Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Małe pytanie do GeDDo, licząc picki, przypadki Haywardów rozwiązałeś na podstawie fpg rzeczywistego czy obniżonego z zeszłego sezonu? Bo bierzemy to pierwsze pod wzgląd.

Do obliczeń brałem tylko i wyłącznie średnie z tego sezonu, czyli to kto ile zrobił obecnie. No i aby była jasność, nie brałem pod uwagę średnich podawanych na yahoo. Policzyłem je na podstawie ilorazu (total/ilość spotkań podanych na yahoo), a później zaokrągliłem te wyniki do 0,05.

 

A obniżone fppg stosuje się tylko dla zawodników kontuzjowanych i tylko w celu ustalenia wartości na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z deklaracja Lu...

czy możemy już zacząć głosowanie kogo wypierdalamy? Roger założysz temat?

To ciekawostka... kogos konkretnie proponujesz czy chcesz ogolna ankiete, w ktorej moze pasc na Ciebie? ;-)

 

League extension? 21 drużyn?

Bede przeciw bo to leniwe rozwiazanie, ktore niszczy historie i splyca juz plytka dostepna pule graczy.

 

Ale zeby nie tylko sie czepiac zaproponuje cos bardziej odwaznego i niekonwencjalnego:

co roku ostatni GM w tabeli wylatuje... by rok pozniej przejac ostatnia druzyne w nastepnym sezonie. Cykl moglby zaczac Lu.

Duza zaleta tego rozwiazania bylaby taka, ze bysmy nagle mieli ostra walke o fp na dole tabeli, ktora jest pustynia pod tym wzgledem.

Wada jest taka, ze ktos moglby stracic wiele lat prowadzona ekipe przez serie kontuzji, ale bez ryzyka i stawki nie ma zabawy...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawostka... kogos konkretnie proponujesz czy chcesz ogolna ankiete, w ktorej moze pasc na Ciebie? ;-)

 

Bede przeciw bo to leniwe rozwiazanie, ktore niszczy historie i splyca juz plytka dostepna pule graczy.

 

Ale zeby nie tylko sie czepiac zaproponuje cos bardziej odwaznego i niekonwencjalnego:

co roku ostatni GM w tabeli wylatuje... by rok pozniej przejac ostatnia druzyne w nastepnym sezonie. Cykl moglby zaczac Lu.

Duza zaleta tego rozwiazania bylaby taka, ze bysmy nagle mieli ostra walke o fp na dole tabeli, ktora jest pustynia pod tym wzgledem.

Wada jest taka, ze ktos moglby stracic wiele lat prowadzona ekipe przez serie kontuzji, ale bez ryzyka i stawki nie ma zabawy...

Taki bonus do pierwszego picku w postaci wyjebania z ligi  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.