Skocz do zawartości

Zostań GM'em drużyny NBA!


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam.

 

Gra wygląda na to, że będzie przednia, jesteśmy tuż przed draftem i play - offami, także potrzeba tylko trochę zaangażowania.

Nie potrzeba wielkiej wiedzy tajemnej (przynajmniej ja jej nie mam a bawię się przednie) w postaci zaawansowanych statystyk, wielkiej wiedzy o salary (koledzy, którzy się na tym znają, pomogą) a ewentualnie jest można się tego przy okazji nauczyć i mieć wielką frajdę z prowadzenia drużyny.

 

Głos każdego managera, biorącego udział w tej grze, waży tyle samo, także nie bójcie się, że doświadczeni forumowicze Was zagadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Ty ,a już gdzieś tam marzyłem wpleść plan swojej niecnej przebudowy Pierunów,ale ukradłeś ekipę.

 

no ta przebudowa to taka łatwa nie będzie, dużo trudnych decyzji latem ;)

 

zostali chyba jeszcze Suns, ja ich nie chciałem bo poprzedni GM trochę namieszał strategicznie z tego co widziałem tym tradem Bledsoe za Gallo

 

no i jeszcze jedna rzecz, że nie mogę patrzeć na gębę Bookera i pewnie bym go sprzedał od razu a to by był jednak błąd pewnie

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dobra Invad3rrr jak chcesz to bierz to OKC ja wezmę Suns, nie mam emocjonalnego związku z żadną z tych drużyn, Bookera najwyżej jak nie będę mógł jego mordy zdzierżyć to gdzieś przehandluję ;)

 

tylko moja prośba do ogarniętych w temacie: jaki jest skład Suns bo tabela nieaktualna, widziałem dwa trady Nurkic z Hornets i Bledsoe/Gallo z Denver to wszystko czy jeszcze coś było?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dobra Invad3rrr jak chcesz to bierz to OKC ja wezmę Suns, nie mam emocjonalnego związku z żadną z tych drużyn, Bookera najwyżej jak nie będę mógł jego mordy zdzierżyć to gdzieś przehandluję ;)

 

tylko moja prośba do ogarniętych w temacie: jaki jest skład Suns bo tabela nieaktualna, widziałem dwa trady Nurkic z Hornets i Bledsoe/Gallo z Denver to wszystko czy jeszcze coś było?

To ja może tylko wspomnę że, nigdy nie brałem udziału w takiej zabawie i w wielu kwestiach jestem zielony. Raczej 1 sezon w MyGM w NBA 2k15 to za małe doświadczenie.

Także zanim wplątał bym się w tą zabawę mam kilka pytań:

1. Czasochłonne to by było ?

2.Czy są jakieś okresy w zabawie które potrzebują wzmożonej aktywności? Np. okolice draftu,Trade deadline

3.Kwestie statystyczne nigdy nie były moim konikiem, więc pytanko : co przydało by się abym mówiąc kolokwialnie nadrobił ? Kwestie salary cupu pi razy drzwi ogarniam, ale muszę rozpracować jak działa np. MLE.

4. Jakieś podobieństwa są między tą zabawą a np. Lig Fantasy w nożną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dobra Invad3rrr jak chcesz to bierz to OKC ja wezmę Suns, nie mam emocjonalnego związku z żadną z tych drużyn, Bookera najwyżej jak nie będę mógł jego mordy zdzierżyć to gdzieś przehandluję ;)

 

tylko moja prośba do ogarniętych w temacie: jaki jest skład Suns bo tabela nieaktualna, widziałem dwa trady Nurkic z Hornets i Bledsoe/Gallo z Denver to wszystko czy jeszcze coś było?

Jakbyś nie mógł Bookera znieść to powiem, że Butler dostępny na wymianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie mógł Bookera znieść to powiem, że Butler dostępny na wymianę :smile:

 

hmm, pomyślę jak trochę skład ogarnę i jakiś koncept na draft i fa ;) ale Butler trochę nie w moim timelinie, raczej jeśli swap to za kogoś młodszego typu Wiggins czy Ingram, bo Jimmy to dla Suns rental na dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem Hornets ale zupelnie nie kumam tego formatu rozgrywek :P

Jak mi ktos przyblizy o co w tym cho albo jakis ustalony regulamin mi podrzuci to kto wie moze bym objal posade GMa szerszeni

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wejdź tutaj

http://www.e-nba.pl/topic/5214-nowy-projekt-by%C4%87-gm-zapisy-i-dyskusja-nad-regulaminem/

 

I pytaj o co chcesz.

Tylko jest taka sprawa że chyba GM Hornets jednak wrócił.

 

Może January się wypowie czy potrzeba jeszcze kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga! Zwolniły się 3 miejsca, notabene po jednej osobie, w managementach drużyn e-NBA. Każdy może spróbować swoich sił jako GM drużyny NBA, wprowadzić swoją wizję, poprowadzić organizację wybraną ścieżką i sprawdzić, jaką fajną zabawę in real life mają tacy managerowie drużyn sportowych. A im jeszcze za to grubo płacą!

Ogólnie gra nie wymaga wielkiej znajomości zasad. Wystarczy podstawowa wiedza o NBA i dobre chęci, oraz trochę wolnego czasu. Na bieżąco prowadzimy temat, w którym wszelkie wątpliwości wyjaśniane są przez lepiej zorientowanych userów, pomagających tym, którzy tej pomocy potrzebują. 
Jeśli uważacie, że nie macie na to czasu to... albo jesteście naprawdę sumiennymi i pomocnymi ludźmi, którzy biorą na siebie za dużo obowiązków, albo się mylicie  ;) Tak naprawdę uwagę poświęcić trzeba w kilku okresach. 
 

Przed ASW - przejrzeć rostery drużyn i stworzyć ranking od 1 do 30 miejsca z gier przed ASW
Na koniec sezonu - identycznie, ranking od miejsca 1 do 30, na podstawie których to powstają pary Play-Off
Przy obu tych sytuacjach oczywiście każdy GM podaje kilka zdań opisu swojej drużyny, jak widzi jej grę w DUŻYM UPOSZCZENIU, jakie są jego mocne strony

Podczas PO wystarczy jedynie wskazać wygranego w każdej serii. Oczywiście w ramach matchupów każdy GM ma prawo zaprezentować swoją drużynę i swą przewagę nad rywalem, ale nikt nie zmusza.
FA i draft. - na koniec sezonu przeprowadzamy draft, czyli podanie personaliów wybieranej osoby, a także FA, do którego to okresu zbliżamy się teraz więc krótko zaprezentuję:

Wolna agentura odbywa się w turach. Każdy GM ma prawo wysłać w jednej turze oferty do max. 3 graczy. Tury dzielą się na kontrakty 20 mln+, 10 mln + i pozostałe. Głosowanie odbywa się poprzez proste wysłanie PW komisarzowi gry (osobie nie biorącej udziału w zabawie ) np.
1. Stephen Curry 201/5 2. Kevin Durant 153/4 3.Chris Paul 153/4

I to wszystko. Później wszyscy głosujemy, który z graczy wybiera którą ofertę i czekamy na start sezonu  ;)

Zasady pozostają niezmienne i znajdziecie je na poprzedniej stronie. Cała rozgrywka odbywa się w dziale ATF. I jak możecie tam zobaczyć, do tej pory udało nam się dość fajnie bawić i wprowadzić ciekawe koncepcje dla ładnych kilku drużyn, które dały im nowe życie.

Aktualnie do wzięcia są 3 drużyny: Minnesota, Oklahoma, Sacramento

Zbliżamy się do okresu FA ( właściwie dziś miała zacząć się I tura, ale nastąpiły te nieoczekiwane okoliczności) i rozumiemy, że nie każdemu gra musi przypaść do gustu ani go wciągnąć. Dlatego propozycją naszą, uczestników zabawy (myśle, że mogę tak powiedzieć), jest przejęcie dowolnie wybranego z tych zespołów na okres wolnej agentury, czyli składania ofert . Będziecie mogli wprowaddzić swoje wizje, spróbować zawalczyć o upatrzonych graczy no i sprawdzić, czy to się Wam spodoba na dłuższą metę. Jeśli nie to nikogo nie zmuszamy oczywiście po prostu się rozstaniemy, a nam zostanie kilka miesięcy na znalezienie nowych chętnych. Jednocześnie będziemy ogromnie wdzięczni za wasz wkład i poprowadzenie tych teamów przez FA. Z oczywistych względów żaden z graczy nie powinien decydować za dwóch GMów, bo następuje konflikt interesów  ;)

Pozdrawiam i zapraszam do zadawania wszelkich pytań tu lub na PW. Niemal 24/7.

Dla zainteresowanych jotpeg z aktualnymi składami wyżej wymienionych ekip:


e3d614883fd146c4.jpg

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.