Skocz do zawartości

Zdjęcie

forum basketa - co się stało?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 dn_91

dn_91
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 01 maj 2017 - 12:55

Czy wiadomo, co się stało z forum basketa? Było to najlepsze źródło wiedzy o polskim baskecie, wszedłem po jakimś czasie i zobaczyłem, że nie działa... ma ktoś może jakiś namiar do właściciela strony, jest szansa na reaktywację?

Użytkownik dn_91 edytował ten post 01 maj 2017 - 12:56

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Pepis21

Pepis21

Role Player

• Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 04 maj 2017 - 15:10

https://twitter.com/marcinjoz gdybyś chciał się kontaktować z właścicielem forum. Też jestem mocno zawiedziony faktem, że fb2 padło, miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do żywych.

Użytkownik Pepis21 edytował ten post 05 maj 2017 - 22:27

Dołączona grafika

#3 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 2748 postów

Napisano 05 maj 2017 - 10:14

Forum padło już kilka miesięcy temu bodaj... Co do właściciela, to zapomniałem, że on ogarniał to forum. Kojarzę go z widzenia, mam nadzieję, że uda mi się czegoś dowiedzieć.

www.emitech.net.pl - najlepsza automatyka dla przemysłu!

#4 Wyparlo

Wyparlo

Starter

• Użytkownik
  • 841 postów

Napisano 06 maj 2017 - 17:45

To tylko pokazuje o stanie krajowej koszykówki. Nie ma forum basketa, które było dla fanów PLK i każdy ma to gdzieś. Interes prawdopodobnie zwinie zaraz Ofens.co, który zajmował się głównie krajowym koszem. Nie ma e-basket, PolskiKosz jak sama nazwa wskazuje na początku był tylko o Polsce. Teraz piszą również o NBA. Z roku na rok jest coraz gorzej i jakieś zainteresowanie koszykówką podtrzymują Gortat i NBA.

BROOKLYN NETS & DWYANE WADE FAN

#5 dn_91

dn_91
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 07 maj 2017 - 23:47

Akurat polskikosz.pl mocno się poprawił w ostatnich miesiącach... sporo świetnych reportaży historycznych, których gdzie indziej się nie uświadczy (i to niezależnie od dyscypliny).

A czemu ofens.co pada?

#6 tangiers

tangiers

6th Man

• Użytkownik
  • 384 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 maj 2017 - 21:12

Kosma odszedl z ofensu, ale strona wcale nie pada

promykiem nadziei sa chlopaki z pulsu basketu.

Zachęcam do wspierania ich poprzez https://patronite.pl/pulsbasketu 

Użytkownik tangiers edytował ten post 08 maj 2017 - 21:30

beGM - Miami Heat

Proste przyjemności, najcenniejszy towar.

http://kosynierzy.info/  - strona kibiców koszykarskiego Śląska Wrocław, https://twitter.com/tangiers23

#7 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2308 postów

Napisano 08 maj 2017 - 21:57

No to jest  news. Forum basketa już ledwo zipało jak w sile wieku padł e-b, ale wydawało się niezatapialne.

Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#8 dn_91

dn_91
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 08 maj 2017 - 22:57

A dlaczego Kosma odszedł? Jak dla mnie jest jednym z lepszych dziennikarzy piszących o polskim baskecie - choćby dlatego, że nie bał się pisać pod prąd, co w naszym kraju jest dziś wręcz konieczne.
PS. Plus Basketu to cenna inicjatywa, możliwe że sam ją wesprę, ale chyba bardziej przyda się jakieś medium punktujace obecną sytuację w polskiej koszykówce. Ciekawe, jak będzie do tego podchodził Polski Kosz, Cegliński niegdyś ostro (i słusznie) punktował Ludwiczuka - problem w tym, że Bachański i jego świta nie zmienili zbyt wiele na lepsze.

#9 ernesto

ernesto
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2017 - 20:51

Cegliński niegdyś ostro (i słusznie) punktował Ludwiczuka - problem w tym, że Bachański i jego świta nie zmienili zbyt wiele na lepsze.

Otóż to. Przydałoby się go też wypunktować, jak to robił Cegliński wobec Ludwiczuka sześć lat temu.

Użytkownik ernesto edytował ten post 13 maj 2017 - 20:52

#10 fAnwilu

fAnwilu
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2017 - 17:30

Też nie wiem do końca,co się z Forum Basketa stało. Ale brakuje mi go, zapraszam na forum-basketa.pl

#11 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5236 postów

Napisano 18 maj 2017 - 14:04

Otóż to. Przydałoby się go też wypunktować, jak to robił Cegliński wobec Ludwiczuka sześć lat temu.

jak sędziowie prowadzą ligą to liga zawsze będzie w dupie i jest

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych