widzę największą przewadę Celtics. Plus Horford który im bliżej końca RS tym grał lepiej i może być x-factorem tej serii. W obronie, jeśli nie pozwolą na zbyt wiele OREB nie powinno być problemów - Smart, Bradley i Crowder powinni ograniczyć Wadea i Butlera, a Horford dać D pod koszem. Jak będą problemy to w ataku, bo tutaj dużo zależy od IT. On swoje rzuty trafi - ważne żeby nie włączył mu się hero-mode jak będzie miał gorszy dzień bo miewał mecze, gdzie ceglił na potęgę a i tak rzucał i rzucał i rzucał.

 

Generalnue fajna seria, nawet jeśli Bulls to dysfunkcyjny burdel, to mają PO-playerów, do tego mega zmotywowanych - Wade bo gra pierwsze i być może ostatnie PO w swoum rodzinnym mieście, Rondo bo to Celtics i Butler bo go Regis ma za żadnego lidera i nie chciał za niego oddawać w offseason pickow Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo Bulls mogą namieszać tylko jeśli zostaną spełnione dwa warunki.RoLo z Portisem zdominują deski i znowu będą wyniki rzędu 51reb vs 31reb dla Bulls(tak było w którymś meczu RS).Bulls cały czas grają przekazania i iso na IT(DeRołzan się kłania ;)) a Brad nie znajduje na to rozwiązania.W innym przypadku o wynik jestem spokojny.Mamy wszystkie atrybuty żeby zamknąć tę serię w 5-6 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czytam i czytam i naprawdę wierzycie że tu pachnie niespodzianką?

 

Nawet jeśli Butler to najlepszy gracz w tej serii to jednak nie jest aż tyle lepszy od IT za to jego druga opcja nie byłaby 4 w Bostonie

 

Chicago oddało Taja i McDermotta nie dostając nic w zamian. Praktycznie skład jest bez ognia ofensywnego. Sami obrońcy . Nie widze ich wygrywających więcej niż 1 mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czytam i czytam i naprawdę wierzycie że tu pachnie niespodzianką?

 

Nawet jeśli Butler to najlepszy gracz w tej serii to jednak nie jest aż tyle lepszy od IT za to jego druga opcja nie byłaby 4 w Bostonie

 

Chyba nie doceniasz trochę DWade w PO.

 

Ale ja też stawiam na Celtics, 4-1/4-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.