Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Też przez cały ten gwiazdozbiór Warriors zapominamy, że goście pokroju Pachulii, Livingstona czy nawet Younga to całkiem solidni ligowcy. 

 

Na zmęczeniu, grając bez ławki, nie było szans. Nawet przy remisie do przerwy śmierdziało mi odjazdem Golden State w drugiej połowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetnym defensorem po Simmonsie najlepszym w tej klasie rookie.

Moim zdaniem nawet lepszym od Smarta, nie zdziwiliby mnie jakieś wyróżnienie do 2 składu all defensive team.

Wiem ,że fani Lakers rzadko oglądaja inne zespoły ale to nie jest prawdziwa teza

 

Bam Adebayo, Bell są lepsi. A do tego dochodzą jeszcze gracze spoza draftu - Royce O'Neale, Maxi Kleber , Theis. Dwóch cholernie dobrze broniących Niemców.

 

Lonzo nie jest blisko bycia wyróżnionym w 2nd def.. Choć rzeczywiście jest zaskakująco dobrym po tej stronie parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że fani Lakers rzadko oglądaja inne zespoły ale to nie jest prawdziwa teza

 

Bam Adebayo, Bell są lepsi. A do tego dochodzą jeszcze gracze spoza draftu - Royce O'Neale, Maxi Kleber , Theis. Dwóch cholernie dobrze broniących Niemców.

 

Lonzo nie jest blisko bycia wyróżnionym w 2nd def.. Choć rzeczywiście jest zaskakująco dobrym po tej stronie parkietu

Nie zapominajcie o Franku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że fani Lakers rzadko oglądaja inne zespoły ale to nie jest prawdziwa teza

 

Bam Adebayo, Bell są lepsi. A do tego dochodzą jeszcze gracze spoza draftu - Royce O'Neale, Maxi Kleber , Theis. Dwóch cholernie dobrze broniących Niemców.

 

Lonzo nie jest blisko bycia wyróżnionym w 2nd def.. Choć rzeczywiście jest zaskakująco dobrym po tej stronie parkietu

 

A jakieś argumenty?

 

Bo rozumiem, że Ty namiętnie oglądasz wszystkie 30 zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely3 jak stwierdziłeś, że ci goście są lepsi w def od Lonzo ?

 

nie twierdzę, że nie są, ale wymieniłeś tu skrzydłowych/środkowych grających po 15 minut w meczu, w odróżnieniu od grajacych ponad 30MPG rozgrywających jakimi są Ball czy Simmons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że fani Lakers rzadko oglądaja inne zespoły ale to nie jest prawdziwa teza

 

Bam Adebayo, Bell są lepsi. A do tego dochodzą jeszcze gracze spoza draftu - Royce O'Neale, Maxi Kleber , Theis. Dwóch cholernie dobrze broniących Niemców.

 

Lonzo nie jest blisko bycia wyróżnionym w 2nd def.. Choć rzeczywiście jest zaskakująco dobrym po tej stronie parkietu

Trochę nie poważne jest powiedzenie że Bell grajacy ogony w Mistrzowskiej drużynie, jest lepszym obrońca od Balla który broni zazwyczaj najbardziej utalentowanych ofensywnie zawodników przeciwnych drużyn. I nie chodzi o to by wychwalac Lonzo ale krycie Walla jest ogólnie trudniejsze niż krycie Gortata np
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę info na temat obrony Balla - dane z początku marca:
 
DXTOQNNVQAAhaEo.jpg
 
 

Dave DuFourKonto zweryfikowane @DaveDuFourNBA

Per @SynergySST Lonzo rates as an Excellent defender. While there is certainly a lot of noise in the defensive numbers, the tape backs it up.

 

https://twitter.com/DaveDuFourNBA/status/969632082619084800/photo/1
 

Hardwood Paroxysm‏ @HPbasketball 3 mar

Lonzo's defensive numbers are honestly All-Defense worthy. Top 5 in RPM (which I don't love as a stat), raw backs it up, 86th percentile Synergy, all the data is there.
 
Now, I'm not saying he should be All-Defense. I'm just pointing out how absolutely guano insane his numbers are.

 
https://twitter.com/HPbasketball/status/970022200618053632

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą Lonzo jest chyba jego bardzo wysokie koszykarskie IQ. Do tego chłopak ma poukładaną głowę, jest pokorny i będzie szedł mocno do przodu. Jest po prostu zbyt inteligentny, zbyt dobrze rozumie tę grę, by to zepsuć. Jestem bardzo ciekawy, co pokaże w przyszłym sezonie, skoro już teraz zaskoczył wszystkich dobrą obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I'm not no sixth man,” Thomas declared in an interview with USA TODAY Sports this week. “And I won't be a sixth man (in the future). I just want everybody to know that, like clear as can be. I'm a two-time All-Star and a starter who has done things that a lot of people in this league haven't done (when) given that opportunity.

“But I got traded into a situation I can't control. There's nothing bad against (Lakers coach) Luke Walton. There's nothing bad against the Los Angeles Lakers. I'm taking advantage of the opportunity they've given me, and then (we’ll) end the season off strong. And that's all I can do. I'm not coming in here saying, 'Oh, I want this, or this is going to happen.' No, that's not me. I'm just going to come in here and be a professional, and when my name is called I'm going to be more than ready for any opportunity I'm given.”

 

IT dość jasno stawia sprawę chociaż zastanawiam się czy to Iversonowskie podejście zaprowadzi go tam gdzie chce... tamten przynajmniej zdążył się dorobić zanim wszystko przepił, a IT powinien chyba chińskiego się zacząć powoli uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT dość jasno stawia sprawę chociaż zastanawiam się czy to Iversonowskie podejście zaprowadzi go tam gdzie chce... tamten przynajmniej zdążył się dorobić zanim wszystko przepił, a IT powinien chyba chińskiego się zacząć powoli uczyć.

Jakieś Orlando Magic na pewno się skusi, do Chin jeszcze nie pójdzie, ale za dwa-trzy lata to może już tam grać z taką postawą. Syndrom Napoleona w pełnej krasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Orlando Magic na pewno się skusi, do Chin jeszcze nie pójdzie, ale za dwa-trzy lata to może już tam grać z taką postawą. Syndrom Napoleona w pełnej krasie.

może i tak, pewnie będzie zależało od tego czy PG w drafcie nie wezmą. 

 

Tak czy inaczej nie rozumiem takiego gadania, nawet jeśli tak myśli ba nawet jakby po podpisaniu kontraktu chciał przy tym się upierać to takie gadanie już teraz z automatu listę potencjalnych chętnych mu mocno ogranicza, a jak wziąć jeszcze pod uwagę ilość drużyn bez startującego PG to lista opcji naprawdę za duża nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość od długiego czasu jest dobrym ziomkiem z Floydem Mayweatherem, który przecież słynie z zadzierania nosa, totalnej ignorancji i rzucania cenami biżuterii w wywiadach, za każdym razem oglądając wypowiedzi IT kojarzy mi się sposób bycia Moneya.

 

Z tą różnicą, że Floyd udowodnił już wszystko, co miał do udowodnienia i pajacował będąc na topie swojej konkurencji, a Isaiah kłapie dziobem w sytuacji, gdy powinien skupić się na pokornym zap*****niu do formy sprzed kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT zamiast pieprzyć jakim to on jest all starem i ze należy mu się pierwsza piątka , powinien skupić się na grze i wywalczyć sobie miejsce w zespole. Dziś daje mocno ciała . Wiadomo ze nie ma za bardzo z kim grać w tej drugiej piątce , ale na razie gra padake . Kurczę jeden zawodnik nas ogrywa i trzyma heat w meczu. Rany ale brakuje Brandona i Harta zreszta tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu ta zagrywka, miałem nadzieję, że Luke wpuścił nie majacego dnia i siedząceg od paru minut na ławce IT dla zmylenia heat, a nie żeby ten próbował się przełamać w takim momencie... 

 

Jak Lakers stracą Randle'a by uganiać się za Lebronem to stracę wiarę, że wiedzą co robią, dzisiaj 25/12 w meczu, w którym miałem wrażenie, że pudłuje więcej niż trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers skopali zarządzanie czasem w końcówce. Mogli grać 2 for 1. Ball trochę zbyt flegmatycznie przeprowadził ten atak i zostawił dla Heat za dużo czasu.

 

 Przedostatnia akcja, gdzie Kuzma przez ~6 sekund kozłuje by przejść do przez połowę w stylu Koszarka. Zabrakło doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł ta zagrywka na Izajasza w końcówce. ;]

 

bez sensu ta zagrywka, miałem nadzieję, że Luke wpuścił nie majacego dnia i siedząceg od paru minut na ławce IT dla zmylenia heat, a nie żeby ten próbował się przełamać w takim momencie... 

 

Jak Lakers stracą Randle'a by uganiać się za Lebronem to stracę wiarę, że wiedzą co robią, dzisiaj 25/12 w meczu, w którym miałem wrażenie, że pudłuje więcej niż trafia

 

Świetny pomysł ta zagrywka na Izajasza w końcówce. ;]

 

Walton said he wanted to go to Julius Randle on last play but Lonzo Ball's man went to help on Randle. Walton said he can live with an open shot by Isaiah Thomas at the end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF byc moze tak bylo, ale i tak byla szansa uratowania wygranej bo jesli dobrze widziałem to jak It juz dostał sie w okolice kosza to Julius został sam bo Johnson poszedł na pomoc do IT i wystarczyło dograć do niego pod kosz, czas jeszcze byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.