Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym sezonie. W następnym też chciałbym 1 w drafcie i ECF. Tak jak w tym.

Zarzucono mi minimalizm, bo stwierdziłem, że lepsza 1 w drafcie niż granie w finale NBA. No sam sobie odpowiedz, czy źle kombinuje?

Celtics mogą mieć to i to aktualnie, więc ja nie widze sensu w wybieraniu tego co mieć lepiej. Poza tym, w finale zawsze może się zdarzyć jakaś kontuzja czy coś. Warto tam być i dać sobie chociaż cień szansy. Chociaż trzeba uczciwie przyznać, że Celtics raczej do finału nie wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstawalem i widać miałem rację

 

Wizards wydawali mi się druga sila wschodu, ale strasznie ich nie lubię

Z kolei taki comeback buduje zespół, więc widzę szansę na dużą poprawę gry c's

Oby

 

Nie chce nigdy więcej oglądać na ławce Bulls

Hoiberga, canaana, niko, brazyliano, mwc, Granta

I przede wszystkim GarPaxa!

 

Go Celtics

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest ciekawy przykład.

Powiem że tak ale też za rozsądną cenę

 

Ja uwazam, ze nie jest ciekawy podpisanie starych zawodnikow spowodowalo, ze od 3 lat jestesmy w dupie + nstepne 2 lata w tym samym miejscu a oni zagrali z 1 normalny sezon i doszli do 2 rundy, ledwo. Suma zyskow i strat jest katastrofalna juz nawet nie mowie co bybylo gdyby pojsc troche inna droga. Dlatego caly ten bajzel ktory zrobil King jest oceniany przezemnie jako totalny dramat i mowienie, ze wlasciciel kazal itp mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nigdy więcej oglądać na ławce Bulls

Hoiberga, canaana, niko, brazyliano, mwc, Granta

I przede wszystkim GarPaxa!

 

Go Celtics

Akurat co do Canaana to nie grał najgorzej jak na typa co ma mniej minut w całym sezonie niż dowolny starter Tibodo w jednym meczu.Przede wszystkim chciało mu się,obrał sobie za punkt honoru powstrzymanie Thomasa i miał jeden z lepiej nastawionych celowników z dystansu w Waszej ekipie.Dzięki :)

Wstanę na #3. Która odwróci serie.

 

To jaki wynik serii Celtics vs Wizards Ci tam magiczna kula pokazuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stat serii:

Bulls z Rondo: 2:0

Bulls bez Rondo: 0:4

 

Statystyka bardzo myląca bo sugeruje że RR jest drugim LBJem i ma tak wielki wpływ na drużynę, że bez niego wszystko przegrywają. Zagrał dwa dobre mecze (przede wszystkim ten drugi) i już zapomina się jak słabo grał przez cały sezon i że dwa mecze nie oznaczają, że się przełamałeś. Nie mówi się o tym jak bardzo Celtics poprawili swoją grę i nie potrzebowali heroizmów Thomasa żeby rozprawić się z nimi na spokojności w game 3,4,5 i w ostateczności zgwałcić ich na własnej hali w game 6. Nie mówi się jak skutecznie był wyłączany z gry Jimmy Butler w kolejnych meczach. Moim zdaniem Bulls przegraliby z Celtics tak czy siak, pytanie tylko czy w game 6 czy w game 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeceniam rondla ale on nie zagrał dwóch dobrych spotkań w po

Zagrał solidny, marzec i mocny kwiecień

Nie wiem czy Bulls zrobiliby te serię, bo c's wydawało się z kazdym meczem pewniejsze, ale nie mam też pewności czy tak ograniczany Thomas zagralby solidny zespolowy basket czy może raczej szedlby w swoje słynne Hero Ball

Obecność Rondo mocno wplywala na postawę IT a co za tym idzie na atak całego Bostonu, nie wiem jak byłoby w kolejnych meczach, ale Rajon w pewien sposób wszedł w głowę Thomasowi, nie bez znaczenia była też śmierć siostry z którą początkowo (co zrozumiałe) sobie mały nie radził

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.