Skocz do zawartości

NBA Playoffs 16/17 For Fun Typer!


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo genialnej pierwszej rundy Tomka (30/32 punkty) druga też nie poszła mu za dobrze i wiele użytkowników zbliżyło się wtedy/przegoniło go.

 

Wszystko pozostawało niewyjaśnione do samego końca. Ale fakt faktem, chłop ma łeb do typowania! :grin:

 

 

Nie poszła za dobrze to mało powiedziane :D Widziałem pewne Wizards w 6 i dałem Rockets w 6, czekając na pstryczek w nos od wszechświata ;) Czyli dostałem 8 punktów za dwa sweepy, a na tym straciłem 5,5? Nieważne zresztą. Pozostałe, prócz tych Wizards w 5 w R1, siadło dokładnie chyba. Sporo szczęścia. Pewnie też jest mi łatwiej, bo nie jestem fanem żadnej jednej konkretnej drużyny i staram się oglądać całą ligę (oczywiście w różnych proporcjach) poza oczywistymi rakami, które mogą wpędzić w depresję.

 

Anyways, dzięki Raven za świetną zabawę i duży wkład w to. Nie tyko chciało Ci się to wszystko zorganizować, przypominać, ale te podsumowania każdej rundy ewidentnie pokazują, że sam miałeś z tego frajdę i chciałeś to jak najlepiej poprowadzić dla nas. Jak wyżej - ju da ril emwipi :) 

 

Czyli jeżeli zrobić tezę ze w grze na kasę wzięli udział ci którzy są bogaci
 
Albo Ci, którzy mają problemy z hazardem lub chcieli, żeby ktoś ich tak podsumował jak Ty teraz :D
 
Oczywiście to zupełny żarcik. Pogratulować Ci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku łącznie wzięło udział aż 84 osób co jest naprawdę satysfakcjonującym wynikiem. [...]

Jedną z rzeczy która mnie negatywnie zaskoczyła jest "wymieranie" użytkowników w coraz to kolejnych rundach.

Znaczy ile osob typowalo we wszystkich rundach?

 

Czuję, że cała praca, trud, poświęcony czas w organizację tego dla was nie poszła na marne.

Wielkie dzieki za to!

 

Zapraszam do zapoznania się z oficjalnymi wynikami poniżej.

Gratulacje dla calej czolowki!

A zwlaszcza dla Tomek9248 bo ten wynik przypomina bilans Warriors w playoffach ;-)

 

Plus wg mnie godne uwagi, ze cala zeszloroczna czolowka miala przecietne osiagniecia w tym sezonie...

 

Dajcie znać czy jesteście zadowoleni ze swoich końcowych lokat. :smile:

Mi poszlo slabo - zwlaszcza jak sie uwzgledni tylko tych co typowali do konca - ale jestem zadowolony bo glowny cel udzialu w zabawie osiagnalem tzn porownalem rozne sposoby typowania ;-)

 

Chciałbym również zauważyć, że każdy z was objął naprawdę ciekawe taktyki by zwyciężyć i prawda jest tak, że każdy z was odwalił kawał dobrej roboty!

W tym miejscu musze przyznac, ze troche mi brakuje dostepu do danych i dyskusji na temat sposobow obstawiania, ale z drugiej strony Tomek9248 moze chciec chronic swoich tajemnic ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu musze przyznac, ze troche mi brakuje dostepu do danych i dyskusji na temat sposobow obstawiania, ale z drugiej strony Tomek9248 moze chciec chronic swoich tajemnic ;-)

 

Starałem się przewidzieć najbardziej prawdopodobny wynik w każdej serii. Ot i cała tajemnica ;)

Jak pisałem w trakcie zabawy, nie traktowałem tego jako rywalizacji z kimkolwiek. Bardziej jako legitny sposób na weryfikację swoich typów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.