Skocz do zawartości

NBA Playoffs 16/17 For Fun Typer!


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

mamy kupe czasu do finalow, moglbys wrzucic podsumowanie jak to wyglada po finalach konfrencji ;)

Jeszcze nie obliczyłem finałów konferencji.

 

Poza tym myślę, że wrzucenie wyników za wszystko oprócz finałów już teraz zepsuję zabawę na sam koniec, bo wyniki zmienią się tylko o ewentualne +/- 4 punkty.

 

Wiem, że się niecierpliwicie (ja również) ale wytrzymajmy jeszcze te trochę a wszystkiego dowiemy się już niebawem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc stosunkowo małe zainteresowanie głosowaniem na rundę finałową (najprawdopodobniej musiało wam umknąć) przypominam więc, że takowe trwa.

 

Macie czas do 1 Czerwca, godzina 23:59 by oddać swoje głosy.

 

Zapraszam! :)https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLdCmUbBx48hZnbkAuUAOGJvELSvaDfjrnCx4m9lk0O6PQ6A/viewform?usp=sf_link

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc stosunkowo małe zainteresowanie głosowaniem na rundę finałową (najprawdopodobniej musiało wam umknąć) przypominam więc, że takowe trwa.Macie czas do 1 Czerwca, godzina 23:59 by oddać swoje głosy.Zapraszam! :smile:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLdCmUbBx48hZnbkAuUAOGJvELSvaDfjrnCx4m9lk0O6PQ6A/viewform?usp=sf_link

Czekamy na kluczowe njusy :smile:

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim (po raz ostatni już w tym roku) o możliwości głosowania na ostatnią rundę finałową w tegorocznym NBA For Fun Typerze!

 

Pozostały niecałe 24h a jak na razie zagłosowały tylko 32 osoby co w porównaniu z poprzednimi rundami jest wynikiem raczej "miernym".

 

Muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś więcej od rundy finałowej ale no jak to mówią - przetrwali najsilniejsi. :smile:

 

Dziękuje wszystkim, którzy oddali lub oddadzą swoje głosy i przypominam, że termin przyjmowania głosów upływa dziś w czwartek (01.06) o godzinie 23:59.

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLdCmUbBx48hZnbkAuUAOGJvELSvaDfjrnCx4m9lk0O6PQ6A/viewform

 

Nie mogę się doczekać Finałów a tym samym wyłonienia po ich zakończeniu mistrza tegorocznego sezonu NBA jak i mistrza tegorocznego Typera. :smile: Zapraszam wszystkich do głosowania!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały niecałe 24h a jak na razie zagłosowały tylko 32 osoby co w porównaniu z poprzednimi rundami jest wynikiem raczej "miernym".

Rzeczywiscie slabo... to oznacza, ze koncowy wynik zobaczymy dla ~40% poczatkowych uczestnikow?

 

Muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś więcej od rundy finałowej ale no jak to mówią - przetrwali najsilniejsi. :smile:

Albo to jednak powod by pogadac o innej punktacji ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie slabo... to oznacza, ze koncowy wynik zobaczymy dla ~40% poczatkowych uczestnikow?

 

Nie. Zdecydowałem, że w wyniku końcowym uwzględnie wszystkich, którzy brali udział nawet raz. :)

 

Stwierdziłem, że tak będzie lepiej jeszcze przed poznaniem niskiej frekwencji finałowej rundy.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały niecałe 24h a jak na razie zagłosowały tylko 32 osoby co w porównaniu z poprzednimi rundami jest wynikiem raczej "miernym".

 

Muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś więcej od rundy finałowej ale no jak to mówią - przetrwali najsilniejsi. :smile:

 

Nie ma co się przejmować. Po prostu, z jakiegoś dziwnego powodu, zapewne wiele osób sobie ubzdurało, że muszą wygrać czy tam być w TOP3 żeby wszyscy widzieli jak się znają. A to przecież tylko zabawa i imho najlepszy sposób na solidne zweryfikowanie swoich typów po PO. Bo jak jest na papierze to tak było i koniec, a nie że "noo ale myślałem tak, ale w sumie byłem prawie pewny, że..." :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie głosowanie w tegorocznym For Fun Typerze zostało zakończone!

Pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie rundy finałowej lecz podczas tego sezonu nie oddacie już swoich głosów.

W ostatniej rundzie ostatecznie udział wzięło 46 użytkowników co poprawiło dość słaby wynik po 1 rundzie. Dziękuję bardzo wszystkim za udział i serdecznie zapraszam do śledzenia tego tematu gdzie będą pojawiały się szczegółowe informacje na temat waszych głosów.

 

A głosowaliście tak: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11XuIujzl3mKgYrGEd_iSuvs9VIAURFyXFUZDbhI72Fg/edit?usp=sharing

 

P.S. 2 pola pozostają puste, ponieważ Ignazz oraz Stryder (pewnie zapomnieli o tym, że już głosowali) zagłosowali dwukrotnie. Na szczęście oba ich głosy były takie same więc po prostu skreśliłem powtarzające się.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NBA sezon 2016-17 oficjalnie się zakończył. Wiem, że wielu z was nie może się doczekać ostatecznych wyników z racji tego postanowiłem, że nie będę się rozdrabniał i podawał osobno wyniki za finały tylko od razu wrzucę je i zsumuję z całością wyników z wszystkich rund by było po prostu szybciej, ładniej i przyjemniej.

 

Sam jestem cholernie ciekaw kto w tym roku typował najlepiej na E-NBA.pl więc jak tylko znajdę chwilę (no może dłuższą chwilę) czasu zabieram się za podsumowywanie punktów i tworzenie dla was tych wszystkich tabelek. :grin:

 

Dzisiaj powinienem się wyrobić więc sprawdzajcie regularnie temat czy już się nie pojawiły!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół punkta zabrakło do podium... ehh

0.75 za 2-gim miejscem

ale jak to mawiaja drugi to najwiekszy przegrany? czy jakos tak... w kazdym razie do Tomka nikt podjazdu nie mial i on jest tu MVP, chociaz 

 

1qu70v.jpg

 

ale i tak jestem zdecydowanie wyzej niz wydawalo mi sie ze bede, wstrzelilem sie bardzo dobrze w 1 rundzie i to mi pomoglo utrzymac sie tak wysoko, bo druga mocno zawalilem

 

finaly konferencji i finaly ogolnie to juz byla troche formalnosc, wszyscy obstawiali bardzo podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven jesteś wielki! Brawo za organizację, kulturę, podejście - jak już pisałem zasługujesz na nagrodę! :)<br />Co do wyniku (8 miejsce) to jestem zadowolony, choć nie ukrywam że trochę jednostronne kluczowe mecze (m.in. przez kontuzje graczy BOS i SAS) nie dały szans na podium, choć było blisko (2,5 pkt). Ale co ma Zalias powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven jesteś wielki! Brawo za organizację, kulturę, podejście - jak już pisałem zasługujesz na nagrodę! :smile:<br />Co do wyniku (8 miejsce) to jestem zadowolony, choć nie ukrywam że trochę jednostronne kluczowe mecze (m.in. przez kontuzje graczy BOS i SAS) nie dały szans na podium, choć było blisko (2,5 pkt). Ale co ma Zalias powiedzieć :smile:

 

ale wiesz ja w 2 rundzie mialem -0.5 pts i bylem tylko 1 z 4 gosci na minusie

takze i tak wysoko mega jestem pomimo takiej wpadki, bo mowilem, 2 runde zawalilem totalnie i tym sobie zasluzylem na niechlubne miejsce nr 4

mialem na bank Wiz nad Bos i Hou nad SAS

 

moglem jeszcze finalem to wyciagnac bo pamietam ze sie zastanawialem nad tym czy 4-1 GSW czy 4-2 z szacunku do LeBrona wybralem opcje druga (a i tak mozg mowil 4-0 w ogole)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.