Skocz do zawartości

[Wschód 1 runda] Waszyngton Wizards- Atlanta Hawks


ely3

Kto wygra serię  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Wizards w 4
    • Wizards w 5
    • Wizards w 6
    • Wizards w 7
    • Hawks w 4
      0
    • Hawks w 5
    • Hawks w 6
      0
    • Hawks w 7


Rekomendowane odpowiedzi

A to co napisał o Morrisie jest zgodne z tym co obserwuje i nawet napisałem we wstępie. Facetowi ktoś złamie szczękę w tych PO... Fauluje brutalnie specjalnie i to bardzo groźnie - widziałem po  ASG mecze gdzie podkładał nogę zawodnikowi idącemu w górę po zbiórkę  by się ten wywrócił

Osobiście nie przeskadza mi twardość w obronie i nawet brutalne faule byleby nie były nastawiowe na duże ryzyko kontuzji a tak robi ostatnio Morris

Poniekąd się zgadzam, ale zazwyczaj jest tak, że wylewanie frustracji przez zawodnika po przegranym meczu, powoduje odwrotny skutek do zamierzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę nudny ale w tej chwili Wizards wyglądają najlepiej na całym Wschodzie. Świetna forma  Beala i Walla - Ba Gortat dominujący nad Howardem. Te jego bloki właściwie to trudno mi poszukać słabe punkty. Ok ktoś powie ławka ale do cholery w PO rotacja to 8 zawodników a oni mają mimo wszystko Bogdanovica, Jenningsa może jeszcze niech wróci Mahnini bo podkoszowego z rezerwy im brak

 

Ale dziś ta 4 kwarta - właściwie nawet taka sobie gra od pewnego czasu Portera im nie jest w stanie przeszkodzić...

 

Brawo Waszyngton


Zastanawiam się tylko co się dzieje z Sefoloshą bo nie widziałem go chyba na parkiecie

 

Ogólnie ciekawa seria a cisza kompletna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobili swoje, czas na wyrwanie 1 wygranej w atl i skonczenie u siebie w g5.

drabinka sie fajnie uklada, bo gfdby spotkali sie z bulls, mieliby hca, choc niekoniecznie seria z bulls musi byc latwiejsza...

 

ja juz od dawna pisalem tu i owdzie, ze to zespol, ktory stac na rzucenie rekawicy cavs. w sezonie regularnym zaliczyli niesamowite mecze z CC. w koncowce sezonu mieli trudniejszy terminarz ale gdyby nie bardzo slaby poczatek sezonu mielibysmy ich z 1 seedem.

 

cieszy wygrana, nie wiem co dzieje sie z howardem ale wyglada to tak, jakby z kazdym meczem tej serii byl coraz mniejszy.

widze, ze jennings dzis zaskoczyl, milo, w po zawsze ktos z lawki musi zaskoczyc... teraz czas na bogdanovica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę nudny ale w tej chwili Wizards wyglądają najlepiej na całym Wschodzie. Świetna forma  Beala i Walla - Ba Gortat dominujący nad Howardem. Te jego bloki właściwie to trudno mi poszukać słabe punkty. Ok ktoś powie ławka ale do cholery w PO rotacja to 8 zawodników a oni mają mimo wszystko Bogdanovica, Jenningsa może jeszcze niech wróci Mahnini bo podkoszowego z rezerwy im brak

 

Ale dziś ta 4 kwarta - właściwie nawet taka sobie gra od pewnego czasu Portera im nie jest w stanie przeszkodzić...

 

Brawo Waszyngton

Zastanawiam się tylko co się dzieje z Sefoloshą bo nie widziałem go chyba na parkiecie

 

Ogólnie ciekawa seria a cisza kompletna

 

ten gość uratował mecz. 3 -4 akcje pod rząd wróciły ich do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak tzn co pokazuje ? też poziom loterii ?

 

 

Co do meczu:

1) Beal to klasa - pewnie zdarzy mu się jakiś słabszy mecz, ale na niego można liczyć, to co pokazuję to jest po prostu jego poziom, najlepszy koszykarsko

2) Wall - wojownik, lider tej ekipy, fantastyczne dwa mecze

3) Gortat - zaskakuje formą - jeden z najlepszych centrów w play-off. Może wygrać każdy match-up w swojej drabince.

Tylko jak długo Gortat i Wall utrzymają taki poziom, jeśli przez całe play-offy to będzie bardzo dobrze.

4) Porter - musi więcej dawać w ofensywie

5) Morris - pewny w defensywie, potrafi coś wykreować w ofensywie, mocny punkt tej drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się tylko co się dzieje z Sefoloshą bo nie widziałem go chyba na parkiecie

 

Trener Hawks odniósł się do pytania o Sefoloshę na konferencji prasowej po  pierwszym spotkaniu. Budenholzer powiedział, że Thabo opuścił trochę spotkań pod koniec sezonu i został przy rotacji, która więcej grała w kwietniu, bo jak stwierdził, trudno jest grać więcej niż 10 zawodnikami w playoffs. W drugim spotkaniu Thabo zagrał 4 minuty więc może grać.

Podobno jutro Mahinmi miał przejść ponowna ewaluację swojej kontuzji, ale Brooks już powiedział na konferencji prasowej, że Ian nie zagra jeszcze w następnym meczu. Jeżeli Gortat nie będzie miał problemów z faulami, to spokojnie może sam bronić Howarda, bo ten w ataku na razie gra słabo i ogólnie nie gra dużych minut. Oczywiście Mahinmi na pewno by się przydał w rotacji zwłaszcza, że Morris ma tendencję do częstego faulowania, a seria może mieć taki właśnie przebieg, z dużą ilością fauli, bo spotkania są zacięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to nie jest druga siła wschodu mogąca zagrozić cavs - co niekótrzy przecież sugerują.

 

tak tylko piszesz o tym ze Hawks to druzyna z loterii (oni przegrywali masowo bez Millsapa przede wszystkim, teraz Millsap gra, no ale to inna historia) w drugiej polowie sezonu, ale to samo mozna powiedziec o Cavs, ze moze nie loterii ale to jest .500 team ktory ostatnie 46 spotkan skonczyl 23-23

 

i tak wiem wiem, Cavs nie zalezy na RS, liczy sie tylko PO itp, ale poki co w serii z Pacers tego wyzszego biegu nie wrzucili i imo tez wygladaja bardzo bardzo przecietnie, na pewno do pokonania

 

 

edit:

zapomnialem dodac, ze przeciez przegrali w koncowce tez 2 mecze wlasnie z Hawks i to w obu LeBron gral po 40+ min

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Cavs (a przynajmniej LBJ) ten wyższy bieg jeszcze włączą i IMO wschód wygrają bez większego problemu. 

Dla mnie Wizz to druga siłą wschodu, ale nie dlatego, że są tacy dobrzy, tylko dlatego że Boston zanotował zjazd i pewnie nie przejdzie pierwszej rundy, a Toronto to nie jest drużyna na PO. Swoją drogą chętnie bym zobaczył Gortata w finałach jak masuje się z Zazą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to nie jest druga siła wschodu mogąca zagrozić cavs - co niekótrzy przecież sugerują.

Trochę wybiórcze podejście masz skoro uważasz że Wizards jest słabe bo gra ciekawą serię z Atlantą i jednocześnie nie wspominasz że Cavs mają obronę 118 z Pacers które ma bardzo przeciętny atak

 

Hawks w ostatnich 42 meczach miało trzecią obronę ligi, wizards w tej serii jak na razie mają ortg o ok 10 pkt lepszy niż średnia dla Hawks dla drugiej połowy sezonu. Cavs zaś odwrotnie pozwala na 8-10 pkt więcej per 100 niż Pacers mieli w drugiej częsci sezonu

 

I jakby nie spojrzeć Wizards są +8  po dwóch meczach a Cavs +4 net rtg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wybiórcze podejście masz skoro uważasz że Wizards jest słabe bo gra ciekawą serię z Atlantą i jednocześnie nie wspominasz że Cavs mają obronę 118 z Pacers które ma bardzo przeciętny atak

 

Hawks w ostatnich 42 meczach miało trzecią obronę ligi, 

 

nba.com ma błędne dane oparte na possessions. według nbawowy hawks to około 110 drtg od pierwszego lutego, więc zdecydowanie nie top 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nba.com ma błędne dane oparte na possessions. według nbawowy hawks to około 110 drtg od pierwszego lutego, więc zdecydowanie nie top 3.

To akurat wiem aczkolwiek dziś na nbawowy jest application error niemniej to co jeszcze rano sprawdzałem to Pacers od 1 lutego byli też 110 ortg i drtg

 

Wizards po 2 meczach mają 112-104 a Cavs 122-118 - jakby nie spojrzeć to i tak średni masz argument do atakowania Wizards jako drugiej siły bo Cavs jak na razie grają z mniejszą przewagą z równie słabym rywalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuwaj chłopacy tudzież panienki jak som.

Jestem starym dziadem, enbieja oglądam odkąd pokazali w polskiej telewizji. Miałem przerwę, w latach dwutysięcznych a wróciłem do oglądania na stałe jak Marcin Gortat przeszedł do Phoenix. Oglądam wszystkie mecze Wizards i postanowiłem skomentować ostatni.

 

Marcin dostał w całym spotkaniu JEDNO czyste podanie otwierające drogę do kosza. Większość meczu stawiał zasłony daleko od kosza i nie miał nawet szans na walkę o zbiórkę ofensywną czy dobitkę. On MUSI dostać choć jedną akcję ustawioną specjalnie pod niego, żeby sobie zadunkował i wytworzył większą agresję. Jak można wyzwolić w sobie agresję, stawiając zasłony i przepychając się z Howardem? Wall z Bealem sami tego nie wygrają. Morris musi się ogarnąć (choć wątpię czy to możliwe, nie lubię gościa). Podobnie Porter. Obaj grają poniżej swojego poziomu z regulara.
Ławka standardowo za mało daje.
Jennings fajnie biega z piłką, mógłby zrobić z jedną/dwie akcje z Marcinem.
Oubre ma ogromne problemy  z koordynacją podczas szybkich akcji, kilka fauli ofensywnych, kilka nieudanych wsadów, za to świetnie broni.

Wizard's 4-2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobrze bo może zrezygnują z chorego pomysłu dawania maxa Porterowi

 

Z drugiej widać że Hawks jednak dobrze broni i próbuje neutralizować każdego poza Beal/Wall

 

Fajny pomysł z tym PRincem ... Nie wiem czy oni potrzebują dredów w s5 ale facet świetnie jak na młodego broni i co ciekawe on w tym sezonie grał głównie śmieciowe minuty. A teraz wygryzł Bazemore

 

Wizards powinni przejść i w następnej Boston również ale jak wspomniał NieMy musza powrócić do grania na Marcina bo brakuje im tego co dawało im wygrane w meczach nr 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobrze bo może zrezygnują z chorego pomysłu dawania maxa Porterowi

 

Z drugiej widać że Hawks jednak dobrze broni i próbuje neutralizować każdego poza Beal/Wall

 

Fajny pomysł z tym PRincem ... Nie wiem czy oni potrzebują dredów w s5 ale facet świetnie jak na młodego broni i co ciekawe on w tym sezonie grał głównie śmieciowe minuty. A teraz wygryzł Bazemore

 

Wizards powinni przejść i w następnej Boston również ale jak wspomniał NieMy musza powrócić do grania na Marcina bo brakuje im tego co dawało im wygrane w meczach nr 1 i 2

Ty to się lepiej Zachodem zainteresuj zamiast głupoty wypisywać.

zakład o najtańsze piwo z Biedry (przegrany pije) e nie wygrają z Bostonem jak będziemy w 2 rundzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.