Skocz do zawartości

[West 1ST Round] Golden State Warriors [1] - Portland Trail Blazers [8]


jack

Golden State Warriors - Portland Trail Blazers  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warriors - Blazers



Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem czy Houston nie miałoby szans - oni mają spory arsenał w ofensywie

 

Blazers bez Nurkica nie ma obrony

Cavs też mają spory arsenał w ofensywie, ale serię wygrali zamulając, a nie wymieniając ciosy. Warriors trzeba narzucić swoje warunki, bo próbując pokonać ich grając tak jak oni, możesz wygrać mecz, góra dwa, ale na serię braknie Ci talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs też mają spory arsenał w ofensywie, ale serię wygrali zamulając, a nie wymieniając ciosy. Warriors trzeba narzucić swoje warunki, bo próbując pokonać ich grając tak jak oni, możesz wygrać mecz, góra dwa, ale na serię braknie Ci talentu.

 

Ale jakie warunki Ty chcesz narzucić Warriors? Wymianę na 3pt? No way. Szybkie catch&shot. Good luck. 1 on 1? Hehehehe. Tuż to walec z W12 6.5l AMG pod maską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy Houston nie miałoby szans - oni mają spory arsenał w ofensywie

 

Ale przejście na styl gry GSW przeciwko nim, to samobójstwo. Jasne, kiedy siedzi rzut, to można mecz czy nawet dwa tak wyrwać, ale w serii nie ma co myśleć o końcowym zwycięstwie. Rockets mają ogromną siłę rażenia, ale żeby móc ją w pełni wykorzystać, musieliby się niesamowicie odsłonić. Tak można zrobić przy drużynach grających wewnętrzną koszykówkę, ale nie przy Warriors, którzy mogą mają tyle zabójczych ustawień. 

 

Jeśli doszłoby do serii GSW vs Rockets, to wynik byłby prosty do przewidzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poźno ale zawsze. Meczyk bardzo fajnie się oglądało. Niesamowita postawa McColluma który siepał z każdej pozycji i był nie do zatrzymania przez  obronę GSW. Gdy już myślałem że będzie to wyrównane spotkanie do samego końca w 3q odpalił się ... McGEEEEEE. Końcówka 3 kwarty to tak naprawdę był jego popis i od tamtej pory cała drużyna GSW wzięła sprawy w swoje ręce. W sumie przez pryzmat Shaqtin Fool gość może wydawać się niedoceniany ale ma bardzo pozytywny impact na grę zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sobie ciekawy fragment znalazlem na espn nt problemow Celtow i ich zbiorek:

 

"The Golden State Warriors ranked 29th in the NBA in grabbing just 74.9 percent of available defensive rebounds and still won 67 games. Likewise, height isn't necessarily an excuse for rebounding woes, as the Cleveland Cavaliers were the second-shortest team to start the season and finished in the top 12 in defensive rebound percentage."

 

czyli jak sie zrobi goldenom porzadny rozpierdol na deskach to pewnie tym sposobem mozna ich ograc : )

Portland to druzyna bez centra, nom, wiem koniec znacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.