Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Niechaj jeno Nets przyjmą czyjś fatalny kontrakt w zamian.

 

Wiele ekip się rzuci.

Marks nie chce tego robić.

 

Ale Tyler podchodził pod wyjątek Arenasa ( bo był z drugiej rundy) a Porter czy KCP podlegają normalnym zasadom i albo im dasz maxa czyli 100/4 zaczynające się od 24 albo nie ma maksa

Kurde, racja.

 

Może stąd takie zainteresowanie wzmocnieniami poza USA. Gdzieś czytałem, że w namawianie Teodosicia miał się włączyć sam Prokhorov, który swojego czasu sypał kasę na różne sekcje CSKA, w tym koszykówki.

 

Ostatnie doniesienia:

  • Nets zaprosili Jamaala Franklina, który robi za gwiazdę w Chinach, na mini-camp wolnych agentów.
  • media wyczaiły, że Nets mocno obserwują Malagę. Był tam wcześniej również osobiście Marks, w miniony weekend na ich meczu pojawił się Gregg Polinsky, mający w Nets stanowisko "director of player personnel".

Widać tu moim zdaniem pewną konsekwencję, Marks ma sprecyzowaną wizję rozwoju Nets, która nie obejmuje przyjmowania Noahów tej ligi w zamian za inne profity.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyk nie jest wart 7000000 nawet przy obecnych zwariowanych kontraktach.

Zastanawiałem się nad Rozierem, ale on ma długi kontrakt w Celtics. Aczkolwiek w trakcie sezonu trzeba było brać Roziera, Yabusele, i jakiś niski pick z 2018,2019 i oddać Lopeza. Każdy byłby zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyk nie jest wart 7000000 nawet przy obecnych zwariowanych kontraktach.

Zastanawiałem się nad Rozierem, ale on ma długi kontrakt w Celtics. Aczkolwiek w trakcie sezonu trzeba było brać Roziera, Yabusele, i jakiś niski pick z 2018,2019 i oddać Lopeza. Każdy byłby zadowolony.

Nie :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrafi przewrócić się pod koszem albo nie trafić wsadu o zbiórkach nie wspominając.

Andy Rozier, Yabusele, i jakieś picki z 3 dziesiątki za Lopeza to kiepski pomysł? Roziera możesz w PO obejrzeć, Yabusele w Chinach dawał radę. A ich kontrakty są niskie więc moglibyście ściągnąć jakiegoś gra jak na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrafi przewrócić się pod koszem albo nie trafić wsadu o zbiórkach nie wspominając.

Andy Rozier, Yabusele, i jakieś picki z 3 dziesiątki za Lopeza to kiepski pomysł? Roziera możesz w PO obejrzeć, Yabusele w Chinach dawał radę. A ich kontrakty są niskie więc moglibyście ściągnąć jakiegoś gra jak na maxa

To bylaby ok propozyja gdyby Lopez prosił/wymagał od GMa wymiany. Ale jak on nie wymaga wymiany, to Nets go nie opchną jak ktoś ich nie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

własnie widziałem jego video

i pamietałem że ktoś gdzieś o nim pisał że ma do nets przejśc

 

fajna opcja, podoba mi się chłopak i skoro Teo idzie do Kings a Lin się ciągle łamie może ładne minuty pograć w rookie season.

 

może być Steal ale jego jak dla mnie trzeba brać już z tym 27 pickiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na jakichś forach plotki, ze Frank Jackson dostał obietnicę wyboru przez Brooklyn i wczoraj zatrudnił agenta.

Frank Jackson musi mieć operację stopy, będzie może zdrowy w lipcu. W takim wypadku obstawiam zjazd do 2 rundy.

Inny cel Nets , Hamidou Diallo wycofał się z draftu.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wieść niesie, że z powodu zapchanego salary Blazers mogą chcieć oddać jeden z picków wraz z kontraktem niejakiego Crabbe'a. Byłby niezły żart gdyby uszaty trafił na Brooklyn z rocznym opóźnieniem ale z pickiem w bonusie :rugby:  A może Marks się rozmyślił i przestał dostrzegać talent tego zawodnika? Opcja może nie idealna ale bardzo ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmienił się ten przepis, że Nets mogą podbijać po Crabbe dopiero po roku? Jeśli jest po staremu, to dopiero w lipcu mogliby go pozyskać, więc układ musiałby zakładać, że Blazers wybierają kogoś pod trade z Nets, a nie pod siebie lub kogoś innego. Ryzykownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednemu zawsze wiatr w oczy :/ Liczę, że się jednak dogadają. Podobno Leonarda również Portland chętnie odda ale mimo absurdalnego kontaktu wolałbym Crabbe'a. Co prawda trochę się wtedy Nets blokują z pozyskaniem ewentualnych FA ale to raczej marzenia żeby ktoś naprawdę dobry przyszedł.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ploty, ploteczki, a jak czytam wypowiedzi fanów na grupie lub forach to zdania są podzielone. Mnie Lopeza byłoby po prostu szkoda oddawać jeżeli nie będzie naprawdę bardzo dobrej oferty, np. tak jak Marks chciał, dwóch picków (bo za rok nie żadnego w 1 rundzie). Tylko na to raczej nikt nie pójdzie. Poza tym coś czuję, że nikogo lepszego niż Brook nie znajdą pewnie w wolnej agenturze, a ten facet jaki by nie był to:

a. jest tu prawie 10 lat i jest twarzą organizacji najlepszą możliwą na miarę aktualnych możliwości, jest też przy okazji najlepszym punktującym w historii Nets i to jest samo w sobie fajne,

 

b. chce tu być i przyczynić się do wyprowadzenia klubu na prostą, a taka lojalność to naprawdę rzadka postawa w dzisiejszych czasach i mówiąc krótko: szanuję.

 

 

Ja jestem takim poje*em co śledzi wątki 30 teamów NBA

A to mam pytanie bo ja jestem aktualnie zacofany na maxa z powodu obowiązków zawodowych, wiesz może coś nowego o Teodosiciu i kontaktach Nets z Portland w sprawie przejęcia kontraktu Leonarda lub Crabbe'a z pickiem? :tongue:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.