Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] Deklaracje - sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

No będzie trzeba coś zrobić, na szczeście czas nas nie goni, ale faktycznie, trzeba będzie do różnych ludzi powysyłać zaproszenia. Jak ktoś ma na forum kogoś z kim utrzymuje fajny kontakt, fajnie byłoby, żeby zaproponował.

Musimy uzbierać wymaganą liczbę.

 

Oczywiście SlaKB grasz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, to sytuacja jest taka.

 

QAS ma bana, ja nie mam do niego maila by do niego napisać i szczerze powiedziawszy też nie mam ciśnienia by na siłę o to zabiegać.

Z usług Kucia i Marthinusa postanawiam już zrezygnować, zwłaszcza, że osoby nowe, które się zgłosiły gwarantują zaangażowanie.

Temat już leży od dawna i było wystarczająco dużo czasu, by się nim zainteresować. 

Jeśli zgłosi się 6 osoba, obojętnie kto nią będzie, czy nowy uczestnik, czy też dotychczasowy, zamykamy listę i robimy minidraft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zamykamy zapisy.

Marthinusowi, QAS-owi i Kuciowi dziękuję za dotychczasową grę, zapraszam w przyszłości, jak będzie miejsce.

Jakby co, biorę tą decyzję na klatę.

Miło mi gościć nowych uczestników i mam nadzieję, że nikt tego żałować nie będzie ;)

 

Minidraft ogarnę jak znajdę trochę czasu, bo nie ukrywam, iż trochę tych lig mam na swoich barkach, ale postaram się wywiązać ze swoich obowiązków dobrze. Na czas się wyrobimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zamykamy zapisy.

Marthinusowi, QAS-owi i Kuciowi dziękuję za dotychczasową grę, zapraszam w przyszłości, jak będzie miejsce.

Jakby co, biorę tą decyzję na klatę.

Miło mi gościć nowych uczestników i mam nadzieję, że nikt tego żałować nie będzie ;)

 

Minidraft ogarnę jak znajdę trochę czasu, bo nie ukrywam, iż trochę tych lig mam na swoich barkach, ale postaram się wywiązać ze swoich obowiązków dobrze. Na czas się wyrobimy ;)

Bulek coś mi świta, źe L.TM to my z ligi już raz wywalilśmy (albo odmówiliśmy wstępu), ja dziś w trasie, jak możesz to rzuć okiem przed zaproszeniem go. Olewusa nie ma co brać drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek coś mi świta, źe L.TM to my z ligi już raz wywalilśmy (albo odmówiliśmy wstępu), ja dziś w trasie, jak możesz to rzuć okiem przed zaproszeniem go. Olewusa nie ma co brać drugi raz.

Wedle forum L.TM w 2015 nie zadeklarował się po prostu. Sezon wcześniej miał 87 ruchów na FA, zajmując 8 miejsce. Nie wiem czemu się nie zadeklarował wtedy, ale za olewusa po tym sezonie trudno go uznać z tyloma ruchami na FA. Zresztą w roto jednosezonowym gra w 1 lidze. Nie mam powodu, by mu nie dać szansy wrócić do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle forum L.TM w 2015 nie zadeklarował się po prostu. Sezon wcześniej miał 87 ruchów na FA, zajmując 8 miejsce. Nie wiem czemu się nie zadeklarował wtedy, ale za olewusa po tym sezonie trudno go uznać z tyloma ruchami na FA. Zresztą w roto jednosezonowym gra w 1 lidze. Nie mam powodu, by mu nie dać szansy wrócić do ligi.

Ok super :) słyszałem, że coś dzwoni, ale nie wiedziałem w którym kościele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek coś mi świta, źe L.TM to my z ligi już raz wywalilśmy (albo odmówiliśmy wstępu), ja dziś w trasie, jak możesz to rzuć okiem przed zaproszeniem go. Olewusa nie ma co brać drugi raz.

Wtedy przez całe lato nie zaglądałem na forum i nie zorientowałem się, że zaczął się draft, a potem było już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.