Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie czemu Okafor dalej ława cały mecz? 

Mnie się wydaje ,że Okafor nie zrobi wielkiej kariery w Nets. Byłem tydzień temu na meczu z Knicks i miałem miejsca w sekcji 7,dosłownie kilka jardów od ławki Nets .Już w 1Q wiedziałem ,że Okafor w tym meczu nie zagra.Na moje oko Coach Kenny nie przepada za Okaforem. Niby Jahil był w uniformie i próbował kręcić się blisko Atkinsona,ale Kenny jak go tylko widział to od razu -ściągnięte brwi ,marsowa mina ,tak jakby na widok Okafora dostawał boleści.Nie wiem co jest na rzeczy,ale możliwe,że Atkinson nie jest zwolennikiem tej wymiany z Sixers i sprowadzenie Okafora to bardziej idea Marksa.? Natomiast we wczorajszym meczu posadzenie na ławce Harrisa i LeVerta w końcowych 4 minutach pogrzebało szanse Nets na wygraną z Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z Okaforem? Zamienił pierwszy rząd Wells Fargo na pierwszy rząd Barclays Center i już? Po akcji #FreeJAH?

GM Sean Marks said that Jahlil Okafor is "probably a week-and-a-half or two weeks away" from being in game-ready shape.

Sitting on the bench for most of the season in Philly has left Okafor ill-prepared to run with the fast-paced Nets. Brooklyn will wait until he is up to speed before inserting him into the rotation. "I’d hate to put an exact date on it. Depending on how he feels, we’re going day-to-day," Marks said. "I’d assume he’s still probably a week-and-a-half or two weeks away from where he feels comfortable out there and be able to play at the pace in which coach Kenny [Atkinson] and his staff want to play at."

 

 

Atkinson pewnie wkurwił się, że Okafor nie w formie i wysłali go do ciężkich treningów.W Nets wydają się przykładać dużo uwagi na przygotowanie fizyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Nets to out of season ;)

 

// ale się wjebali z Crabbe, jeez miłość Marksa dziwaczna, szkoda tego ruchu.

Prawdziwa wtopa z Crabbe by była jakby Blazers nie wyrównali QO w 2016r. Teraz też jest przepłacony,ale o rok krócej i jeszcze Marksowi udało się wypchnąć do Portland kompletnego leszcza Nicholsona.Z Crabbe jeszcze może być solidny gracz,a z Nicholsona już tylko może być latający Tygrys    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO teraz już podobno za mniej niż 2 tygodnie, a zdaniem coacha Okafor zadebiutuje w meczu z Wolves w środę :D

 

Ploty są na temat kolejnego transferu. Harris lub Dinwiddie. Drugi pewnie więcej warty, ale nie róbmy żartów, koleś jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tegorocznym drafcie mamy 1 rundowy i dwa 2 rundowe ,w sytuacji Nets więcej sensu ma pozyskanie konkretnego SF/PF niż kolejnego picku,ewentualnie także spakowanie Mozgova. Jabari za Dinwiddie mógłby być niezłą opcją .Myślę ,że Marks cos dużego kombinuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tegorocznym drafcie mamy 1 rundowy i dwa 2 rundowe ,w sytuacji Nets więcej sensu ma pozyskanie konkretnego SF/PF niż kolejnego picku,ewentualnie także spakowanie Mozgova. Jabari za Dinwiddie mógłby być niezłą opcją .Myślę ,że Marks cos dużego kombinuje.

Na ten moment nets maja 1 pick w 1 rundzie ( od toronto) czyli pewnie kolo 25 miejsca i od magic ktory powinien byc na poczatku 2 rundy. Na ten moment pick pacers zostaje u nich bo jest zastrzezony poza loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał pick niż Jabariego. Już to widzę - na ławce coach i koło doradczo-motywacyjne, Lin, DLO i Jabari xD

 

Ale wiadomo, zależy kogo Marks wyciągnie. Pozbycie się Mozgova to chyba kwestia czasu, facet będzie musiał znów zmienić kolory w mediach społecznościowych :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.