Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze się ,że kolega @Kuzyn żyje-po ostatnim dramatycznym wpisie typu "suicide note" obawiałem się ,że może sobie cos zrobić w tzw. "realu" .Pierwszy post po przerwie i zaczynasz od argumentum ad personam.Najpierw strzelasz z biodra,a później płaczesz jak dostaniesz rykoszetem.

 

Spokojnie Mayor, istnieje życie poza forum, przynajmniej dla niektórych. 

 

Wstęp był sytuacyjnym żartem, o autorze tematu, nawiązującym do wczorajszego podcastu AB, autorze który gdziekolwiek przeczyta mój cytowany post na forum, robi przytyki ad personam. 

Także apeluję do Ciebie, miej oczy szeroko otwarte, czytaj i oceniaj wszystkich jedna miarą, to forum jest dla wszystkich, a ignor nie boli. 

 

 

 

Knicks dzisiaj bez Kp i Thj w Indianie, będzie ciężko o wygraną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaraz się okaże, że na tą wspomnianą wcześniej przeze mnie serię "łatwych spotkań" Knicks zostaną bez swoich dwóch najlepszych strzelców.

 

Więcej minut dla Dotsona...

Widziałem dotsona we wczorajszym meczu i przyznam szczerze że dawno nie widzialem z jednej strony zawodnika który tak bardzo by się starał a z drugiej któremu tak bardzo nie wychodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się stara to chyba dobrze? THJ wypadł na czas nieokreślony i wolę ogrywać Dotsona niż Bakera.

To zależy, czy Knicks chcą grać o play-offs w tym sezonie, czy nie. Oczywiście, że fajnie jest mieć zaangażowanego zawodnika, który się stara, ale jak chce się walczyć o dobre wyniki tu i teraz, to lepiej nie wystawiać zawodnika, który próbuje pokryć wszystkich zawodników rywala jednocześnie i zawsze o którymś zapomni:) Bo tak to mniej więcej dla mnie wyglądało wczoraj w 1 kwarcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę pewnie Kristaps zagra. Za Dotsona wskoczy pewnie Thomas. Knicks jeszcze chcą play-offs, ale akurat z tą dwójką kontuzjowaną, to mamy najlepszą drogę dla team #tankforsomething + terminarz od połowy grudnia :] 

 

Hornacek gdzie się nie obejrzy ma one way playerów i to jest największa słabość tego zespołu. 

Beasleay jest przydany tylko w ataku(w obronie jest chyba gorszym dnem niż Kanter), Thomas z kolei w obronie gra świetnie, w ataku już drewno, Jack ogarnia atak, a w obronie przypomina mi Rosa, Frank broni jak pitbull, a w ataku brak pewności i słaba skuteczność, Kanter w ofensywie jest świetny, w obronie szkoda gadać.

Jak zepną się wszyscy w ataku i obronie i są zdrowi, to wygrywają mecze, niestety na razie tylko w MSG. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadło dwóch najlepiej punktujących graczy w zespole. Zapewne dlatego Beasley jest w s5 a nie KOQ, bo ma predyspozycje do zdobywania większej ilości punktów. Można się pobawić i wstawić na SF np: Thomasa, bo Doug powinien dostarczać punkty z ławki. Albo zaufać Dotsonowi i dać mu czas na wykazanie się. Lub wyjść ofensywnie z Dougiem zamiast Thomasa, ale kto wówczas będzie zdobywać punkty z ławki? Hernangomez, który przejmie minuty KOQ? Dlatego dobrze, że wystawia Dotsona koło Lee. Wolę widzieć jego w s5 niż Sessiosna czy Bakera. 

 

A co do próby pokrycia wielu zawodników na raz: gdyby był tam ktoś odpowiedzialny za obronę, kto się na tym zna, to może każdy by wiedział co ma robić? A tak jest uśmiechnięty Rambis i Vucevic wbiegający pod kosz na dunk, bo jest otwarta autostrada zaczynająca się od linii rzutów za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak nudnego meczu. Niby coś tam pod koniec się działo, jakieś faule i przestrzelone wolne i w końcu wymęczona wygrana w b2b z drugą najgorsza drużyną w lidze, ale to było tak ślamazarne i męczące, że aż oczy bolały. 

 

Michale Beasley - 10 minut i 6 fauli :] 

 

Jedyna pociecha z ostatnich spotkań to to, że Frank zaczął więcej i pewniej rzucać. Do póki go nie kryją, Horny powinien to wykorzystać.  

 

Teraz vs Lakers w MSG. Już nie mogę się doczekać starcia tych dwóch potęg :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.