Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd się tu wziął Anuoby ;D ? Przecież pisanie o nim jako o kandydacie do 36 picku to jak pisać "fajnie by było jakby się udało Fultza z dziesiątką wyciągnąć". Też nie widzę Ibaki w Chicago po odejściu Butlera w żaden sposób.

 Pozycja OG w 1 rundzie ze względu na wątek zdrowia nie jest taka oczywista, więc twoje porównanie jest jak najbardziej chybione. Aktualnie w zestawieniu draftnet i bigboard Anunoby jest na odległym miejscu, odpowiednio 40 i 45, mimo że jeszcze niedawno kręcił się w top 20. Zapominasz też, że nawet w zeszłorocznym drafcie zdarzały się ostre zjazdy w dół np. Murray, Davis czy Skal. Co do Ibaki to określenie "życzeniowy skład" mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pozycja OG w 1 rundzie ze względu na wątek zdrowia nie jest taka oczywista, więc twoje porównanie jest jak najbardziej chybione. Aktualnie w zestawieniu draftnet i bigboard Anunoby jest na odległym miejscu, odpowiednio 40 i 45, mimo że jeszcze niedawno kręcił się w top 20. Zapominasz też, że nawet w zeszłorocznym drafcie zdarzały się ostre zjazdy w dół np. Murray, Davis czy Skal. Co do Ibaki to określenie "życzeniowy skład" mówi wszystko.

To ja nie mam pewności, czy Anunoby ostanie się do 14 picku, a Ty go chcesz z 36.. 

 

Podoba mi się Twój optymizm :)

 

Odnośnie DWadea

Nie ma się co dziwić, że podejmie opcję z drugiego roku za 24mln$. W tym roku mógłby być happy, gdyby ktoś zaproponował mu 15.

Pytanie co z Butlerem? Jak go zdealują, to Wade pod koniec lutego robi buy out i wraca do Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co z Butlerem? Jak go zdealują, to Wade pod koniec lutego robi buy out i wraca do Heat. 

A ja prędzej widziałbym go u boku LeBrona, gdyby zdecydował się na wykupienie kontraktu. 

 

Do Heat zawsze może wrócić, nawet po zakończeniu kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Wade odchodzi. Moze Bulls rzeczywiscie pojda w przebudowe.

 

skad takie info? bo ja widzialem odwrotnie

 

http://www.chicagotribune.com/sports/basketball/bulls/ct-dwyane-wade-bulls-mailbag-spt-0525-20170524-story.html

 

esencja artykulu dotyczaca tej kwestii

 

 

Can you really see any way Wade walks away from $24 million and leaves the Bulls? — Darnell Green, Annapolis

 

Well, it's $23.8 million, as mentioned above. But you're on it. And all I can tell you is most everyone associated with the Bulls believes Wade will pick up the option and remain in Chicago for a second season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno po nocnej rozmowie Paxsona i Formana z Butlerem jest przekonanie, że większych zmian w składzie rok do roku nie będzie. Średnio to widzę. Kolejny rok gdzieś pewnie na granicy PO i ich braku. Chyba, że któryś z młodych wystrzeli (co bym chciał, ale jednocześnie mocno wątpie). No cóż, idziemy dalej, ciekawe czy Bulls będą chętni JB dać DPE za rok. Bo o to, że on je będzie chciał to jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.