Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie doceniasz trochę DWade w PO.

 

Ale ja też stawiam na Celtics, 4-1/4-2.

Wade to juz niestety emeryt. Może zagra z dwa wybitne mecze. Z czego jeden będzie wygrany. Ale to nie jest gracz do walki non stop zwłaszcza po tylu kontuzjach. Od miesiaca robi 13 pkt gdzie za 3 ma bodajże 15 % skuteczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan z Popovichem rok temu. By daleko nie szukać.

A na czym polegal ten outcoaching? Ze mial w swoim skladzie 2 najlepszych zawodnikow tej serii i wpuscil ich razem na boisko?

znaczy co, ze Chicago w koncu dochodzi do finalu konferencji?

tak to nawet ja nie jestem optymistyczny, ze Cavs wejda do Finalu ligi : )

Chcialbym zobaczyc po prostu taka batalie a nie ze w to wierze.

 

Ogladajac nba juz tyle lat mysle ze C's to wyciagna w 5 meczach. Ale chciałbym się mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wina popa czy zasluga donovana ze jak kawhi siadal to nie mial kto przejac sterow?

 

uwazasz ze sas bylo lepszym zespolem?

Tak było lepszym zespołem do momentu tej serii . Oni w tamtym sezonie przegrali raz u siebie a potem z Oklahomą dwa razy

Butler w wywiadzie powiedział, że on osobiście pokryje Thomasa.

 

Good luck Isaiah.

Isaiah jest za szybki dla Butlera- zamęczy go a bez niego chicago nie rzuci nawet 70 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zamęczy. Butler potrafił w meczach z dogrywkami grać po 50 minut więc o jego kondycję bym był spokojny. Za to jak Thomas sobie poradzi z sizem Butlera to jestem szczerze ciekaw.

Wiesz Thomas sobie radził z sizem Goberta bo jednak cieżko jest nadążyć za tym kurduplem. On czasem jest zbyt zakochany w tych swoich wjazdach i rzutach ale jednak Butler będzie miał duży problem z obroną tych wjazdów w izolacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Thomas sobie radził z sizem Goberta bo jednak cieżko jest nadążyć za tym kurduplem. On czasem jest zbyt zakochany w tych swoich wjazdach i rzutach ale jednak Butler będzie miał duży problem z obroną tych wjazdów w izolacjach

Powiem szczerze, że sam jestem ciekaw jak sobie Jimmy poradzi. Jimmy z powodu swojej roli w ataku w obronie nie grał przez 2 ostatnie sezony nazbyt intensywnie (jak na niego) i będzie to dobry test. Myślę, że może jednak sobie dobrze poradzić. W sumie Bulls nie mają nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera pomimo naprawdę fajnej gry, genialnego Thomasa i zdjęcia Bretta Szabo ( dla jaj ) w profilowym nie lubię Celtics i już. Mam coś takiego w sobie, że nie trawię Celtics, Suns i Nuggets, więc 4 - 2 dla wietrznego miasta po którym daj Boże będzie mi dane pobiegać jeszcze tej jesieni. Go Bulls ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy spuchnie w serii jeśli serio chce kryć Thomasa

Ja bym jednak na,miejscu Hoiberga próbował Rondo na IT i Butlera oszczedzal przy Bradley

Jimmy jest potrzebny tej ekipie w koncowkach a ganiajac 35 mpg za kurduplem zwyczajnie nie da rady, nie przy intensywności w PO.

W koncowkach jeśli zajdzie potrzeba Butler moze siąść na Thomasie, ale ten matchup przez całą serię to strzał w,potylice Bulls

 

Wychodzi brak dobrego defensora na PG/sg, takiego młodego Kirka czy choćby Brewera

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, że swego czasu IT miał problem z "długością" Shumperta jak ten go krył w obronie. Wiadomo, że wtedy Thomas nie był na takim poziomie jak teraz, ale tak czy tak myślę, że Butler może dać radę. Problem tylko będzie taki, że Bulls bardzo będą go potrzebowali w ataku. No zobaczymy! Nie mogę się doczekać.  :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę nie zrobić syfu w temacie o Celtics. 

Ale tu nie ma żadnego tematu ----

 

Byki nie mają talentu, nie mają obwodu nie mają post upu. A Boston ma aż dwóch świetnych obrońców na Butlera

 

Moga go podwajać ile chcą bo niby komu on ma podać? Poza Miroticem nikt za 3 nie postraszy. Ba Rondo jest tam bodajże trzecim strzelcem obwodowym

 

To jest mega nudna seria , to już Indiana czy Memphis stawią większy opór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zauważyć, że w ostatnim czasie coś drgnęło w kwestii rzutów za 3 to trzeba być ślepcem albo pisać na temat, o którym się nie ma pojęcia. Opierając się na suchych cyferkach, w ostatnich 10 meczach Chicago trafiło 108/258 trójek co daje 41 %  i średnio niemal 11 trójek na mecz.  Ktoś wie jaka jest najwyższa i najniższa średnia nba jeśli chodzi o 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.