Skocz do zawartości

Czy trener ma wpływ na zwycięstwo


blackmagic

Rekomendowane odpowiedzi

It jest jaki jest i Boston też ale chyba sporo ludzi nie docenia ogromnej różnicy jaka będzie na ławkach trenerskich.

Stevens przecież zniszczy Hoiberga.

C's w max 6

Imo outcoaching to przerysowane zjawisko bo kiedy ktos ostatnio komus to zrobil?

 

Chcialbym last dance chicago i rivaly z lebronem ale cos czuje ze boston to wyciagnie w 5.

 

Niemniej #teamwade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym polegal ten outcoaching? Ze mial w swoim skladzie 2 najlepszych zawodnikow tej serii i wpuscil ich razem na boisko?

 

 

 

hm - naprawdę tylko to zrobił Donovan by odwrócić losy serii?

 

Rozumiem że większe granie parą Kanter-Adams zamiast Ibaka-Adams nie miało znaczenia. Plus wiele drobiazgów jak granie Waitersem inaczej niż w Rs. Obrona na Leonardzie itp

Ba on graniem na dwie wieże prawie ograł Kerra no tylko ten też wprowadził korekty które zaczęły działać plus Durant dał niestety ciała

 

Popatrz sobie na finały Spurs -Heat - ja co mecz Spoelstra z Popem zmienili plan czym na tyle zaskakiwali rywala że były blowouty. Tak długo grał Greenem że w końcu zaczęto go podwajać co sprawiło że Tim w pierwszej połowie meczu nr 6 miał bodajże 25 pkt/10 zbiórek. I gdyby nie trochę pecha i głupoty Popa to by mieli wtedy tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm - naprawdę tylko to zrobił Donovan by odwrócić losy serii?

 

Rozumiem że większe granie parą Kanter-Adams zamiast Ibaka-Adams nie miało znaczenia. Plus wiele drobiazgów jak granie Waitersem inaczej niż w Rs. Obrona na Leonardzie itp

Ba on graniem na dwie wieże prawie ograł Kerra no tylko ten też wprowadził korekty które zaczęły działać plus Durant dał niestety ciała

 

Popatrz sobie na finały Spurs -Heat - ja co mecz Spoelstra z Popem zmienili plan czym na tyle zaskakiwali rywala że były blowouty. Tak długo grał Greenem że w końcu zaczęto go podwajać co sprawiło że Tim w pierwszej połowie meczu nr 6 miał bodajże 25 pkt/10 zbiórek. I gdyby nie trochę pecha i głupoty Popa to by mieli wtedy tytuł

Nie chce Cie martwic ale w tej serii ibaka zagral wiecej minut niz kanter. A kanter mogl grac tyle bo spurs nie mieli drugiego wysokiego do pary ktorym moglby pop ukarac okc za trzymanie kantera na parkiecie. Wic ciezko powiedzieć imo ze byl to outcoaching skoro donovan zrobil adjustments bo mial kanyera na lawce a pop nie zrobil bo mial tam diawa west i bobana czyli w sumie zaden upgrade.

Chyba ze uwazasz ze to zasluga donovana ze kanter gwalcil na deskach sas

 

Te finaly rozstrzygnal bosh i sugar ray wiec nie wiem gdzie tam byl outcoaching chyba ze uwazasz ze te akcje tak rozrysowal spo bo nie bylo dUncana na boisku

rok temu? Donovan?

 

Też teamwade :-P

Na tego donovana juz odpisuje elyemu wiec wybacz ze sie nie bede powtarzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie martwic ale w tej serii ibaka zagral wiecej minut niz kanter. A kanter mogl grac tyle bo spurs nie mieli drugiego wysokiego do pary ktorym moglby pop ukarac okc za trzymanie kantera na parkiecie. Wic ciezko powiedzieć imo ze byl to outcoaching skoro donovan zrobil adjustments bo mial kanyera na lawce a pop nie zrobil bo mial tam diawa west i bobana czyli w sumie zaden upgrade.

Chyba ze uwazasz ze to zasluga donovana ze kanter gwalcil na deskach sas

 

Nie chce cię martwić ale chyba nei zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi

 

Pierwsze 3 mecze bilans 2-1 dla Spurs Kanter średnio 18 minut

Kolejne 3 mecze bilans 3-0 dla Thunder Kanter średnio 30 minut

 

masz rację to nie miało żadnego znaczenia, Ot przypadek

 

A co do finałów to zobacz je na spokojnie i popatrz jak się zmieniała taktyka ataku i obrony z meczu na mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię martwić ale chyba nei zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi

 

Pierwsze 3 mecze bilans 2-1 dla Spurs Kanter średnio 18 minut

Kolejne 3 mecze bilans 3-0 dla Thunder Kanter średnio 30 minut

 

masz rację to nie miało żadnego znaczenia, Ot przypadek

 

A co do finałów to zobacz je na spokojnie i popatrz jak się zmieniała taktyka ataku i obrony z meczu na mecz

Tak gral więcej minut i przynioslo to efekt ale jakie ma to znaczenie. Nie mozna outchoachowac kogos jak wpuszczasz zawodnika rezerwowego na ktorego twoj przeciwnik nie ma odpowiedzi. Donovan mial kapital ludzki by zrobic adjustments pop nie miał. Period

 

Ale ja nie twierdze ze w finalach nie bylo zmian taktyki tylko los tych finalow oparty byl na zbiorce bosha i trojce z rogu allena a nie na tym ze spo outchoachowal popa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wpierdalam, ale blackmagic nie odpisuj moze jak masz pisac takie glupoty, bo w takim razie trener w zadnej druznie nie ma sensu. wystarczy wybrac 1 zawodnika na ktorego przeciwnik nie ma odpowiedzi i masz wygrana serie

 

na tym polega coaching, wykorzystujesz to co masz w skladzie dodatkowo patrzac na to co ma przeciwnik, Donovan zobaczyl ze nie maja odpowiedzi na Kantera w obronie to nim gral, a Spurs sobie z tym nie poradzili i to jest plus dla trenera OKC za to ze wybral taka opcje. to jest wprowadzanie zmian w trakcie serii czyli dokladnie to, czym jest zadanie trenera - tworzenie matchupow i zarzadanie minutami sa kurewsko wazne

 

to samo np zrobil Kerr z Lee w mistrzowskim sezonie, jak byli w dupie to wyciagnal go i okazalo sie ze dziala

to jest zasluga Lee ktory potrafil masakrowac lawki, ale tez zasluga Kerra ktory mial kilka innych opcji do wyboru i wybral ta wlasciwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo chciałem napisać wczoraj, ale pewnie zaraz pojawią się głosy, że to nie był pogrom bo przecież było 4-2 a nie 4-0 :)

Ja nie chcialem tego napisac, ale sie w pelni zgadzam.

 

Przy okazji napisze,ze super avek - MJ szachow - the real goat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gral więcej minut i przynioslo to efekt ale jakie ma to znaczenie. Nie mozna outchoachowac kogos jak wpuszczasz zawodnika rezerwowego na ktorego twoj przeciwnik nie ma odpowiedzi. Donovan mial kapital ludzki by zrobic adjustments pop nie miał. Period

 

Ale ja nie twierdze ze w finalach nie bylo zmian taktyki tylko los tych finalow oparty byl na zbiorce bosha i trojce z rogu allena a nie na tym ze spo outchoachowal popa

 

 

Mhm, czy w takim razie coś takiego jak 'outcoaching' jest w ogóle możliwe, istnieje? Czy wynik ostatecznie zawsze sprowadza się do zawodników i to ich czynisz odpowiedzialnymi?

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym polegal ten outcoaching? Ze mial w swoim skladzie 2 najlepszych zawodnikow tej serii i wpuscil ich razem na boisko?

Najlepszy zawodnik tej serii byl akurat po stronie SAS (wedle glosowania mvp za caly sezon).

 

Zreszta z nim na parkiecie SAS wygralo serie 4-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcialem tego napisac, ale sie w pelni zgadzam.

 

Przy okazji napisze,ze super avek - MJ szachow - the real goat :)

Dokładnie. Magnus od dłuższego już czasu wycina wszystkich koncertowo. Czołówka światowa wygrywa z nim co jakiś czas jakieś pojedyńcze turniejowe partie, ale w meczu o MŚ w klasyku na razie nie mogą go zdetronizować:) Ma świetny styl gry, z praktycznie remisowych pozycji wyciąga wygrane, jego partie czasami wyglądają na nudne, ale to właśnie w tym usypiąjacym stylu tkwi całe piękno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak napisze, że lubię post ely'ego to będzie to dziwnie wyglądać?

Zamiast to pisac, mozesz polubic Jego post. w prawym dolnym rogu kazdego posta. Nie bedzie to dziwnie wygladac. Mozesz tez dac i lajka i dodatkowo napisac, ze lubisz. Nie wiem jednak jak z dziwnoscia takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wpierdalam, ale blackmagic nie odpisuj moze jak masz pisac takie glupoty, bo w takim razie trener w zadnej druznie nie ma sensu. wystarczy wybrac 1 zawodnika na ktorego przeciwnik nie ma odpowiedzi i masz wygrana serie

 

na tym polega coaching, wykorzystujesz to co masz w skladzie dodatkowo patrzac na to co ma przeciwnik, Donovan zobaczyl ze nie maja odpowiedzi na Kantera w obronie to nim gral, a Spurs sobie z tym nie poradzili i to jest plus dla trenera OKC za to ze wybral taka opcje. to jest wprowadzanie zmian w trakcie serii czyli dokladnie to, czym jest zadanie trenera - tworzenie matchupow i zarzadanie minutami sa kurewsko wazne

 

to samo np zrobil Kerr z Lee w mistrzowskim sezonie, jak byli w dupie to wyciagnal go i okazalo sie ze dziala

to jest zasluga Lee ktory potrafil masakrowac lawki, ale tez zasluga Kerra ktory mial kilka innych opcji do wyboru i wybral ta wlasciwa

No dla mnie outcoaching to jest jak masz dwie porownywalne druzyny i jedna wygrywa trenerem albo jak slabsza druzyna pokonuje lepsza dzieki trenerowi.

 

Dla mnie w tej serii i przed nia i po niej okc bylo lepszym zespołem. Stąd nie widze tu outcoachingu.

 

.

Najlepszy zawodnik tej serii byl akurat po stronie SAS (wedle glosowania mvp za caly sezon).

 

Zreszta z nim na parkiecie SAS wygralo serie 4-2.

Tzn? Chodzi ci o on-off kawhiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tej serii i przed nia i po niej okc bylo lepszym zespołem. Stąd nie widze tu outcoachingu.

.

A czym poprzesz to, ze okc bylo lepszym zespolem?

 

Bilans rs, diff na spora korzysc SAS. skoro Ty sobie mimo tego sadzisz, ze to okc bylo lepszym zespolem, to ktos mozesz sobie sadzic ze donovan outcoachowal popa.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, czy w takim razie coś takiego jak 'outcoaching' jest w ogóle możliwe, istnieje? Czy wynik ostatecznie zawsze sprowadza się do zawodników i to ich czynisz odpowiedzialnymi?

Istnieje gdy underdog pokonuje zespol wyzej rozstawiony albo spotykaja sie 2 zespoly porownywalne i jeden wygrywa taktyka. Nie istnieje gdy lepszy zespol pokonuje slabszy. Tak jak w tym przypadku.

A czym poprzesz to, ze okc bylo lepszym zespolem?

 

Bilans rs, diff na spora korzysc SAS. skoro Ty sobie mimo tego sadzisz, ze to okc bylo lepszym zespolem, to ktos mozesz sobie sadzic ze donovan outcoachowal popa.

W przypadku sas akurat wyniki rs uwazam za malo miarodajne gdyz pop zawsze wykreca bilans ponad stan i czesto w po to wychodzi.

 

Sas bylo slabsze bo nie mialo odp na russa bo mialo zdziadzialych obroncow bo mialo zdziadzialych wysokich bo nie mieli ogolnie atletyzmu bo lma nie wpasowal sie w system bo kawhi sam nie potrafi ciagnac ofensywy w po (imho). Pick your poison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Chodzi ci o on-off kawhiego?

Zwykly +/- kiedy byl na boisku.

 

Pisanie o dwoch najlepszych graczach po stronie okc to manipulacja, bo kawhi od 2 sezonow (ktore to zawieraja te serie) jest na tym samym poziomie co oni.

 

Wiec okc mialo 2z3 najlepszych graczy. Co tez malo znaczy, bo swego czasu lal z kobem i odomem mialo tak czesto, a mimo to jie bylo lepszym zespolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.