Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowe zagranie ludzi pasywno-agresywnych. Modne 15 lat temu, w czasach Neostrady. Dzisiaj lekko już przeterminowane. Poćwicz.

 

To żadne "zagranie". To proste wyjaśnienie; nie załapałeś, więc pospieszyłem z tłumaczeniem. Nie dorabiaj do tego zbędnych teorii. Miłego dnia! EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z KCP możecie być zadowoleni. Daje dobrą grę z obu stron parkietu i nie pierwszy raz sprawdza się jako gtg. Wciąż mam wrażenie, że jest lepszy od Bradleya.

Musiałby się wypowiedzieć jakiś kibic Pistons, ale mi się wydaje, że w Detroit nie tęsknią za KCP. Grają lepiej niż w zeszłym sezonie i Bradley dokłada dużo od siebie do tych dobrych wyników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby się wypowiedzieć jakiś kibic Celtics, ale mi się wydaje, że w Bostonie nie tęsknią za Bradleyem. Grają lepiej niż w zeszłym sezonie i minuty w rotacji które na SG dostali młodzi dokładają dużo od siebie do tych dobrych wyników. 

 

Musiałby się wypowiedzieć jakiś kibic Pacers, ale mi się wydaje, że w Indianie nie tęsknią za PG13. Grają lepiej niż w zeszłym sezonie, a Oladipo i Sabonis bardzo dobrze się odnaleźli w składzie.

 

Musiałby się wypowiedzieć jakiś kibic Knicks, ale mi się wydaje, że w New Yorku nie tęsknią za Melo. Grają lepiej niż w zeszłym sezonie, a ŁotyszMVP to ich MVP, a Kanter jest w sumie zabawny i ma wąsy. Nawet Doug wygląda jak koszykarz.

 

Tylko pewnie Clippers tęsknią za CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już mniej prześmiewczo, to chciałbym zauważyć, że KCP mimo kontuzji był najlepszym graczem Pistons poprzedniego sezonu, a Bradley to jest u Tłoków czwartym do brydża, a biorąc pod uwagę jak tam gra ławka (Tolliver, Galloway, Ish Smith) to nawet uznałbym go za piąty element dobrej wyników gry drużyny z Detroit. Ma swój wkład w te wyniki, ale też go bym nie przeceniał.

 

Sam jestem ciekaw jak kibice oceniają wartość KCP jaką wniósł do drużyny.

 

EDIT: Mirwir, myślę że Kanter wnosi więcej niż tylko zabawną minę i wąsy. Zaskakująco dobry sezon gra.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby się wypowiedzieć jakiś kibic Knicks, ale mi się wydaje, że w New Yorku nie tęsknią za Melo. Grają lepiej niż w zeszłym sezonie, a ŁotyszMVP to ich MVP, a Kanter jest w sumie zabawny i ma wąsy. Nawet Doug wygląda jak koszykarz.

Wypowiem się w imieniu kibiców Knicks - nie, na pewno nie tęsknią za Melo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak kibice oceniają wartość KCP jaką wniósł do drużyny.

 

 

Generalnie fajne uzupełnienie składu, ale w dłuższej perspektywie przedłużenie go na zbliżonych warunkach byłoby głupotą. Na pewno przyczynił się do poprawy Lakers w obronie, ale w ataku ma sporo ograniczeń. Często o nich zapomina i bawi się w strzelca, co bywa irytujące (choć zdarzają się przebłyski jak ostatnio z Clippers).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez w ostatnich meczach to jest tragedia, dzisiaj dla odmiany jechał z nim Zaza Pachulia. Za to KCP ostatnio bardzo fajnie wygląda.

 

Ingram w porównaniu do poprzedniego sezonu w którym był jednym z najgorszych zawodników w lidze zanotował ogromny progres. Imo był faulowany przez Klaya przy tym ostatnim rzucie w 4q.

 

W tym momencie optymalna S5 to chyba

 

Ball-KCP-Ingram-Nance-Randle

 

Ale Lopeza na pewno nie posądza, nadzieja w tym że powinien w końcu odbić się od dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi to załamanie gry Lopeza tym bardziej, że reszta zespołu w ostatnich meczach zaczęła skuteczniej rzucać zza łuku i dalekiego półdystansu, a to powinno stworzyć mu więcej przestrzeni do zdobywania punktów pod koszem. Zastanawiam się też jaki pomysł ma na niego Walton, bo póki co nie bardzo potrafi pomóc mu wyjść z kryzysu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.