Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowych GMow, chętnie wymienię gorszych zawodników na lepszych zawodników.

Wilq, liczyłem na jakieś słowo wyjaśnienia z twojej strony, cośw stylu "z założenia każdy byłby skłonny wymienić gorszego zawodnika na lepszego". Zawiodłeś mnie.

Jesli wiesz co bym napisal to znaczy tak dobrze opanowales styl swojego wyobrazenia o mnie, ze nie jestem potrzebny do tych dyskusji i moga sie one stac Twoim wewnetrznym monologiem ;-) #levelup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że obu Wam bardziej pasowało Miami nie znaczy dla mnie, że któremuś z Wam nie pasuje Denver. Ani w Twoim pm, ani w kolka nie ma nic wprost o tym, że redraft, albo Miami ale na pewno nie Denver.

Czyli rozumiem, że zadecydowało zwykłe losowanie. Aczkolwiek dziwne są w takim razie te podziękowania od kolka tuż po Twoim poście.

Trudno, jedziemy z tym co mamy.

W takim razie jakby ktoś reflektował na weteranów w stylu Melo, M.Gasol czy Conley to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh? Przeciez to wynika tylko z tego, ze jest mniej wolnych miejsc niz chetnych do grania - w takiej sytuacji mozna narzucac dowolne warunki, ale to nie oznacza, ze beda one fair.

Czy tego chcesz czy nie to warunki są fair, ponieważ co roku są takie same dla wszystkich bez wyjątku. Bez względu na to ile nowych GMów przychodzi.

 

Wyobrazasz sobie posta w deklaracjach o tresci "hej, chcialbym dolaczyc do ligi, ale tylko jesli dacie mi wybrana druzyne X"? A piszesz jakbys mniej wiecej czegos takiego oczekiwal.

Bynajmniej. Moje stanowisko już wielokrotnie było przedstawiane na ten temat i nie widzę sensu się powtarzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wyjaśnić jedną sprawę. Jak to jest z ochroną wyborów w drafcie w trakcie wymian? W regulaminie nie ma na ten temat ani słowa (przynajmniej ja nie znalazłem), a np w sezonie 2014/2015, w pierwszym poście tematu jest taki wpis:

 

 

 

Picki: Boston Celtics New York Knicks (top 10 protected) Philadelphia 76ers 2016 Dario Saric

 

Link do tematu:

http://www.e-nba.pl/topic/3357-fbx-fbx1-sezon-201415/?hl=protected

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami HEAT dostają: Danilo Gallinari

San Antonio Spurs dostają: Taurean Prince, Austin Rivers

Denver oddaje: M.Gasol + C.Anthony + S.Klipatrick

Sacramento oddaje: E.Payton + A.Williams + JaMychal Green

Dlugo nie trzeba bylo czekac na akcje ze strony nowych GMow ;-)

 

Potwierdzam.Ostatnia szansa dla weteranów...

Przyjales na klate dodatkowe ~30 w pensjach chociaz sam jestes powyzej limitu?

Planujesz wywalic kilku czy dalej handlowac?

 

BTW trzeba docenic ironie, ze w listopadzie byl trejd Melo-Payton miedzy tymi samymi druzynami ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako ze odbyla sie cala ta loteriada i nasluchalem sie podcastow o jej bezsensie i wspieraniu nieudacznikow i wynagradzaniu ich to chcialbym tez odbyc dyskusje w naszym gronie bo zwyczajnie nie podoba mi sie to i uwazam ze tankowanie przez 3 sezony - umyslne - Krzemyk ;  nieumyslne i nieudolne Wirakocza i wynagradzanie ich do niczego nie prowadzi - odpowiednio przypominaja mi Suns i Nets - realNBA.

Krzemyk stawia poprzeczke tak nisko ze sciaga cala reszte tabeli w dol i mamy lekko nonsensowna sytuacje - zreszta jak widac ani im sie spieszy cos zmienic a okazji ku temu w ten offsezon jest mnostwo - i juz dwie odjechaly 

 

Stad moja propozycja : Nie mozna miec dwa lata z rzedu top3 picku. Pierwszy rok top3 kolejny rok - najlepszy możliwy pick to 4-6.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako ze odbyla sie cala ta loteriada i nasluchalem sie podcastow o jej bezsensie i wspieraniu nieudacznikow i wynagradzaniu ich to chcialbym tez odbyc dyskusje w naszym gronie bo zwyczajnie nie podoba mi sie to i uwazam ze tankowanie przez 3 sezony - umyslne - Krzemyk ;  nieumyslne i nieudolne Wirakocza i wynagradzanie ich do niczego nie prowadzi

Jak to do niczego? Aktualny mistrz tak wlasnie powstal...

 

Zreszta z takim punktem wyjscia to powinienes kwestionwac sens samego draftu, a nie grzebac w kolejnosci paru pickow.

 

Krzemyk stawia poprzeczke tak nisko ze sciaga cala reszte tabeli w dol i mamy lekko nonsensowna sytuacje -

Przeciez nikt nikogo nie zmusza by sciagac sie w dol... zwlaszcza gdy ma to duze koszty.

Ciekawe, ze nie przeszkadzalo to jak toudi Ci oddawal Russa za bande mlodziakow ;-)

 

Stad moja propozycja : Nie mozna miec dwa lata z rzedu top3 picku. Pierwszy rok top3 kolejny rok - najlepszy możliwy pick to 4-6.

A kto by wtedy dostawal ten Top3 pick i dlaczego tankowanie nie przerzuciloby sie na okolice #4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pe to nie 100 procent draftu, owszem dwa lata z rzędu miał 1 pick i wybrał Walla i Irvinga ale z tego co pamiętam wybrał też swego czasu z 2 pickiem Kantera, z 3 Benneta wyrzucając przy okazji Draymonda. Nie pamiętam w sumie tylko historii z Rubio, nie do końca wiem czy to był pick w drafcie.

 

Wymienił Gordona za Sapa, z fa pobrał Jokića i Schroedera, pozyskał Gallinariego.

 

Pe to idealne połączenie tankowania, mądrych trejdów i mega pobrań z fa. I w sumie gdyby nie te ostattnie to mistrzostwa by nie było.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rubio jest ciekawa historia.

 

Wymieniłem kiedyś Boguta za 3 picki i Rubio.

Tylko, że na Rubio potem musiałem czekać 2 lata zanim w ogóle zaczął grać w NBA.

 

Powinienem dostać medal za cierpliwość.

Ale od zawsze wierzyłem w to co robiłem.

 

ps. Teraz bym chętnie Gordona odzyskał :)

Edytowane przez PeWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.