Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Calipari chętny by objąć pozycję Prezydenta NYK

 

Wiem, że doba internetu, plotek i sources, ale skoro coś wrzucasz, to przydałoby się przynajmniej główne źródło sprawdzić:

 

@UKCoachCalipari
NO ONE has contacted the Knicks on my behalf. I am the coach at Kentucky and will be for a long time!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieźle. Mnie to zawsze zastanawia, że na świecie jest tyle głupich ludzi, piastujących mniej lub bardziej odpowiedzialne stanowiska. Tutaj tego przykład: Knicks płacą (pewnie niemałe) pieniądze jakiemuś baranowi. Przecież to nie jest literówka, tylko totalna ignorancja i brak minimum szacunku do zawodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzna teoria po ostatnich wydarzeniach... co jesli Phil staral sie zeby byc zwolniony z zagwarantowana w kwietniu kasa?

Bo publiczne czepianie sie najlepszych graczy druzyny w tym handlowanie Kristapsem, proponowanie buyoutu Melo czy naciskanie na przestarzaly system ma duzo wiekszy sens w tym kontekscie niz w jakimkolwiek innym...

 

Moze zaakceptowal funkcje prezydenta myslac, ze tylko pozwoli na splywanie swojej wiedzy na innych, a tu sie okazalo, ze malo kto chce go sluchac i jeszcze trzeba sie duzo grzebac w szczegolach typu skautowanie nastolatkow na co kompletnie nie mial ochoty? Po paru latach zatesknil za ranczem w Montanie i zrobil najbardziej oczywiste rzeczy by zostac zwolnionym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to by wyglądało z tym wykupieniem kontraktu Melo? Rozumiem że nie zniknie z salary w tym sezonie? A jak z przyszłym sezonem jeśli ma opcję gracza?

Zostaje do końca kontraktu w salary Knicks ( gdyby była opcja zespołu to trochę inna historia ale opcja gracza to jest gwarantowana kasa)- nie wiem tylko czy nowe CBA coś mówi o pomniejszeniu tej kwoty o nowy kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje do końca kontraktu w salary Knicks ( gdyby była opcja zespołu to trochę inna historia ale opcja gracza to jest gwarantowana kasa)- nie wiem tylko czy nowe CBA coś mówi o pomniejszeniu tej kwoty o nowy kontrakt

Dopiero w przyszłym sezonie kwota może być pomniejszona o nowy kontrakt.,W razie buyoutu Carmelo w sezonie 2017/18 byłby w całości zaksięgowany do salary Knicks (26.25 M),a w przyszłym sezonie 2018/19 27.9 M minus to co zarabiałby w Cavs., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, gościu będzie wisiał już tylko dwa lata. Im bliżej końca kontraktu tym mniejszy sens ma wypychanie gdzieś tego pocieszniaka, który jakby nie było jest utożsamiany z Knicks. Traktowanie go jak papier toaletowy nie poprawia wizerunku organizacji, szczególnie, że chyba jest bardzo lubiany w całym środowisku (KP przecież od początku afery z Jaxem murem za Karmelem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buyout to by była nagroda dla Carmelo,na którą zresztą ciężko zapracował przez wszystkie sezony.,Ze strony klubu uczciwie by było mu dać taką nagrodę tym bardziej ,że Melo przez rok ze stoickim spokojem i "godnościom osobistom" musiał znosić fochy i docinki starego idioty.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Source called PF Alan Williams "serious candidate" with Knicks" (Marc Berman)

 

Same głośne nazwiska w wolnej agenturze pojawiają się przy Knicks, najpier podpisanie Rona Bakera, potem zwolnienie Maurica Ndoura, teraz zakusy na Alana Williamsa. Huśtawka emocji :nevreness: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już bym wolał Rondo od Róży...

 

Edit.

Podobno jest zainteresowanie Michaelem Carterem Williamsem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez denixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.