Skocz do zawartości

beGM - Regular Season [opisy + głosowanie]


january

Rekomendowane odpowiedzi

Brooklyn Nets

 

Post ASG 11W-15L

 

Zmiany w składzie:

 

+ Monroe, Greg ; Snell, Tony ;

- Brook, Lopez ; Trevor Booker ;

 

Depth Chart:

PG: Lin / Whitehead / Dinwiddie 

SG: Hollis-Jefferson /Kilpatrick / Harris

SF: Lavert / Bogdanovic / Snell

PF:  Acy / McCullough / 

C: Monroe / Hamilton

 

Okazalo sie, ze po powrocie Lina calkiem niezle mozna grac i troche meczy powygrywac. Plan i tak jest dalej tankowac i patrzec na rozmoj swoich mlodych zawodnikow + wyrwac cos ciekawego z free agents jesli sie uda wtedy mozna skorygowac plany i myslec co dalej. 

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTLAND TRAIL BLAZERS
 
bilans po ASG: 18:8

przyszli: -

odeszli: -
 

Lillard/Turner/Napier

McCollum/Crabbe/Connaughton/Quarterman

Aminu/Harkless/Layman

Vonleh/Leonard/Davis
Plumlee/Ezeli/
 
Nie załapałem się na transfer Plumlee-Nurkic więc postanowiłem odpuścić transfery i poczekać by efekt Nurkica pokazał prawdziwą wartość moich zawodników. Drużyna w obecnym składzie nie działa. Plumlee to nie jest center jakiego ta drużyna potrzebuje. Jako uzupełnienie składu, przy dobrym rozciągającym grę PF może być świetny ale przy Vonlehu jest marny. Vobleh przy Plumlee zresztą też. Leonard "grał" z kontuzją barku, Davis kontuzjowany od 26.02.
 
Z tym składem pozostaje biegać, podawać i rzucać za 3 a może Aminu/Harkless/Plumlee coś zbierze dalej od kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW ORLEANS PELICANS:

 

Bilans po ASG w RL NBA 11-14

Zmiany w kadrze:

+ Tyreke Evans, Buddy Hield, Langston Galloway, Terrence Jones
- DeMarcus Cousins, Jordan Crawford, Quinn Cook, Axel Toupane

Wbrew temu co wieszczy konkurencja bijemy się o PO. Ze zdrowym jednocześnie Anthony Davisem i Jrue Holiday na parkiecie NOP ma bilans 21-19, co pokazuje jak solidnym zespołem na mocnym Zachodzie były Pelikany w pełnym składzie. O ile w rzeczywistości wiele sobie obiecywano po duecie Davis-Cousins, to trzeba przyznać, że ten projekt oblał swój pierwszy egzamin. Myślę, że gdyby został obecny skład, który mam do dyspozycji to bilans byłby lepszy. Zespół z Cousinsem w składzie zanotował bilans 7-10, a ofensywa z Nim na parkiecie była gorsza co potwierdzają, też zaawansowane statystyki. Cousins oddawał dużo niepotrzebnych rzutów, notował kretyńskie faule wykluczające i psuł dobre flow gry, jakie NOP ewidentnie złapali po powrocie Holidaya.

Anthony Davis długimi momentami sezonu wygląda jak superstar z apetytem nawet na MVP, poprawiając też znacznie grę w obronie. Brew długo krytykowany za ociąganie się w defensywie, poprawił się i w tym bardzo ważnym elemencie, a sami NOP po cichu i bez rozgłosu zrobili w RS ósmą defensywę ligi. Rzucenie się na DMC w rzeczywistości pogorszyło też naszą rotacje i drugi unit. Ten dowodzony będzie przez wszechstronnego Tyreke Evansa, który swego czasu zostawił w przegranym polu samego Stefka Curry w niezwykle prestiżowej nagrodzie dla najlepszego debiutanta. Warto mieć to w pamięci, a także fakt, że Tyreke Evans jest w CY i mocno walczy o swój nowy i prawdopodobnie ostatni wielki kontrakt. Bench był ogromną siłą NOP do czasu trade. Oprócz Tyreke Evansa co i raz potrafili błysnąć Galloway, Terrence Jones, Moore.

Pierwsza piątka:

PG: Holiday, SG: E. Moore SF: S.Hill PF: D. Cummingham C: A. Davis

Holiday rozgrywa fenomenalny sezon i latem zapewne przytuli maksymalny kontrakt. Nie tylko prowadzi atak, jest drugą strzelbą Pelikanów, ale też wg RAPM i PDR trzecim najlepszym defensorem wśród PG. Lepsi od Niego tylko CP3 i Beverley. W przyszłym sezonie będziemy poważnie rozważać czy Holiday jest już lepszy od Mike Conleya. NA SG wybieram E. Moore. Doświadczony strzelec, niedoceniany solidny obrońca i chętnie dzielący się piłką co przyda się przy szybkim graniu, zwłaszcza że cała moja piątka straszy solidną trójką. Solomon Hill jako 3&D. W defensywie obok Davisa i Holidaya czołowy współtwórca bardzo mocnego bloku obronnego. Dante Cummingham, bardzo niedoceniany grajek. Prawdziwy wojownik, hustle player, z trójeczką na poziomie 0,392. Davisa przedstawiać bardziej nie trzeba. Net Points na poziomie +9,8 mówi samo za siebie.

Bench:

Sporo nazwisk, które mogą wnieść sporo powera z ławki. Doświadczony i zawsze groźny Tyreke Evans. Buddy Hield z potencjałem na nowego Bradleya Beala. Galloway z zawsze solidną trójką, nie forsujący rzutów, zapewnia rozciąganie obrony rywala i lepszy spacing. Tim Frazier, który na początku sezonu ładnie sprawdzał się jako starter przy nieobecności Holidaya, potrafi bardzo dobrze kreować partnerom czyste pozycje rzutowe. Terrence Jones zanim stał się ofiarą trade Cousinsa wyglądał bardzo dobrze w ofensywie, by tylko dać za przykład jego 36 punktów przeciwko Cavs grającym wtedy w pełnym składzie. Linijka 11,5/5,9 jak na rezerwowego powinna robić wrażenie. Kolejny grajek z ogromną motywacją do podbiciu swojej wartości na rynku wolnych agentów. Ajinca jako center daje zawsze dodatkowych centymetrów pod koszem, a przy tym pewne rzut hakiem i solidny półdystans w ofensywie. Jako sleeper czai się Cheick Diallo. Rotacja wartościowych graczy szeroka.

Z powodu kontuzji nie mogę korzystać z Omera Asika i Quincy Pondexter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks

Bilans po asg: 7-18

przyszli: nikt
odeszli: Kyle O'quinn, Derrick Rose

Jennings/Baker
Lee/Holiday/Vujacic
Anthony/Kuzminskas
Porzingis/Thomas/Ndour
Noah/Hermangomez/Plumlee

Cóż, bilans po asg jasno pokazuje możliwości tej drużyny. Możliwości, które dodatkowo zostały znacząco zmniejszone odejściem byłego MVP, spoiwa tej drużyny Derricka Rose'a. Jako GM budujący markę kogoś, kto łatwo dogaduje się z zawodnikami nie chciałem blokować Derrickowi możliwości walki o najwyższe cele. W Knicks nie mógł niestety na to liczyć.
Zostałem z Jenningsem na pg. Jego gra w Wizards jasno pokazuje, że jego miejsce jest w Chinach. Do tego Baker, wobec którego są wątpliwości, czy zawodowo lepiej mu idzie pisanie bajek dla dzieci, czy gra w Nba. No ogólnie c***, dupa i kamieni kupa. W Europie znajdzie się pare drużyn z lepiej obsadzoną pozycją rozgrywającego.

A jeśli nie masz rozgrywającego na poziomie, to jesteś w tej lidze nikim. I tym nikim ja chce być. Moim celem jest ogrywanie młodych, dawanie odpoczynku weteranom itd. Jeśli szukasz łatwych zwycięstw, to trafiłeś pod dobry adres. Daj mi najgorszy bilans w całej lidze(i 1 nr w drafcie), a ja Ci dam WIELKICH KNICKS w przyszłości.



Z powodu kontuzji nie mogę korzystać z DPOY Noah, czyli fundamentu mojej defensywy.
 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YDNXluht.png

Bilans po ASG: 15-11

 

Depth Charts

Bledsoe/Nelson
Harris/Barton/Murray/Beasley
Chandler/Miller
Arthur/Hernangomez/
Jokić/O'Quinn

 

przyszli: Bledsoe, O'Quinn

 

odeszli: Faried, Galliniari, Nurkić, Mudiay

 

Generalnie ustalmy jedno. Nie mam za bardzo ciśnienia na PO w tym sezonie.Głównym moim celem było przewietrzenie rosteru i pozbycie się zawodników, z którymi nie wiązałem większej przyszłości. Największym sukcesem jest oczywiście transfer Farieda, który wbrew obiegowej opinii nie jest tak aż tak złym graczem, ale jego kontrakt i fochy z którymi biegł od razu do mediów spowodowały, że musieliśmy się rozstać. W wymianie z Suns pozbyłem się też Mudiaya z Gallo i o ile w przypadku młodego pgka nie miałem praktycznie żadnych rozterek, to już do oddania Włocha musiałem poświęcić troche więcęj czasu na anal izę. Gdyby Galiniari zawsze grał na tym samym poziomie co w pierwszy trzech kwartach nie byłoby żadnego problemu, niestety kłopoty zaczynały się zazwyczaj w najbardziej newralgicznych momentach spotkań w których nasz "GTG" dla ubogich, z upodobaniem obijał przednią obręcz. Przez ten brak regularności niejednokrotnie przegrywaliśmy zacięte końcówki i pomimo wszystkich jego zalet, to jednak zaważyło - wydanie 20 baniek na sezon dla kogoś takiego z tak bogatą historią urazów w moim mniemaniu nie byłoby dobrym ruchem. Krótko o Mudiay - nie mam całkowitego przekonania, że on za dwa lata skończy w Chinach, chłopak ma przebłyski, dużo potrafi, jednak na poziomie NBA, zwłaszcza na tak ważnej pozycji nie można podejmować tak niezrozumiałych decyzji, życzymy szczęścia, ale nam nie pykło, Panie Mudiay. Największe kontrowersje wzbudzi pewnie oddanie Nurka, generalnie zarówno w prawdziwym życiu jak i u mnie został on oddany po cienie promocyjnej i możecie wierzyć lub nie - nie żałuję. Brak zaangażowania, to nie jest to czego szukam, niech sobie chłop radzi w Suns, ale na miejsce w moich Nuggets na pewno nie zasłużył i to tylko tyle na ten temat, wszystko inne zostało już powiedziane pińcet razy, na pewno nie mam zamiaru tego ponownie poruszać.

 

Na miejsce sympatycznego skądinąd Muslima, szukałem kogoś, kto podczas odpoczynku Jokicia będzie w stanie swoim zaangażowaniem w grę podtrzymać intensywność zarówno ataku i obrony. Mój wybór padł na popularnego "Zbója" czyli Kyla O'Quinna. Bardzo dobry obrońca, mocno niedoceniany w tym względzie, legitymujący się ponadto solidnym rzutem z półdystansu, dobry finisher z bardzo dobrym podaniem (3.4 asysty per36 w tym sezonie) W Knicks mało wykorzystywany, pewnie nie za bardzo pasował do trójkątów (?) u mnie będzie pełnił bardzo ważne rolę i liczę na to, że choćby podtrzyma cyfry z tego sezonu. Najważniejszym jednak wzmocnieniem jest Eric Bledsoe, combo z prawdziwego zdarzenia, mega atletyczny. Od dwóch sezonów kiedy tylko jest zdrowy notuje statystyki na poziomie allstara, jeden z najlepszych obrońców na swojej pozycji. Kontuzja, przez którą opuścił końcówkę tego sezonu jest mocno podejrzana i należy domniemywać, że jego brak był związany po prostu z tankowaniem w walce o jak najwyższy pick w drafcie. Ogólnie chyba nie muszę się tutaj za bardzo rozpisywać, każdy powinien sobie zdawać sprawę jak dużym upgrejdem jest pozyskanie kogoś takiego jak były rozgrywający Pheonix.

 

Pomimo tego, że mój obecny roster liczy sobie zaledwie 12 zawodników, to jestem bardzo zadowolony, gdyż udało mi się spełnić główne założenie - uwolnienie minut dla moich młodych wilków w osobach Murraya, Juancho i Beasleya. Dwaj pierwsi już zdążyli się pokazać z bardzo dobrej strony, zwłaszcza po asg w momentach gdy kontuzje leczyli Gallo, Wilson i Faried, bardzo duże talenty, na które stawiam bez wahania, dlatego potencjalny brak PO nie będzie mnie aż tak martwił, gdyż w mojej opinii nic tak nie rozwija jak regularne minuty, które wreszcie mogę tej trójce zagwarantować. Malik Beasley w te 165 minut, które zdołał do tej pory rozegrać, pokazał się z bardzo dobrej strony, bardzo interesujący scorer z którym Nuggets podobno wiążą spore nadzieje wnioskując po słowach samego Jucia.

 

Podsumowując wszystkie ruchy - straciłem pierwszorundowe picki, ale udało mi się zejść z kasy pozbywając najbardziej niewygodnych kontraktów. Coś za coś. W mojej opinii duet Bledsoe - Jokić może być potencjalnym magnesem dla solidnych FAsów, ale to już wyjdzie w praniu. Tak czy inaczej uważam, że przyszłość w takim zestawieniu maluje się przed Baryłami nad wyraz kolorowo. Nie pozbyłem się też wszysytkich wartościowych assetów - Wilson, Barton czy nawet Nelson jako rezerwowy pg dla któregoś z contenderów, to wciąż powinny być bardzo łakome kąski.

 

Pierwsza piątka:

 

PG Bledsoe SG Harris SF Hernangomez PF Chandler C Jokić

 

Wiadomo - wszystko ma się kręcić wokół Jokicia. Serb dostaje wkońcu bardzo dobrą jedynkę na której będzie mógł polegać i która nie ma 35ciu lat na karku. Duet Bledose Harris ma szansę stać się bardzo intersującym 2way obwodem, który przede wszystkim pomoże nam poprawić naszą największą bolączkę czyli bronienie picków jak i rzutów z dalekiego dystansu. Praktycznie całe otoczenie Joka potrafi biegać non stop, każdy z nich bardzo dobrze ścina do dziury,  co jeszcze bardziej zwiększy Jokiciowi szansę na swoje firmowe asysty. Chandler z Juancho nie mają w tym ustawieniu przypisanej pozycji w zależności od lineupu przeciwnika mogą grać wymiennie na pozycjach 3/4. Sam Bledsoe poza swoimi oczywistymi walorami wnosi do nas niemałe doświadczenie, co powinno przynieść efekty bardzo szybko.

 

Ławka:

 

6manem jest oczywiście Barton, którym w formie jest do tej roli wprost stworzony, dodatkowo na przełomie obecnego sezonu bardzo podciągnął się w obronie. Podobnie ważna rolę przewiduję dla Murraya, którego talent ofensywny jest po prostu tak niesamowity, że jeśli tylko będzie się prawidłowo rozwijał to wróże mu naprawdę wielką karierę, świetny kozioł, rzut, wjazdy, bardzo dobry na nogach w obronie - nic tylko trzymać kciuki. Ważny elementem układanki jest też Nelson, który dobitnie potwierdził, że nawet w weku 35 lat można grać na bardzo wysokim poziomie, z czystym sumieniem i bez żadnych obaw mogę mu powierzyć rolę zmiennika dla Bledose. Największe obawy mam o Arthura, który ten sezon okupił wieloma urazami, naprawdę szkoda ziomka, bo potrafił siepać trójeczki jak z automatu, a i w obronie nie wiem czy nie był jednym z dwóch najlepszych w rosterze, obok Nurkicia, któremu się nie chciało. Mike Miller pełni rolę mentora dla młodych i oby wywiązywał się z tego tak jak dotychczas.

 

Pozdrawiam

 

LBS

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote :


 


BKN 10-16 (0)


Wymiana Monroe za Lopeza boli, ale zostaje Bogdanović i powinno się zrównoważyć


PHX 8-17 (+2)


Clarkson to żaden rozgrywający, Nurkić i Gallinari to wzmocnienia, ale nie wydaje mi się, żeby to mogło aż taki mieć wpływ na drużynę


LAL 8-16 (0)


Uważam, że ubytki kadrowe - Clarkson nie są za bardzo zauważalne, jego rolę w końcówce przejmie DAR, nie będzie miał za kim się ukrywać a Green to niezłe wzmocnienie wysokich. Pokazali młodzi, ze potrafią grać + tankujące drużyny dodają kolejny win. Lakers i bezczelne tankowanie? Magic chyba na to nie pozwoli. Młodzi nie mogą się nauczyć przegrywać.


PHI 9-17 (+2)


Nie ukrywam, wzmocniłem się, ale masa kontuzji w zespole - przyszedł Cousins, ale odszedł (kontuzja) Embiid W sumie z mojej przyszłej piątki tylko Cousins będzie grał a mecze często będzie zaczynał James Webb III - Simmons, LaVine, Embiid kontuzje. Bójcie się jak będą zdrowi - jeżeli :smile: 


ORL 1-22 (-6)


Tank commander :smile: Najgorszy zestaw guardów w lidze, tylko Noel i Gordon – mało.


MIN 17-8 (+8)


Gigantycznie wzmocniła się Sota, dodatkowo dobrym fitem Rubio-KCP-Wiggins-Ibaka-Towns? Perfect fit! + bardzo silna ławka i w formie... Znacznie podwyższam tu bilans. Nic do dodania :smile:


NYK 9-16 (+1)


Rose też był fatalny, więc jego wymiana na Jenningsa tylko trochę wzmacnia ten zespół :smile:


SAC 0-25 (-8)


Tank commander 2 J Najgorszy zespół w lidze, większość zespołów w D-League by z nimi wygrała. Zastanawiałem się czy dać 0 W i jednak to zrobiłem. Nie ma tu nikogo kto mógłby cokolwiek ugrać.


DAL 7-19 (-4)


Tankowanie z Novitzkim i Barnesem? Słaby zespół, ale nie aż taki słaby by sięgnął dna.


NOP 9-16 (-2)


Bez Cousinsa, którego trade był traktowany jako steal, zespół nie może być lepszy niż z nim. Źal Davisa.


CHO 13-13 (+1)


Stateczna panna, powinno być 0 w zmianach, ale Ci tankujący J


DET 9-17 (-1)


Czy lepszy Drummond czy Lopez? Czy KCP to jednak dobry gracz czy szkodnik? Przy wielu mocniejszych tankerach, nie da się gorzej grać


DEN 15-11 (0)


Mi wychodzi na zero.


MIA 10-15(-6)


Drużyna z potencjałem, ale GM zdecydował o braku play offów.


POR 14-12(-6)


Nurkić i wszystko jasne. Będą się starali, ale raczej nic z tego.


CHI 17-8 (+2)


Drummond to mimo wszystko bestia, albo bestyjka, powinno wypalić -nieznaczny plus.


MIL 19-8 (+2)


Brook to niezły fit do Bucks, ale też boli strata Snella.


IND 13-12 (+1)


Po staremu


ATL 12-14 (+1)


Po staremu


MEM 12-12 (+3) 


Zmiany na niewielki plus, choć końcówka w wykonaniu Miśków słaba.


 OKC 12-13 (-3)


Mimo tankerów duży minus za brak zmian.


WAS 18-7 (+3)


Morris + Williams - dobre wzmocnienie


LAC 16-10 (0)


Praktycznie bez zmian.


UTA 17-8 (+1)


Tankerzy + jednak Mirotić miał lepszą końcówkę sezonu niż Favors i w takiej formie może być dobrym fitem przy Gobercie.


TOR 16-9 (-2)


Ibakę mam dużo wyżej niż Favors, zwłaszcza w regular season


CLE 15-12(+3)


Wzmocnienia niezłe + nacisk innych drużyn.


BOS 17-8 (+1)


+ tylko za to, że gdzieś zwycięstwa tankerów trzeba rozdzielić :smile:


HOU 16-8 (+1)


+ tylko za to, że gdzieś zwycięstwa tankerów trzeba rozdzielić :smile:


SAS 21-5 (+3)


Dobre wzmocnienia i uzupełnienia.


GSW 21-5 (+1)


Praktycznie bez zmian.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote :


 


BKN 7-19 (-4)

Uważam, że strata Lopeza odbije sie w bilansie, Netsi beda musieli znacznie zmienic gre w ataku w krotkim czasie. Monroe na low blocku to fajna opcja dla slabego zespolu, ale w koncowce sezonu w nowym otoczeniu jego passing bedzie totalnie niewykorzystany tj. nie zna zespolu, nie bedzie trafial cutterow  itd. Do slabego spacingu juz sie jednak przyzwyczail. Reszta to tak naprawde kosmetyka, Bogdanovic to zaden game changer.  

PHX 9-16 (+3)

Podobaja mi sie w wiekszosci te wzmocnienia, pick i tak bedzie calkiem wysoki, a takiego so-so franchise playera juz maja, ten Clarkson z Mudiayem troche smierdza, ale dlugo tam raczej nie posiedza. Bilans sie troche poprawi, ale nie wiem czy Nurkic akurat w tym przypadku az tak poprawi obrone, maja nadal Chrissa na dlugich minutach, ktory zbija piatki z Lovami, Randlami, Dirkami po tej stronie. Bazemore, Gallinari z miejsca to najbardziej ogarnieci gracze, co juz troche mowi o teamie ;]

LAL 6-18 (-1)

Swietne ruchy pod czyszczenie salary, bez przyjmowania cancerow. Doszlo kilku zasuwajacych, fizoli tj. Bladwin i Green, minimalny scoring dodany (Afflalo). Def dalej bedzie tragiczny (Zubac&Randle), a ofensywa kulawa i nierowna.    

PHI 11-15 (+4)

Dla mnie ten skład to bomba i to niezegarowa, jedna wielka jebitna beczka trotylu. Jasne bilans bedzie lepszy, ale jakim kosztem. Jest tam 3 gosci, ktorzy mysla, ze sa superstarami, dwoch z nich nie wiadomo kiedy bedzie gralo, a superstarem  co najwyzej jest tylko typ, co zagral w lidze ~ 20 meczów. 

ORL 1-23 (-7)

Hard tank, ALL-NCAA sklad w przyszlym roku rowniez. 

MIN 14-11 (+5)

Wzmocnienia owszem duze, jednak wiekszosc schodzi latem, wiec bedzie czas do zastanowienia co dalej, bo na ten moment roster troche przeladowany. btw. zawsze chcialem razem zobaczyc Batuma z Rubio, calkiem fajny fit. Podobnie Towns z Ibaką. Fatalna do tej pory obrona mimo lepszego personelu od razu niezaklika, wiec stad tylko 5 winy wiecej.

NYK 6-19 (-2)

Jeden szkodnik ubyl, jeden pracus poszedl. Jaki by Rose nie byl to full time Jennings jako PG zapewni jeszcze dwie porazki extra.

SAC 1-24 (-7)

Skład okropny z mala iloscia talentu, nie rozumiem puszczenia WCS, organizacja bedzie szorowac na dnie przez najblizsze lata, nie wiem czy ktorys szanujacy sie FA nawet te strone spojrzy. O rosterze nie ma co opowiadac, wszystko zalezy od draftowania.

DAL 8-18 (-3)

Sklad znacznie oslabiony, co mi sie podoba to 2 niezle talenty w postaci Greka i Księcia. Przemyslanie wpuszczony cancer do sztani, zeby jeszcze od srodka zatruc ten bilans. Jednakze przy porzadnej konkurencji w tanku, jest tu jeszcze troche talentu do wygrywania plus coach przede wszystkim. 

NOP 14-11 (+3)

Bez wyczyszczenia sie z lawki powinni podgonic troche bilans, zwlaszcza w koncowej fazie sezonu, na slabych czy odpoczywajacych teamach.

CHO 11-15 (-1)

Vuc i Faried to chyba najgorsze w obronie duo w lidze, a przynajmniej w tych semi-powaznych teamach. Przecietniak troche oslabiony, wiec maly minus na bilansie. 


DET 8-18 (-2)

Kilka osłabień przed draftem, ale niestety zostało jeszcze kilka ,,RSowych wymiataczy'' jak Jackson czy Harris plus kilku niezłych rolsow, spadek o tylko 2 winy, poniewaz kilka innych zespolow oslabil sie jeszcze bardziej. 

DEN 18-8 (+3)

Niezłe przewietrzenie rotacji, podoba mi sie Bledsoe na PG. Pod koszem dalej każdy może wjezdzac z buta stąd daje tylko 3 winy wiecej. Jest jakis GTG na koncowki, na pewno lepszy niz Gallo. W dodatku Bledsoe to fajny fit dla Jokicia w dluzszej perspektywie.   

MIA 8-17(-8)

Usunąłem 2 z 3 najwazniejszych skladowych sukcesu w tym sezonie, czyli Dragicia i JJ, zamienilem w/w graczy na ich kompletne przeciwienstwa. 


POR 13-13(-5)

Żadnych zmian, więc musi się to odbić w bilansie, będą balansować na granicy .500, nabijając zwycięstwa na slabszych zespolach, za mocni na tank za slabi na playoffy. 

CHI 19-6 (+6)

Bardzo podoba mi się ten skład, jest fajnie zbudowany pod Butlera. Jimmy powinien byc zadowolony majac wiecej pilki w lapie, Mills i Curry graja niezle off-ball, i sa swietnymi shooterami.  Jest w koncu veteran presence, a nie zblazowany Wade. Mills w contract year to dodatkowa zaleta. Wydaje mi sie, ze nie bedzie tu wielkich problemow ze zgraniem, za duzo doswiadczonych graczy, ktorzy powinni sie ze soba odnalezc w prostszej ofensywie. 

MIL 21-6 (+4) 

Nie kupuje Brooka w tej ekipie, srednio mi tam pasuje, ale potem mysle ze zajmuje minuty nie tylko Monroe'a, ale przede wszystkim takiego Teletovica czy Hensona, wiec jest to olbrzymi upgrade, a tez jest niezly w trafianiu cuterow. Jednak w PO to Nene powinien konczyc wiekszosc meczy z Giannisem na PF, jest too ogromny komfort. Collison z miejsca wchodzi przed Delliego, spory upgrade. Jest twarda, mocna 8-9 osobowa rotacja na PO. Podoba mi sie.

IND 14-11 (+1) 

Kosmetyczne zmiany, jeden win wiecej za heroizmy Georga na slabszych zespolach.

ATL 11-15 (0)

Widze przestawienie sie na wolniejsze granie(Matthews, Zach, Tucker), GM chyba doszedl do wniosku ze obecna ofensywa szwankuje, i ma tu racje. Jakkolwiek przecietny Shroeder bez early offense, z mniejsza iloscia kontr, bedzie jeszcze bardziej przecietny w HCO, i tu jest pies pogrzebany. Ogladalem kiedys bardzo duzo Hawks, to byly czasy JJ, Smoova, Bibbiego itd. i byl tam taki zawodnik jak Marvin Willimas. Strasznie mnie frustrowalo ogladanie go, bowiem facet byl chodzącą definicją przeciętności, zarowno obronie i w ataku kompletnie niczym sie nie wyroznial, taki random 70-rating z NBA Live. To samo mam teraz jak czasem ogladam Shroedera.

MEM 9-15 (0) 

Zmiany bardziej na minus, ale na tankujacych teamach, powinni wymeczy kilka zwyciestw.

OKC 15-10 (0)

Same old, same old. Wyjazd w 1 rundzie.

WAS 19-8 (+4) 

Dalej nie beda bronic, ale wzmocnili znacznie lawke, Lou jako secondary ballhandler to dla nich bardzo dobra opcja. Morrisy razem powinny funkcjonowac.

LAC 17-9 (+1)

Bez zmian

UTA 16-9 (0) 

Przy calej zardzewialosci Favorsa, uwazam ze jest lepszy graczem niz cokolwiek co dostali w zamian, jak team na PO oddaje lepszego gracza w wymianie, to raczej dobrze nie wrozy, Mirotic i Ross mnie nie przekonuja, daja jakies plusy w rotacji na RS, ale w PO roznicy nie zrobia.

TOR 18-7 (0) 

James Johnson bedzie kompletnie niewykorzystany w Toronto, w Miami fajnie funkcjonowal bo dostawal czasem pilke do reki, a tutaj znowu zepchniety na zapchajdziure, Dougie na plus 

CLE 15-12(+3)

Dobre wzmocnienia na PO, zwlaszcza wiecznie glodny Allen powinien rozruszac ospale w RS towarzystwo, Carter pewnie bedzie konczyc mecze. Tyson to kolejny upgrade.  

BOS 16-9 (0)

Bez zmian

HOU 13-11 (-2) 

Brakuje mi tego Williamsa, fajnie od razu wszedl do ekipy, a Thabo tu wiele nie zmieni.

SAS 21-5 (+3)

Dragic srednio mi pasuje do Spurs, ale to nadal powazne wzmocnienie, Wade z lawki bedzie lepszy niz Manu, Ilyasova powinien miec chore % za 3.  

GSW 21-5 (+1)

Bez zmian


 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote :

 

BKN 12-14 (+1)

Bogdanovic i Snell wzmacniają skrzydła, Monroe nie jest wielką dziurą w porównaniu z Brookiem. Dodatkowa wygrana w związku z obecnością mocno tankujących ekip.

PHX 14-11 (+8)

Nurkic i Gallo to duże wzmocnienie, w dodatku pozyskani za stosunkowo niewiele, bo Bledsoe właściwie nie było w ostatniej części sezonu.

LAL 7-17 (0)

Odszedł Clarkson, ale doszedł Afflalo i Green, nie było Ennisa. W sumie zmiany na lekki minus, ale wobec osłabień innych ekip, wyszło na zero.

PHI 12-14 (+5)

Choćby GM Sixers jak bardzo chciał przekonywać, że wcale jego ekipa nie wygląda wiele lepiej, to Cousins i WCS dają z miejsca kilka W więcej.

ORL 3-21 (-5)

No tu jest źle, ale Gordon, Bismack, dobrze grający w Mavs Noel i mający niezły okres Lamb coś tam wygrają.

MIN 16-9 (+7)

Wolves wyglądają naprawdę fajnie na papierze, mają dość głęboki skład i mogą poważnie liczyć się w walce o pierwszorundowy oklep od Warriors. Bilans mógłby być lepszy, ale przy tylu zmianach nie wszystko od razu musi klikać.

NYK 9-16 (+1)

Knicks wymianami wyszli sportowo mniej więcej na zero, ale dodaję jedno zwycięstwo z okazji grania z gorszymi ekipami niż w realu.

SAC 1-24 (-7)

To jedno zwycięstwo to tak na zachętę. Hinkie byłby dumny.

DAL 7-19 (-4)

Nie miałem zbytnio grać kim na obwodzie i pod koszem. Jedynie skrzydłowi wyglądają jak zawodnicy NBA.

NOP 12-13 (+1)

Pels z Cousinsem długo nie potrafili się zgrać, dlatego myślę, że brak zmian wyjdzie na minimalny plus.

CHO 11-15 (-1)

Słabe wymiany Kucia, które nie rozwiązały podstawowych problemów Hornets, stąd myślę, wynik nieco gorszy od rzeczywistego.

DET 8-18 (-2)

GM Pistons próbował w nieładny sposób sprzedać, że Reggie Jackson u niego nie będzie grać, za co ma mały minus ode mnie. Wymiany jak dla mnie dziwne, ale koniec końców ekipa z Reggiem, Tobiasem, Lopezem czy Burksem nie wygląda tak tragicznie w porównaniu z innymi tankerami.

DEN 13-13 (-2)

Widzę tu głosy, że wymiana Bledsoe na Gallo to było wzmocnienie, ale ja mam inne zdanie biorąc pod uwagę, że Gallo post ASG robił 20 ppg na 66% TS. Jak lubię O'Quinna, to Plumlee jest jednak nieco lepszy, także Denver na minus.

MIA 10-15 (-6)

Niby niewiele zmian, ale znaczące, bo Dragic był najlepszym graczem Heat, a Parker post ASG był naprawdę słabiutki. Ogólnie słaby zespół, ale na full tank za dobry.

POR 13-13 (-5)

Brak Nurkicia to zbyt duże osłabienie, żeby było dobrze, ale z drugiej strony Blazers pod koniec sezonu wygrali bez niego z Jazz i Spurs.

CHI 16-9 (+3)

Fajne zmiany w Bulls, którzy mogą namieszać w PO. Dałbym lepszy bilans, ale z uwagi na bardzo duże zmiany w składzie, kilka meczów zajęłoby "docieranie się".

MIL 18-9 (+1)

Szkoda trochę odejścia Snella, ale zmiany pod koszem na plus, Collison też by pewnie nieco pomógł. Także ogólnie jest lepiej, ale tylko trochę.

IND 13-12 (0)

Tutaj mamy do czynienia raczej ze zmianami dla robienia zmian niż z rzeczywistą zmianą jakości.

ATL 11-15 (0)

Atlanta straciła na skrzydłach, zyskała pod koszem. Ogólnie jednak bilans pewnie wyszedłby podobny.

MEM 10-14 (+1)

Chyba nawet mi się podoba pomysł z Fryem i Shumpem w Grizzlies. No i zostali Conley z Gasolem, więc kilka zwycięstw same wpadną.

OKC 14-11 (-1)

Brak Gibsona, to tak mniej więcej 1W mniej.

WAS 19-8 (+2)

Fajny ruch z Morrisem, jeszcze lepszy z Williamsem, ale prawdziwi Wizards też wykonali fajne ruchy, dlatego tylko +2W.

LAC 16-10 (0)

Clippers being Clippers.

UTA 17-8 (+1)

Zmiany pod kątem RS na plus, gorzej będzie w PO ze względu na collapse Miroticia.

TOR 17-8 (-1)

Favors to znacznie gorszy fit od Ibaki, nie ma też niezłego Tuckera. Daje to i tak dobry bilans, ale nie tak dobry jak w realu.

CLE 16-11 (+4)

Fajne ruchy w Cavs, przede wszystkim Czendla powinien odżyć grając ostatni raz w życiu o coś.

BOS 16-9 (0)

Bez większych zmian, ale przyjście Pierce'a "zwiększa morale".

HOU 13-11 (-2)

Brak Williamsa i Nene to jednak spore osłabienie. Pechowe były te trejdy.

SAS 19-7 (+1)

Z Dragiciem mam taki problem, że o ile jest na pewno skokiem jakościowym w stosunku do Parkera, to on najlepiej się czuje w systemie, który kręci się wokół niego, jak musi się dzielić piłką, to już gra gorzej. Ale i tak jest lepiej niż było.

GSW 20-6 (0)

Kosmetyczne zmiany.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głosy:

 

BKN 12-14 (+1)

Bogdanović i Tony Snell dodadzą jedno zwycięstwo

PHX 12-13 (+6)

dużo lepszy team po wymianach, więc i bilans dużo lepszy

LAL 4-20 (-3)

brak Clarksona wpłynie na ten zespół, stąd gorszy bilans

PHI 9-17 (+2)

gdyby nie kontuzje i lekki tank, to nawet dałbym +.500, ale i tak znaczna poprawa, bo skład sporo lepszy (edit: 2 winy mniej ze względu na Jamesa Webba III ;) )

ORL 1-23 (-7)

skład niczym z D-League, ale myślę, że Gordon, Noel i Lamb jeden mecz wyrwą

MIN 16-9 (+7)

zgadzam się z terminarzem (a nawet daję +1 ) ;) problemem może być brak zgrania, ale na papierze skład wygląda świetnie

NYK 6-19 (-4)

bez Rose'a i O'Quinna oraz z chęcią na lepszy pick, bilans się pogarsza (edit: +1 - komuś trzeba dodać)

SAC 1-24 (-7)

tak jak Orlando, team z D-League miałby z nimi spore szanse, chyba nawet większe niż z Magic…

DAL 4-22 (-7)

skład się pogorszył, więc bilans też… Barnes i Nowitzki nie wygrają sami nawet 5 meczy

NOP 10-15 (-1)

bez Cousinsa, ale z wieloma guardami, więc bilans dużo się nie zmieni

CHO 15-11 (+3)

lepsi środkowi (Faried+Vuc) dodadzą tej ekipie 3 wygrane

DET 7-19 (-3)

nie wygląda to tak najgorzej, ale najlepiej też nie, więc mały spadek

DEN 16-10 (+1)

dodanie do składu Bledsoe pomoże i dlatego +1

MIA 7-18 (-9)

brak Dragicia, Jamesa Johnsona, a w zamian Parker i Luwawu - to nie może się dobrze skończyć ;)

POR 14-12 (-4)

brak Nurkicia będzie odczuwalny, jednak Lillard i McCollum będą grali swoje

CHI 16-9 (+3)

kompletnie inne Chicago, stąd trudno ocenić, jednak brak Wade'a i Rondo oceniam na +. Zamiast nich gracze lepsi, więc +3 się należy

MIL 18-9 (+1)

dobre zmiany na +, ale też trzeba będzie się zgrać. Mimo wszystko wyszło +1 i świetlana przyszłość ;)

IND 13-12 (0)

praktycznie bez zmian, mały - za brak strzelca (Miles), ale tankerzy rekompensują

ATL 12-14 (+1)

Z-Bo doda trochę, ale straty na SG/SF odejmą, łącznie +1 mi wyszło

MEM 12-12 (+3) 

Liczę, że Knight i Warren dodadzą trochę energii, a Frye trójki, stąd zmiany na + według mnie

OKC 15-10 (0)

praktycznie bez zmian, ew. mały -, ale tankerzy rekompensują

WAS 20-7 (+5)

Lou Williams i drugi brat Morris to spore wzomcnienia, stąd bilans dużo lepszy

LAC 17-9 (+1)

Clippers będą Clippers, ale jakaś wygrana dojdzie wobec tankujących

UTA 18-7 (+2)

Mirotić w formie zza łuku oraz wsparcie Baynesa dodadzą mojej drużynie 2 wygrane

TOR 19-6 (+1)

co prawda brak Ibaki, ale James Johnson to rekompensuje, +1 dzięki tankerom

CLE 14-13 (+2)

LeBron nie będzie się przemęczał w RS, ale defense Allena i Chandlera doda 2 zwycięstwa ;)

BOS 17-8 (+1)

praktycznie bez zmian (edit: +1 - z powodu -2 dla 76ers)

HOU 15-9 (0)

niewielkie zmiany na minus, ale tankerzy rekompensują

SAS 22-4 (+4)

może za dużo na + dałem, ale przekonuje mnie ta wizja Spurs ;)

GSW 21-5 (+1)

wobec tankerów, GSW dostanie łatwiejsze zwycięstwa, więc zostanie więcej energii na trudniejsze mecze ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote :

 

BKN 13-13(+2)

 

Zmiany na plus a ze nets są ekipa nie mająca picku to nie tankują a ze w naszej grze przybyło tankerow to zrobią kosmiczne 50/50.

Bogdanovic i Snell wzmacniają skrzydła, Monroe po chwili zwiechy zaczyna produkcje miła dla oka.

 

 

PHX 12-13 (+6)

 

Zmiany na plus

Nurkic i Gallo to duże wzmocnienie, kosztem Bledsoe właściwie balans ustawia na zdrowy.

 

 

LAL 5-19(-2)

 

 

Odszedł Clarkson, dodatki takie sobie - doszedł Afflalo i Green, nie było Ennisa. W sumie zmiany na lekki minus,

Zmiana w trakcie sezonu przy tak młodym córe musi wyjść bokiem.

 

 

PHI 12-14 (+5)

Zmuany na duży plus bo to Cousins i WCS dają kilka W więcej.

 

ORL 3-21 (-5)

No tu jest źle, ale Gordon, Bismack, Noel i Lamb coś tam wygrają. Ale nie tyle aby się z marszu cieszyć.

 

Przede wszystkim na papierze jest to postęp ale brak zgrania w tym sezonie wychodzi. Za rok od przepracowanego lata może być lepiej. Brak czasu.

 

 

MIN 16-9 (+7)

Zmiany na duży plus.

Bilans mógłby być lepszy, ale przy zmianach nie wszystko od razu musi klikać.

 

 

NYK 9-16 (+1)

Podobna siła ale przeciwnicy osłabieni stad jedno oczko wyżej.

 

 

SAC 1-24 (-7)

Najgorsza ekipa. Nie daje do zera bo coś tam raz wpadnie.

 

 

DAL 7-19 (-4)

Osłabienie i brak trade tego z reala od razu odebrało chec do walki o po.

 

 

NOP 12-13 (+1)

z Cousinsem długo nie potrafili się zgrać, dlatego myślę, że brak zmian wyjdzie na minimalny plus. Davis zagra lepiej niż w realy.

 

CHO 11-15 (-1)

wymianami nie poprawiono balansu ekipy i ma razie nie widzę poprawy.

 

DET 8-18 (-2)

Jest słabiej... ekipa z Reggiem, Tobiasem, Lopezem czy Burksem nie wygląda ani dobrze ani tak tragicznie w porównaniu z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd

DEN 13-13 (-2)

 

bez rewelacyjnej końcówki gallo Denver na minus.

 

MIA 10-15 (-6)

 

Zamiana lidera i rewelacyjnego parkera na bardzo słabego parkera ciągnie zespół w dół ale poprawia salary.

 

 

POR 14-12 (-4)

 

Brak Nurkicia brak zwycięstw z jazz spurs i hero game Denver na pewno.

 

CHI 16-9 (+3

 

Zmuany na plus poprzez przewietrzenie składu.

 

 

MIL 18-9 (+1)

 

wzmocnienua pod kosz na plus

 

IND 13-12 (0)

 

BZ

 

ATL 11-15 (0)

 

 

BZ

 

MEM 10-14 (+1)

 

Poprawienie głównej bolączki na plus - trojaczki.

 

 

OKC 14-11 (-1)

 

Bez Gibsona, to tak mniej więcej 1W mniej.

 

 

WAS 17-8 (+2)

 

Dobre dodatki na plus.

LAC 16-10 (0)

BZ

 

 

UTA 18-7 +2

 

Więcej zdrowia.

 

TOR 17-8 (-1)

 

Ciut lepiej w realu. Fav na po dobre wzmocnienie.

 

 

CLE 16-11 (+4)

 

wiecej powagi w rs będzie.

 

 

BOS 16-9 (0)

 

Bz ale przyjście Pierce'a na po na plus

 

HOU 13-11 (-2)

Zgoda. Pechowe były te trejdy.

SAS 22-4 (+4)

 

Go Spurs ;)

 

GSW 21-5 (+1)

 

Zgoda

wobec tankerów, GSW dostanie łatwiejsze zwycięstwa, więc zostanie więcej energii na trudniejsze mecze

 

Edit: to szkielet Wiec wysyłajcie swoje zastrzeżenia bo jestem otwarty na uwagi

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKN 10-16 (-1)
Odczują brak Brooka Lopeza, lider to jednak lider.
PHX 8-17 (+2)
Zespol mocniejszy, tylko kto tam broni. Nurkic w contenderze wszedl na wyzszy poziom, w tankujacej druzynie moze nie byc tak rozowo. Niemniej druzyna na plus.
LAL 6-18 (-1)
Odszedł Clarkson, nie ma Ennisa, a pod koszem tłoczno żeby Green rozwinal skrzydla.
PHI 11-15 (+4)
76s zdecydowanie na plus, Cousins robi swoje.
ORL 1-23 (-7)
Jedno symboliczne zwycięstwo, bo każdy ma kiedyś dzień konia. Ale szacun, za porządny tank.
MIN 14-11 (+5)
Dobre fity, Zwlaszcza tego KCP tam widze jak elegancko sie komponuje.
NYK 6-19 (-2)
Rose przez wiekszosc czasu sabotowal druzyne, ale miewal przebylsyki. Bez niego bedzie jeszcze gorzej.
SAC 0-25 (-8)
Bez komentarza. Myślałem, że gorzej od Magic nie będzie. A tu nowe dno :)

DAL 8-18 (-3)
Kilku ważnych graczy poleciało, trzon jednak został. Lekki tank, ale taki ze Cuban approved.

NOP 11-14 (0)
-------
CHO 14-12 (+2)
Ciężko powiedzieć, ale Vuc i Faried powinni według mnie popchnąć drużynę lekko do przodu
DET 7-19 (-3)
Wyprzedani podstawowi gracze, na pewno bilans też będzie gorszy.
DEN 16-10 (+1)
Gallinari miał mocny finisz, niemniej na tle naszej ligi i tak drużyna prezentuje się dobrze, lekki plusik ode mnie.
MIA 13-12 (-3)
Parker to juz nie ten gracz co kiedys. Niestety. 
POR 16-10 (-2)
Nie rozwiązany problem braku obrony pod koszem, minus lekki tylko ze wzgledu na tankerow.
CHI 18-7 (+5)
Bulls zrobili kawał dobrej roboty i są u mnie na zdecydowany plus.
MIL 20-7 (+3)
Mocne wzmocnienia, zarówno Brook Lopez jak i Collison to upgrade, Nene w formie.
IND 14-11 (+1)
Ja tam lubie Muhhamada, dobry roles, +1
MEM 6-18 (-2) 

Doszli gracze wątpilwej jakości imo. Carter, Z-Bo za Knighta, Warrena i Frye, no nie przekonuje mnie to za bardzo. 

OKC 15-10 (0)
Zmiany w RL były pozytywne, ale przy Westbrooku powiedzmy, ze OKC i tak wyjdzie na 0.
WAS 17-8 (+2)
Dobre zmiany, Was rosnie w sile.

LAC 16-10 (0)
------
UTA 16-9 (0)
Większe zróżnicowanie w ataku, według mnie kosztem obrony.
TOR 18-7 (0)
Dla mnie Favors to lepszy zawodnik od Ibaki, jednak nie fituje ich tak dobrze jak Ibaka. Z innymi zmianami, w RS mniej wiecej tak samo.
CLE 18-9 (+6)
Wzmocnienia weteranami zawsze w cenie, zwlaszcza na C.
BOS 16-9 (0)
-----
HOU 13-11 (-2)
W porównaniu z RL, skład niestety gorszy.
SAS 21-5 (+2)
Za Dragicia plus 2 w gore.
GSW 20-6 (0)
--------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKN 13-13 (+2)
Zmiany prawie na zero ale przynajmniej dwie wygrane w związku z obecnością mocno tankujących ekip.
PHX 13-12 (+7)
Nurek i Włoch to całkiem sporo na plus zwłaszcza że Eric miał zakaz gry.
LAL 7-17 (0)
Mniej więcej wszystko mi wyszło na zero.
PHI 12-14 (+5)
Nie wiem jak pogodzić Embida i Cousinsa. Powaznie nie widze tego poza tym DMC i WCS na pewno coś dodadzą po stronie W.
 

ORL 1-23 (-7)
Gordon i Noel - czyli dwie największe gwiazdy nie fitują zbyt dobrze, do tego tragedia na obwodzie.

 

MIN 18-7 (+9)

Jak dla mnie ekipa najbardziej na plus po wszystkich trejdach.
NYK 8-17 (0)
Dla mnie na równi z tym co jest w realu.
SAC 1-24 (-7)
Ostry tank, równa walka do końca z Magic o bottom seed
DAL 9-17 (-2)
Ogólenie na minus ale coś tam Barnes z Dirkiem ugrają
NOP 12-13 (-1)
Skoro z Cousinsem na lekki plus to bez niego na lekki minus.
CHO 10-16 (-2)
Nie kupuję tej ekipy i nie wiem jak mogłaby klikać.
DET 10-16 (0)
Lopez za Drummonda to ani totalny tank ani walka o PO. Zawieszona trochę ekipa i sporo do naprawy w offseason.
DEN 15-11 (0)
Koniec końców brak Galinariego a pozyskanie Erica (który końcówki nie grał) jak dla mnie na zero.
MIA 11-16 (-5)
Słaba ekipa ale w porównianiu z innymi tankerami aż tak źle nie jest.
POR 14-12 (-4)
Bez Nurkicia to nie widze tej ekipy na plusie, żeby było dobrze zbyt duzo zmian i cap space załadowany więc bedzie cięzko.
CHI 17-8 (+4)
Spoko zmiany, myslę, że na plus im wyjdzie przewietrzenie ekipy.
MIL 19-10 (+2)
Jest dobrze, szkoda że Parkera sie nie pozbyli za kogos byłoby wiecej W.
IND 13-12 (0)
Nic na plus ani na minus.
ATL 13-13 (+2)
Zach i Wes na plus, troche strata na skrzydłach ale i tak na plusie.
MEM 9-15 (0)
Trochę nie widzę tej ekipy z Frye, kto tam będzie bronił? Marc wszystkiego nie zakryje. Bez zmian.
OKC 14-11 (-1)
S5 OKC bez zaciągu z CHI-town nie wygląda już tak dobrze, dam jedną porażkę wiecej.
WAS 21-4 (+6)
To mi się podoba. Blixniaki razem mogą grać jescze lepiej, do tego Lou na ławke.
LAC 16-10 (0)
Clippersbez zmian.
UTA 18-7 (+2)
No niestety Mirotic mnie nie przekonuje, dawał wiecej niż Fav więcej 2 W bo ten w ogóle nie grał.
TOR 17-8 (-1)

Szkoda że Ibaki się nie udało wyciągnać to i tak bilans prawie jak w rzeczywistości.
CLE 16-11 (+4)
GM James znowu poczarował i Tyson mi się w Cavs podoba, na pewno zagra więcej niż Bogut.
BOS 17-8 (+1)
Może jestem romantyczny ale Pierce w ostatnim meczu niczym Kobe wyrwie jednego Wina.
HOU 14-10 (-1)
No niestety tutaj na lekki minus.
SAS 23-2 (+5)
Dragic na plus i jeszcze jest Wade. Podobami się że ktoś miał jaja by pozbyć się Parkera który w RS tak nie kozaczył jak ostatnio w PO.
GSW 20-6 (0)
Tu były jakies zmiany? Nawet nie zauwazyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote :


 


BKN 9-17 (-2)


PHX 12-13 (+6) 

LAL 6-18 (-1)

PHI 13-13 (+6)

ORL 4-20 (-4)

MIN 14-11 (+5)

NYK 10-15 (0)

SAC 2-23 (-6)

DAL 6-20 (-5)

NOP 11-14 (0).

CHO 13-13 (+1)

DET 6-20 (-4)

DEN 19-7 (+4)

MIA 8-18(-8)

POR 13-13(-5)

CHI 17-8 (+4)

MIL 21-7 (+4)

IND 13-12 (0)

ATL 10-16 (-1).

MEM 7-15 (-2) 

OKC 13-12 (-2)

WAS 20-7 (+5).

LAC 16-10 (0)

UTA 15-10 (-1).

TOR 20-5 (+2)

CLE 14-13(+2)

BOS 16-9 (0)

HOU 13-11 (-2)

SAS 22-4 (+4)

GSW 20-6 (0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKN 13-13 (+2)
Była jedna poważna roszada, ale mimo wszystko ta ekipa w drugiej części sezonu spisywała się lepiej więc daje 2 winy więcej.
PHX 7-15 (+1)
Zmiany na plus, ale Bośniak z Włochem by pewnie więcej odpoczywali niż grali. Mimo wszystko +1
LAL 4-20 (-3)
Tan jest, to i bilans na minus poprawiony. Czekam na gorące lato 2018 w wykonaniu LAL.
PHI 5-21 (-2)
Zaciąg z Sac nie robi na mnie wrażenia więc bez szału wydaje mi się, że ugraliby mniej. Posadziliby w końcówce DMC na ławce lub ten sam by się outował technikami.
ORL 4-20 (-4)

Jasny cel, ale mieli taką siłę pod koszem i takich rywali, że u mnie aż tak bardzo nie dołują.
MIN 17-9 (+8)

Zespół na tu i teraz. Zobaczymy czy to zaklika.
NYK 8-17 (0)
Co mieli przegrać, to przegrali więc bez zmian.
SAC 0-25 (-8)
Najgorsza ekipa w całej lidze, ciężkie czasy dla Kings, zespół w stylu Hinkie może w końcu to coś da.
DAL 4-22 (-7)
Sorry ale ta ekipa to tylko dwa nazwiska, nie rozumiem szału.
NOP 9-16 (-2)
Mac nic nie zrobił więc Marcus ma trochę utrudnione zadanie, ale powodzenia w obudowywaniu AD. Na dziś ekipa na minus.
CHO 14-12 (+2)
Oddali Batuma, którego kucio nie lubi, ale dodali sporo ciekawej energii pod kosz więc chyba by to dało trochę lepszy bilans.
DET 3-22 (-7)
Czysty tan, nie kupuje tej ekipy kompletnie. Dla mnie w ten offseasson szykuje się solidna rozpierducha tego co zostało, patrząc jak poszedł pick do 76ers.
DEN 18-8 (+3)
Bezpośredni rywal do PO, ale doceniam wzmocnienie Ericiem, który akurat w Denver by grał. Wydaje mi się, że z nim ukręciliby lepszy bilans.
MIA 11-15 (-5)
Znaczne osłabienie, szukanie talentu w tym drafcie, mimo wszystko dla mnie dobre ruchy pd taką taktykę.
POR 14-12 (-4)
Bez Nurkicia raczej nie ma szans na wykręcenie bilansu podobnego do tego co mieli w NBA.
CHI 14-12 (+2)
Szału nie ma, ale coś tam więcej mimo wszystko by chyba ugrali. Może zmiana ekipy AD zrobiłaby lepiej.
MIL 18-9 (+1)
+1 za Lopeza ;)
IND 13-12 (0)
Paul George i pierwsza zmiana klubowa wielkiego agenta w 2018 nadchodzi wielkimi krokami...
ATL 12-16 (+1)
Tak jakoś bez szału z ruchami, ale względnie się wzmocnili więc jakiś plus tej ekipie trzeba dać.
MEM 10-13 (+1)
Bez przekonania, ale daje plus bo jednak ten Zachód podzielił sie na dwie grupy znacznie.
OKC 14-11 (-1)
Brak wzmocnień z Bulls powinien się trochę odbić na bilansie.
WAS 16-11 (+1)
Są dwa wzmocnienia, ale czy ugraliby więcej? Po terminarzu wydaje mi się, że max i tak jeden win.
LAC 19-7 (+3)
Mniej wpadek i na pewno bilans do przodu.
UTA 17-8 (+1)
Jakoś te zmiany kadrowe mnie nie przekonały, że w tym klubie będzie lepiej. Nadal sporo urazów a Mirotic mimo wszystko to dziura po bronionej stronie.
TOR 20-5 (+2)

Niby nie ma Ibaki, ale jest JJ, przy roszadach kadrowych na Wschodzie też by więcej ugrali.
CLE 17-10 (+5)
Rappar odjebał dobrą robotę, wygląda to znaczniej lepiej niż w realu. Także spory plus po wzmocnieniach.
BOS 19-7 (+3)
Zmiany prawie żadne, ale liczba tankujących teamów sprawia, że gdzieś tych zwycięstw byłoby więcej, gdyż zmęczenie nie byłoby aż tak wielkie.
HOU 18-6 (+3)
Skład fajnie klikał, dołożona dwa drobne puzzle, przy takich zawirowaniach jak u nas ugraliby więcej.
SAS 22-3 (+4)
Bardzo fajne ruchy, szczególnie brak Parkera i pobranie młodszego Dragicia na plus. 
GSW 21-5 (+1)
Bez zmian, ale jedna porażka mniej na pewno by wpadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote :


 


BKN 8-18 (-3)


PHX 12-13 (+6)

LAL 7-17 (0)

PHI 14-12 (+7)

ORL 2-22 (-6)

MIN 15-10 (+5)

NYK 9-16(-1)

SAC 2-23 (-6)

DAL 6-20 (-5)

NOP 11-14 (0).

CHO 14-12 (+1)

DET 5-21 (-4)

DEN 19-7 (+4)

MIA 8-18(-8)

POR 14-12(-4)

CHI 17-8 (+4)

MIL 21-7 (+4)

IND 14-11 (0)

ATL 9-17 (-1).

MEM 7-15 (-2) 

OKC 14-11 (-1)

WAS 21-6(+5).

LAC 16-10 (0)

UTA 15-10 (-1).

TOR 21-4 (+3)

CLE 15-12(+2)

BOS 15-8 (-1)

HOU 14-10 (-1)

SAS 21-5 (+3)

GSW 20-6 (0)

 

Nie wiem czy wyrobię się z opisami, na razie mam kilka ale wstawie jeśli wszystkie będę miał. Czas jest do niedzieli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKN 13-13 (+2)

PHX 8-14 (+2)

LAL 8-16 (+1)

PHI 10-16 (+3)

ORL 3-21 (-5)

MIN 18-7 (+9)

NYK 10-15 (+2)

SAC 2-23 (-6)

DAL 7-19 (-4)

NOP 10-15 (-1)

CHO 11-15 (-1)

DET 6-20 (-4)

DEN 16-10 (+1)

MIA 10-15 (-6)

POR 13-13 (-5)

CHI 17-8 (+4)

MIL 20-7 (+3)

IND 13-12 (0)

ATL 12-14 (+1)

MEM 10-14 (+1)

OKC 13-12 (-2)

WAS 18-9 (+3)

LAC 16-10 (0)

UTA 18-7 (+2)

TOR 17-8 (-1)

CLE 16-11 (+4)

BOS 16-9 (0)

HOU 14-10 (-1)

SAS 22-4 (+4)

GSW 20-6 (0)

*Dorzucę jeszcze opisy w najbliższym czasie

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.