Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

wbrew pozorom nie byl to latwy ruch 

 

pol ligi ma salary powyzej 460 i sila rzeczy beda wyprzedaze - watpie by Krzemyk Kolek skupowali szrot od Loraka /Rogera 

Zubac i TJ Warren sa w topie zawodnikow ktorzy zrobia postep SC/FP i tylko takimi zawodnikami wygrywa sie mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejdson 

TJ Warren Zubac 

za

Conley i Covington

Potwierdzam.

 

pol ligi ma salary powyzej 460 i sila rzeczy beda wyprzedaze - watpie by Krzemyk Kolek skupowali szrot od Loraka /Rogera

Zubac i TJ Warren sa w topie zawodnikow ktorzy zrobia postep SC/FP i tylko takimi zawodnikami wygrywa sie mistrzostwo

Moim skromnym zdaniem niepotrzebny był Ci ten trejd. Masz już fajny trzon i potrzeba tylko uzupełnień poprawiających średnią. Tzn. w wymianie zyskujesz lepszych graczy, ale co z tego jeżeli i tak trzeba będzie zmieścić się w 460fp. Czas pokaże co z tego wyjdzie, ale IMO lepiej było zatrzymać Zubaca i liczyć, że wystrzeli w tym sezonie (oczywiście nie ma pewności co do tego, ale jest spora szansa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom nie byl to latwy ruch 

 

pol ligi ma salary powyzej 460 i sila rzeczy beda wyprzedaze - watpie by Krzemyk Kolek skupowali szrot od Loraka /Rogera 

Zubac i TJ Warren sa w topie zawodnikow ktorzy zrobia postep SC/FP i tylko takimi zawodnikami wygrywa sie mistrzostwo

Um, to dlaczego klepnales ta wymiane? Bo jakbyscie sie zamienili problemem nadwyzki salary ;-)

 

Moim skromnym zdaniem niepotrzebny był Ci ten trejd. Masz już fajny trzon i potrzeba tylko uzupełnień poprawiających średnią.

A Tobie byl potrzebny? Nie lepiej bylo wywalic Boguta i Crabbe by zejsc z pensji niz oddac 50tke?

Zakladasz, ze Zubac to starter od najblizszego sezonu?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie byl potrzebny? Nie lepiej bylo wywalic Boguta i Crabbe by zejsc z pensji niz oddac 50tke?

Boguta nie liczę do składu, ale na wyrzucanie jeszcze przyjdzie pora. Zobaczymy co przyniesie offseason, bo np. z Kraba może być pożytek.

No i oczywiście liczę na to, że nie skończyłem trejdować tego lata ;-)

 

Zakladasz, ze Zubac to starter od najblizszego sezonu?

To byłby optymistyczny scenariusz. Ale i z pesymistycznym zakładam 10fp poprawy u niego.

 

BTW: jeśli ktoś będzie chciał zejść z salary to zapraszam na pw.

Edytowane przez Gerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd byl glownie dlatego ze nie mam czasu na jakies chocki klocki w sezonie gdzie czaje sie na mistrza. Sytuacja Zubaca i Warrena jest niepewna - Lakers jak kupia George'a to juz sie tak rozwijac nie beda a Suns jak wezma Josha czy Tatuma to tez takich okazji do grania nie bedzie jak dotychczas . Moze byc zajebiscie moze byc gorzej i zwyczajnie nie potrzebuje takiego ryzyka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie byl potrzebny? Nie lepiej bylo wywalic Boguta i Crabbe by zejsc z pensji niz oddac 50tke?

Zakladasz, ze Zubac to starter od najblizszego sezonu?

To byłby optymistyczny scenariusz. Ale i z pesymistycznym zakładam 10fp poprawy u niego.

Ten tego... to chyba moje najszybsze "a nie mowilem" w historii ;-)

 

Trejd byl glownie dlatego ze nie mam czasu na jakies chocki klocki w sezonie gdzie czaje sie na mistrza. Sytuacja Zubaca i Warrena jest niepewna - Lakers jak kupia George'a to juz sie tak rozwijac nie beda a Suns jak wezma Josha czy Tatuma to tez takich okazji do grania nie bedzie jak dotychczas . Moze byc zajebiscie moze byc gorzej i zwyczajnie nie potrzebuje takiego ryzyka.

Trzeba przyznać, że Ci się udało z tym Zubacem.

Timing wymiany okazal sie rewelacyjny dla ai3 [gratki za nosa!], ale koncepcyjnie w sumie niewiele to zmienia bo wciaz ma nadwyzke pensji zamiast Gerarda i Lopez odsuwa zyski z Zubaca tylko o rok, wiec nie to, ze calkiem stracil wartosc trejdowa.

 

Drogi Gerardzie, nigdy nie powatpiewuj madrosci wielkiego mistrza, Twoj Khal , Khal Drogo

Chyba zmienię nicka na Deanerys... [...] Pamiętaj jak skończył Khal.

Wlasnie troche dziwnie dobraliscie te nicki bo w tej analogii lepiej byc tym kto dotrze na tron ;-)

 

Ale poczekajmy, zobaczymy jaka będzie wartość Covingtona w następnym sezonie.

Teraz nawet jak zerowa to ai3 powinien sporo zyskac na przyszly sezon... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego... to chyba moje najszybsze "a nie mowilem" w historii ;-)

Jeszcze powiedz, że przewidywałeś taki trejd...

Ja kompletnie nie spodziewałem się sprowadzenia centra przez LAL. Sprzedanie Zubaca brałem pod uwagę, wchodzenie z ławki za Mozgovem również, ale sprowadzenie weterana, by olać rozwój młodego jest IMO pomysłem z kosmosu.

Dalej trzymam się tego, że koncepcja była słuszna, niestety plany zaczynają się sypać, bo i kolejny trejd (Howarda) zniszczył mi wartość C. Zellera. Nie wiem czy w takiej sytuacji nie trzeba będzie przeczekać 1 sezonu, zobaczymy jeszcze jak się rozwinie offseason.

 

Teraz nawet jak zerowa to ai3 powinien sporo zyskac na przyszly sezon...

Zależy jak na to spojrzeć. Conley i Cov zagrali rewelacyjne sezony i mają razem ponad 90 fp salary. W przyszłym ich produkcja może zjechać nawet o 10 fp, a to jest nieprzyjemny balast jeśli chce się walczyć w tym formacie. Tak jak ktoś pisał wcześniej, tu się wygrywa graczami z progresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft byl deadlinem jak dla mnie by zrobic ten ruch a trejd wisial od miesiaca

Niespodziewalem sie Lopeza w LA ale spodziewalem sie ze Lakers beda grac lepiej i to co gra dobrze w lidze wiosennej - post ASB jak Alan Williams czy Zubac nie koniecznie moze dostac ta sama szanse na fp jak gra sie o zwyciestwa w tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba pierwszy od dawna sezon, gdzie ktoś z czołówki rzeczywiście będzie musiał dokonać wymiany więcej FP za mniej FP zamiast po prostu wyrzucić 2-3 mniej lub bardziej bezwartościowych zawodników żeby zmieścić się w limicie.

 

Potrzeba było do tego rekordowego sezonu pod względem FP - top 50 robiło średnio 57.2 (54.6 w 2016 i 52.5 2 2015).

 

Czy nie powinniśmy ustalać salary z sezonu na sezon zamiast trzymać się 460, które ustalono bodajże 11 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest trejd 

Covington za pick 16 do Bulka

 

ja bym spojrzal na top160 - bo jak widze liga zrobila sie mocno top heavy i takich cyferek tacy Ludzie jak Jimmy Butler KAT czy tez Harden Westbrook by nigdy nie krecili w lidze o normalnym tempie z normalnym (starym) podejsciem do gry ZESPOLOWEJ 

 

W Spurs czy Warrios trzeba byc ultra efektywnym zeby tyle krecic w innym wypadku nie ma szans 

 

jezeli top160 ligi (top8 kazdego zespolu x 20 ) idzie w gore to musimy ta sprawe przemyslec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.