Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Deklaracje 2017/2018


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wiadomo na czym stoimy? Bo w FBX2 też szukają chętnych i nie wiem czy tu się dostanę, czy nie. Nie chcę zostać na lodzie :smile:

 

 

Jak na razie trzech graczy zrezygnowało, pojawiło się trzech kandydatów z których każdy pozytywnie przeszedł lustrację także podobnie jak pozostali zgłoszeni zagrasz z nami w przyszłym sezonie.

Wysyłam ponaglenia odnośnie deklaracji i jak tylko wszyscy się określą zaczniemy nowy sezon:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie trzech graczy zrezygnowało, pojawiło się trzech kandydatów z których każdy pozytywnie przeszedł lustrację także podobnie jak pozostali zgłoszeni zagrasz z nami w przyszłym sezonie.

Wysyłam ponaglenia odnośnie deklaracji i jak tylko wszyscy się określą zaczniemy nowy sezon:>

Będzie redraft czy przejmuję konkretną drużynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, kiedy redraft? Bo tu już wymiany latają a ja jeszcze nawet nie wiem jak drużyna będzie się nazywała ;)

Gdzie można zobaczyć jakie są ceny graczy z drużyn z których będzie redraft i jakie są picki, bo rozumiem, że picki też bedą w redrafcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, kiedy redraft? Bo tu już wymiany latają a ja jeszcze nawet nie wiem jak drużyna będzie się nazywała ;)

Gdzie można zobaczyć jakie są ceny graczy z drużyn z których będzie redraft i jakie są picki, bo rozumiem, że picki też bedą w redrafcie?

salary graczy:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5327-fbx-salary-graczy-sezon-201718/?do=findComment&comment=491578

 

z resztą pytań najlepiej uderzać na pw bezpośrednio do komisza ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, kiedy redraft? Bo tu już wymiany latają a ja jeszcze nawet nie wiem jak drużyna będzie się nazywała ;)

Gdzie można zobaczyć jakie są ceny graczy z drużyn z których będzie redraft i jakie są picki, bo rozumiem, że picki też bedą w redrafcie?

Tu masz redraft z zeszłego roku. 

http://www.e-nba.pl/topic/4778-fbx-fbx3-mini-draft-2016/

Formuła w nadchodzącym sezonie będzie prawdopodobnie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.