Skocz do zawartości

NBA Playoffs 16/17 For Fun Typer!


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli prowadzace druzyny dociagna wygrane serii do konca to wyjdzie w sumie nudna runda i najwiekszy zysk/strata punktow bedzie w Jazz-Clippers bo tam tak czy inaczej okolice polowy typow wygranego beda bledne...

 

Ale oczywiscie jeszcze jest szansa, ze ktos z grupy Bulls/Bucks/Hawks/Grizzlies wyrwie serie dla siebie w 7 meczach, a wtedy prawie na pewno liderem zostanie ten kto znalazl sie w tej 5-7% mniejszosci.

 

Uwzgledniajac stan i informacje na dzisiaj jak wedlug Was to sie potoczy?

W swoich typach postawilem na Hawks i po ostatnich meczach mi sie wydaje, ze to oni maja najwieksze szanse z tej grupy... Czy tylko sie pocieszam po przekombinowanym typowaniu? ;-)

 

Zas ci co typowali na Bulls mieli pecha, ale moga sie poklepac bo ze zdrowym Rondo to byl najlepszy typ na upset.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmię informuję wszystkich, że z racji tego, że już w poniedziałek rusza druga runda Playoffs zmuszony będę uruchomić głosowanie najpóźniej w sobotę (w okolicach godziny 12:00).

Wiąże się to z tym, że jeśli dzisiejszej nocy któraś z drużyn wyrówna na 3:3 to będzie ich czekała jeszcze G7 a ja nie mogę czekać z Typerem w nieskończoność. Zatem w głosowaniu pojawią się 2 opcje i proszę za każdym razem zaznaczyć obie. Np. LAC wyrównają z Utah zatem w Typerze pojawią się 2 opcje: LAC vs GSW i Utah vs GSW. Proszę głosować na oba przypadki a ja pod uwagę w ostatecznym głosowaniu wezmę tylko tą rywalizację która faktycznie będzie miała miejsce. :smile:

Mam nadzieję, że wszystko jasne i klarowne. Już teraz zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na głosowanie na Drugą Rundę! Ruszamy jutro w okolicach południa! :smile:

 

P.S. Po podliczeniu punktów z tych 5ciu rywalizacji co ciekawe znalazła się 1 osoba na forum która trafiła wszystkie 5 rywalizacji idealnie! Pozostaje czekać na wyniki z pozostałych 3 serii i postaram się jak najszybciej wrzucić wyniki za pierwszą rundę. :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem w głosowaniu pojawią się 2 opcje i proszę za każdym razem zaznaczyć obie. Np. LAC wyrównają z Utah zatem w Typerze pojawią się 2 opcje: LAC vs GSW i Utah vs GSW. Proszę głosować na oba przypadki a ja pod uwagę w ostatecznym głosowaniu wezmę tylko tą rywalizację która faktycznie będzie miała miejsce. :smile:

Hmmm, nawet wtedy gdy glosujacy bedzie juz wiedzial kto gra dalej?

Wydaje mi sie, ze wiekszosc wypelni ankiete w poniedzialek.

 

P.S. Po podliczeniu punktów z tych 5ciu rywalizacji co ciekawe znalazła się 1 osoba na forum która trafiła wszystkie 5 rywalizacji idealnie!

Wow, czyli jest pewnym liderem? Czy typowal np Clippers, wiec moze jeszcze spasc?

Swoja droga, to jest wada niepublikowania typow, tylko Ty mozesz to wiedziec i sprawdzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się najszybciej jak to możliwe wrzucić punktację za pierwszą rundę więc po zakończeniu jej wszystko się wyjaśni.

 

A co do tego poniedziałku. Pewnie masz rację więc po prostu w momencie w którym poznamy danego zwycięzcę druga opcja zostanie zmieniona na "Nie trzeba wypełniać" więc po prostu będzie można ją pominąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, Raven jest uczciwy chłopak ;)

Nie kwestionuje tego! Tylko brak informacji troche ogranicza ta zabawe z emocji.

Nie chcialbys wiedziec kto jest 5/5 w dotychczasowych seriach i kogo typowal w LAC-UTA?

 

Postaram się najszybciej jak to możliwe wrzucić punktację za pierwszą rundę więc po zakończeniu jej wszystko się wyjaśni.

Nie wyjasni sie wszystko bo bedziesz podawal tylko sume punktow, a nie skad sie one wziely [aka kto jak typowal].

 

A co do tego poniedziałku. Pewnie masz rację więc po prostu w momencie w którym poznamy danego zwycięzcę druga opcja zostanie zmieniona na "Nie trzeba wypełniać" więc po prostu będzie można ją pominąć. ;)

Jesli mozna tak edytowac ankiete w trakcie to mozesz w ogole skasowac opcje ;-)

Ale cos w tym stylu jest wg mnie lepsze niz typowanie serii, ktora nie bedzie rozgrywana.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Raven decyduje ale popieram Wilqa bo fajnie byłoby śledzić jaka jest tabela jak się to zmienia. Ja to traktuje jako zabawę jasne że każdy chciałby wygrać ale w jawny sposób dawało y to więcej funu moim zdaniem.

Tak czy inaczej dzięki za zorganizowanie zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilQ No tak może lepiej będzie nawet usunąć opcję głosowania na nieistniejacą serię. Najprawdopodobniej tak właśnie to zorganizuje.

 

A co do waszych próśb. To nie tak, że to ja mam decydujący głos. Staram się uważnie słuchać waszych uwag odnośnie ewentualnych zmian i wiadomo - wszystkim nie da się dogodzić. Zauważyłem, że dużo głosów jest za tym by głosy poszczególnych osób były jawne dlatego zapraszam do wzięcia udziału w tej krótkiej ankiecie: https://strawpoll.com/gx428wx . Jeżeli większość zadecyduje by Typer był jawny to nie widzę w tym większych problemów prócz jednego - ewentualne sugerowanie się głosami pozostałych użytkowników.

 

Proszę głosować i w razie pokaźnej przewagi głosów za jawnością Typera będzie można pomyśleć by taką zmianę wprowadzić od kolejnej rundy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Raven decyduje ale popieram Wilqa bo fajnie byłoby śledzić jaka jest tabela jak się to zmienia. Ja to traktuje jako zabawę jasne że każdy chciałby wygrać ale w jawny sposób dawało y to więcej funu moim zdaniem.

Tak czy inaczej dzięki za zorganizowanie zabawy

Jeżeli większość zadecyduje by Typer był jawny to nie widzę w tym większych problemów prócz jednego - ewentualne sugerowanie się głosami pozostałych użytkowników.

Dla jasnosci to ja mam na mysli tylko publikowanie typow po rozpoczeciu pierwszych gier w danej rundzie [czyli po zamknieciu ankiety]. Wtedy "sugerowanie sie glosami" raczej odpada. O taki wariant pytasz w tym glosowaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69c63bf983003a882c15dd5d10ee1059.jpg

Z racji tego, że nie mogę dłużej czekać na zakończenie ostatniej serii pierwszej rundy już teraz rusza głosowanie na drugą rundę Playoffs!

 

Zasady są te same (patrz pierwszy post tego tematu) z małą różnicą w przypadku Golden State Warriors. W Typerze pojawiły się 2 osobne rywalizacje (GSW vs Jazz i GSW vs LAC). Nie znamy jeszcze drużyny która trafi do drugiej rundy z tego względu proszę zagłosować na obie prawdopodobne wersje rywalizacji Warriors. W momencie w którym poznamy zwycięzcę tej serii usunę niepotrzebną serię a wcześniej oddane głosy na nieważną serię po prostu pominę.

 

Dodatkowo większość z was preferuje wersję Typera z podaniem (po zakończeniu głosowania oczywiście) wszystkich typów poszczególnych osób (według przeprowadzonej ankiety). Jest to na pewno dość ciekawa innowacja zmieniającą lekko rozgrywkę i myślę, że już od tej rundy uda mi się ją wprowadzić do Typera.

 

Głosować na Drugą Rundę PO możecie tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeX4W0jKWbnMpVU3y8OennpbgsqdLSxe1BOUuTCvwAsmqn1-Q/viewform?usp=sf_link

 

Czas operacyjny: Niedziela, 30 Kwietnia 2017, godzina 18:59 (tuż przed meczem Celtics vs Wizards).

 

Po tej godzinie wasze głosy nie będą już przyjmowane dlatego zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do głosowania! Zapraszam tych którzy brali udział w poprzedniej rundzie (z racji sumowania punktów z wszystkich rund w ogólnym rankingu) jak i nowych zapaleńców którzy chętnie wezmą udział w zabawie. Mam nadzieję, że będzie was jeszcze więcej niż w przypadku pierwszej rundy! :)

 

Wyniki z pierwszej rundy postaram się wrzucić najszybciej jak tylko będę mógł.

 

Życzę powodzenia i dobrej zabawy!

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.