Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Andy chodziło, że uważasz Niko za dobrego gracza i chcesz go w Nets. Gość na początku dawał nadzieje, ale potem było co raz gorzej. Mogą uderzyć w James'a Johnsona chociażby, tylko czy RHJ nie ma być na chwilę obecną starting PF ?

Czaję. Jak sądzisz, którego RFA zaatakują? Mnie się wydaje, że będzie Otto Porter na starcie i tu chyba nic się nie zmieniło. Pewnie nic z tego nie wyjdzie. Hardaway Jr lub Caldwell-Pope spowodują, że zrobi się trochę tłoczno więc nie jestem przekonany (tak samo jak nie spodziewam się już Teodosicia). Na moje będą celować raczej w wysokich. Millsap chyba jest za stary, oni chcą kogoś względnie młodego. Coś czuję, że Mirotić w końcu może dostać propozycję.

 

Z niezastrzeżonych pewnie będą chcieli zapraszać każdego, ale jasne, że tacy Hayward czy Griffin nawet z nimi nie pogadają. Kiedyś była plota o JJ Redicku ale bez żartów. Też za stary i bez sensu. Podobnie Mills wobec zatrudnienia DAR odpada. Może jak już nic się nie uda brooklyn-native Taj Gibson na 2 sezony? :onthego:

 

EDIT

O, właśnie Kraso napisał nową plotę o Redicku. No bez żartów xD Oni chyba zakładają, że Lin znów wciąż będzie siedział w garniturze. Wysokich potrzeba!

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję. Jak sądzisz, którego RFA zaatakują? Mnie się wydaje, że będzie Otto Porter na starcie i tu chyba nic się nie zmieniło. Pewnie nic z tego nie wyjdzie. Hardaway Jr lub Caldwell-Pope spowodują, że zrobi się trochę tłoczno więc nie jestem przekonany (tak samo jak nie spodziewam się już Teodosicia). Na moje będą celować raczej w wysokich. Millsap chyba jest za stary, oni chcą kogoś względnie młodego. Coś czuję, że Mirotić w końcu może dostać propozycję.

 

Z niezastrzeżonych pewnie będą chcieli zapraszać każdego, ale jasne, że tacy Hayward czy Griffin nawet z nimi nie pogadają. Kiedyś była plota o JJ Redicku ale bez żartów. Też za stary i bez sensu. Podobnie Mills wobec zatrudnienia DAR odpada. Może jak już nic się nie uda brooklyn-native Taj Gibson na 2 sezony? :onthego:

 

EDIT

O, właśnie Kraso napisał nową plotę o Redicku. No bez żartów xD Oni chyba zakładają, że Lin znów wciąż będzie siedział w garniturze. Wysokich potrzeba!

Tak samo uważam, ze uderzą w Otto Portera , teraz po pozyskaniu Russella to KCP nie ma sensu. Mogą jeszcze w Shabazza Muhammada , ktory moze grac na 2 i 3. Wolves moga go odpuscic IMO.ce

Taj Gibson moze byc, ale wtedy Booker out. Co do Redicka to moze Marks celowo podbija cene,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby. Rozumiem, że facet fajnie miota trójki ale swoje lata ma, może być tylko słabszy. Zresztą o ile się nie mylę w tym sezonie już nie grał tak dobrze jak w poprzednim. Sixers też podobno widzą u siebie JJa.

 

Muhammad byłby spoko, tylko nie mogą przesadzić z kasą i Wilki mogą łatwo wyrównać. On mógłby się  skusić na same minuty bo w Socie raczej wiele nie pogra.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby. Rozumiem, że facet fajnie miota trójki ale swoje lata ma, może być tylko słabszy. Zresztą o ile się nie mylę w tym sezonie już nie grał tak dobrze jak w poprzednim. Sixers też podobno widzą u siebie JJa.

 

Muhammad byłby spoko, tylko nie mogą przesadzić z kasą i Wilki mogą łatwo wyrównać. On mógłby się skusić na same minuty bo w Socie raczej wiele nie pogra.

Tak Sixers są nim też zainteresowani. Btw Lin, Russell i Redick razem, no nie wiem czy to by wypaliło.

 

Nie byłbym taki pewny co do wyrowniania oferty przez Wolves. Oni chca oddać Rubio za shooterow, pozykali 19mln za rok Butlera i wchodzi od tego sezonu umowa Dienga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jesli ten gm netsow ma leb na karku to nie podpisze jj po to zeby miotal przez nastepne X lat trojki na brooklynie. 

To jest typ gracza ktorego biora lepsze teamy jak chca sie w deadline dobic przed PO 

Wtedy szybka wymiana takie redicka za jakis balast + dalsza 1r to opcja malina dla nets.

Kosztuje ich to nic bo i tak salary floor trzeba na czyms wytrzepac, a jest spora szansa ze wycygani sie za to pick.

jj tez zyskuje bo takiej kasy jaka moga zaoferowac mu nets nie dostalby w teamie siedzacym w luxury czyli bijacym sie w/o playoffs, w ktorym po krotkim urlopie w NY i tak raczej jeszcze zagra.

 

Z biegu jestem gotow wymienic ze 3 teamy ktore jesli beda w okolicach 50% winrate w lutym chetnie przygarna jj w takiej wymianie. Pelikany, det, mem, moze nawet thibbsowi odbije i tez sota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad Ty wiesz, ze Nets mu ten kontrakt dadza ? Przytki do innych , radze sie skupic na pracy GarPax. Znajac ich to moga wyrownac

Z całym szacunkiem, Nets to jedyny zespół, który może rzucić coś Miroticiowi. GarPax? Panowie rok temu poskąpili parę groszy dla EM, więc już widzę jak rzucają powyżej 10 baniek Niko, szczególnie, że z draftu wyciągnęli spory talent na jego pozycję. Trzeba też pamiętać o Portisie, który dostanie grube minuty w tym sezonie. No i koniec końców...misterny plan FA 2018! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo ?

 

Jak dacie maxa Redickowi to Clippersi nie będą mieli nic do gadania.

 

Nie wiem jacy my. Bo ja to nikomu nie dam maxa a nawet jakbym chciał to nie mam tyle siana i pewnie nigdy nie będę miał 

 

Redick jak zostanie podpisany to w wymianie dopiero za rok od podpisania mogą go dalej pchnąć. Przynajemniej tak było w starym CBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jacy my. Bo ja to nikomu nie dam maxa a nawet jakbym chciał to nie mam tyle siana i pewnie nigdy nie będę miał 

 

 

5 stron o jałowej dyskusji o utożsamianiu sie przez kibica z klubem i pisaniu "my", "wy" już kiedyś było. Mam nadzieje ze tym razem sie powstrzymacie drodzy forumowicze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem nic się nie zmieniło, jeżeli Marks ma taki misterny plan, żeby teraz JJ podpisać za grupy hajs, a zimą szukać frajera żeby go oddać za pick to... dwukrotny fail. Raz, że takiego frajera raczej nie znajdzie jak JJ będzie miał straszny kontrakt, dwa, że i tak nie będzie mógł tego zrobić. Zresztą czy takie coś pasuje do Marksa? Facet kreuje z powodzeniem wysoką kulturę organizacji, a tutaj miałby być cwaniakiem z targowiska, który kupi pomidory za 7 zł i sprzeda za 8. Coś mi to nie pasuje.

 

Tymczasem Mozgov twierdzi, że zrobi wszystko, czego będzie oczekiwał trener, nawet może rzucać z połowy boiska. Fajnie, ale żeby chociaż raz trafił! Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do oglądania często w akcji tego Rosjanina, tylko niech mu zdrowie dopisze.

 

19420729_1578445525561494_41175749802611

Yeah! Nowy Kobe w Nets :rugby:

 

5 stron o jałowej dyskusji o utożsamianiu sie przez kibica z klubem i pisaniu "my", "wy" już kiedyś było. Mam nadzieje ze tym razem sie powstrzymacie drodzy forumowicze 

Możliwe. A możesz napisać gdzie jest ta dyskusja, bo bym chętnie poczytał? :onthego:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie głosy o odpuszczeniu KCP, skoro pozyskali Russella. Jaki ma to związek? A już w kilku miejscach na forum to przeczytałem ostatnio.

Patrząc po wypowiedziach włodarzy Nets będą kombinować z lineupem Lin+Russell jednocześnie na parkiecie.Russell ładnie odetchnie, jak dostanie drugiego kreatora obok siebie.

 

Wtedy KCP jest trochę zbędny, bo możliwe że na SF mają inny plan.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że PF by się przydał bardziej niż kolejny obrońca. A jest jedna góra hajsu na jednego gracza nie dwie. Chociaż jeżeli Lin znów będzie siedział w garniaku pół sezonu to może...

 

Teodosic odchodzi z CSKA i pewnie idzie do NBA. Może jednak Nets?

 

Metta World Peace wyskoczył z hasłem, że Nets zrobią playoffy. No, no.

http://bleacherreport.com/articles/2718140-metta-world-peace-predicts-brooklyn-nets-to-make-2018-nba-playoffs

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Teodosiciem jest ten problem, że na parkietach NBA to zagadka. Zanim pojawił się DAR to chciałem go w Nets, teraz mi to lotto. Gdyby przyszedł to Białogłowy nie miałby praktycznie szansy na grę.

 

Ciekawe czy w tej plotce o J.J. Redicku jest coś prawdziwego. Mam wrażenie, że Marks wszystkich zaskoczy. Dziś przeczytałem, że Nets są też zainteresowani Kelly Olynykiem. Nie chcę w to wierzyć, do kubła z tymi wszystkimi plotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.