Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi ten Jackson, jak na kogoś kto miał poprzedni sezon spieprzony, a ten nie lepszy, ani zdrowotnie, ani sportowo.

 

WilQ umie wyciskać maksy w trejdach.

Ale czy dobrze widzę, że odzyskał swoj pick? Zabezpieczenie przed obsuwą w drugiej części sezonu? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Pacers R. Jackson do Celtics Nance Jr + pick Cs 18

Potwierdzam.

Plus zapomniales wyslac na Yahoo, wiec tam potwierdz ;-)

 

Harden na blocku...

Za jakiego typu paczke/graczy? 

 

WilQ umie wyciskać maksy w trejdach.

Ale czy dobrze widzę, że odzyskał swoj pick? Zabezpieczenie przed obsuwą w drugiej części sezonu? ;-)

Raczej material na dalszy handel nastepnych moich zlamasow ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinniście zrobić LeBron za Hardena.

 

It makes no sense.

 

Wymiana 1-1 podobnej produkcji w fp, nie da mi nawet procenta szans na tytuł. Jeżeli już w ogóle wymieniać Hardena, to po to by mieć szanse na tytuł, ewentualnie oddać go za podobną produkcję ale gracza młodszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WilQ[...]

WilQ[...]

Jak juz idziecie w kierunku wielkich liter to na koncowych dwoch, a nie pierwszej i ostatniej ;-)

 

Skoro Cousins poszedł za Kembe i Blake, to nie wyobrażam sobie żeby paczka była gorsza

Czyli weterani za niscy na swoja pozycje i najlepiej z dluga historia kontuzji? To wykonalne ;-)

 

Tak przy okzji to skoro juz poszly potwierdzenia na forum mozesz puscic w/w wymiane z LBSem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm młodszego i takiego samego? To tylko Antek spełnia wymagania Ale jego Obi chyba nie odda... Na moje to czasem się nie da zjeść ciastko i mieć ciastko.

 

 

Sytuacja o której napisałem jest na odległym miejscu z tego powodu, że ewentualna wymiana Hardena na podobną produkcję nic mi nie da. I już tak nie trzymajmy się sztywnych widełek, bo gracze obecnie robiący +60 w wieku powiedzmy 22-26 też by wchodzili w grę, wszystko jest kwestą propozycji.

 

Generalnie na ten czas jedyną sensowną opcją pozostaje jego sprzedaż z zyskiem żeby mieć szanse na wygranie ligi.

 

Wymiany nie ma na yahoo, a nie chcę mi się ręcznie jej przeprowadzać ;] Jak jej nie będzie do wieczora to przerzucę sam.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do wzięcia:

- Jerian Grant (koszt utrzymania: 18.55fp, średnia z sezonu: 29.60fp)

- DeMarre Carroll (koszt utrzymania: 26.20fp, średnia z sezonu: 36.20fp)

- Serge Ibaka (koszt utrzymania: 41.80fp, średnia z sezonu: 37.80fp)

 

Mogę ruszyć też innych zawodników, ale w niektórych przypadkach cena może być spora.

 

Poszukuję picki, młodych albo połamańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.