Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lonzo i DAR mogą ciekawie wyglądać w ataku, ale w obronie to będzie dramat. Do tego w S5 Randle i Ingram, który jeszcze w tym roku nie nabierze dość masy... 120 pkt w plecy co noc. Nikt nie rozważa transferu DARa, zamiast picku nr 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jest sens w ogole obu ruszac. Wolalbym ruszyc Randle plus Clarkson i moze Deng? Zostawienie czworki #2 dar ingram i zubac to obowiazek Magica ;-) w ogole nie lasic sie na George ktory moze teraz nie stracic az tyle kasy jak myslelismy, dobry tydzien Lakers :-)

 

Jezu jak Ball zostanie wybrany z #2 to boje sie reakcji LaVara w draft roomie

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie prześledziłem sobie wypowiedzi, wywiady Lonzo i jego Tatuśka.. Obowiązkiem Lakers jest omijać takie duety, boję się że tatko będzie ciągle mieszał i będzie to działa na niekorzyść LAL. Jeśli Indiania chce pick#2 za PG13, biorę to w ciemno ! Z Ballem mogą być wielkie kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz się przebudowywać to 2 pick w takim drafcie jest przecież świetnym budulcem czyż nie?

Jest. Wg mnie wartosc #2 jest wyzsza od PG13 na wygasajacym kontrakcie, ktory nie chce podpisac extension, wiec nie to, ze kwestionuje jakosc picku. Tylko nie zgadzam sie, ze ta roznica jest o tyle wieksza, ze Lakers jeszcze rozladuja Denga/Mozgova. Ale oczywiscie moge sie mylic i jasne, ze ich pierwsza oferta bedzie wlasnie taka.

 

4) Ale to akurat w przypadku braku allnba są "grosze" - 14 mln czyli coś co łatwo odbije PG będąc w LA (media, kontrakty spons).

Watpliwe... glownie przez podatki - Kalifornia ma najwyzsze w USA.

Takze nie liczylbym, ze George bedzie podpisal z LAL dla zyskow finansowych.

 

Nie ma sensu się wyprzedawać za roczną umowę PG13. Nie popełnić błędu NYK/Nets.

Ale moga popelnic blad Knicks 2010 czyli poswiecic sezon[y] by czekac na FAsa, ktory nie przyjdzie ;-)

OK, ten podwatek mozna juz zakonczyc bo jak nie widzisz problemu z zalozeniem, ze George na pewno przyjdzie to jedynie sluszna opcja jest czekanie.

 

5) Bo Lakers celują w miejsce na 2x max space w 2018 (wg Magica), czyli zamierzają użyć pozostałych assetów (JC,Randle) np do zrzutki MozDenga/ otrzymania innego assetu.

Ciezko mi sobie wyobrazic takie trejdy, ale bede pod wrazeniem jesli im sie uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w Lakers Magic? Po co Pelinka? Po co przede wszystkim Walton? Wybierzcie Balla to LaVar Was poprowadzi, gdzie chcecie. Taka wybitna persona, wizjoner i znawca tematu... A tak serio - nieważne kto weźmie Balla ten popsuje sobie chemię w drużynie. Jak ktoś obserwował karierę Lonzo, ten wie, że jego tatuś wszystko potrafi powiedzieć o wszystkich, byle o nim mówiono. DAR ze swoim nagrywaniem Younga to będzie pikuś przy LaVarze jak zacznie jechać wszystkich za słabe mecze - trenera, Magica, Russella i resztę graczy i będzie gadanie, że gdyby to Lonzo rządził to by było inaczej. Przecież on już teraz widzi w swoim synku Magica, ale z rzutem... Moja rada - handlujcie pickiem! Albo liczcie na Boston! Bo jak wybierzecie Balla to do tej bandy gówniarzy dołączy kolejny z popieprzonym tatusiem, co wrzuci pod pociąg każdego, byle był w centrum uwagi i gloryfikować syneczka. A jak Ball dołączy to zamiast krok naprzód to wg mnie dopiero zacznie się nieprzeciętny pierdolnik, który w końcu wybuchnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - handlujcie pickiem! Albo liczcie na Boston!

To samo już wcześniej pisałem jeśli Boston nie wybierze Fulltza w co wątpię to tutaj nie ma dyskusji trzeba po niego uderzać, natomiast jeśli miałbym do wyboru Balla a oddanie picku za PG13 mimo że jest na końcu kontraktu to trzeba to zrobić.

 

Gwiazda...

https://www.youtube.com/watch?v=fGZRkKQQDLo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to zmierzać zacznie chyba  w stronę właśnie Melo(NYK) i Derona(Nets). Może te moje 2+Deng za PG13 to zdecydowanie zbyt hojna oferta? Bo naprawdę dla Pacers sytuacja zaczyna wyglądać fatalnie wg wszystkiego co możliwe,

 

Tylko czekanie rok czasu może działać na wielką niekorzyść Lakersów. Po pierwsze to Celtowie i inne ekipy mogą podbić po PG13 i zaoferować mu z pewnością lepsze perspektywy niż obecni Lakersi. Celtowie z PG13 i wzmocnieniem deski mogą spokojnie rzucić wyzwanie LeBronowi na Wschodzie.. A poza tym to dodajecie Balla z tatuśkiem. Jak pisałem - jak ta bomba wybuchnie w trakcie sezonu to zniechęcicie George'a, by tam szedł i się użerał z LaVarem i bandą gówniarzy. Więc czekanie niby gra na korzyść Lakersów, ale może wypalić im w twarz bardzo boleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Everybody’s been talking about his dad being too loud-mouthed and I don’t really give a shit about his dad. That kid is a stud. He’s special. I said it before, and I’ll keep saying it all the way through the draft, he’s a modern day Jason Kidd.”<br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to zmierzać zacznie chyba  w stronę właśnie Melo(NYK) i Derona(Nets). Może te moje 2+Deng za PG13 to zdecydowanie zbyt hojna oferta? Bo naprawdę dla Pacers sytuacja zaczyna wyglądać fatalnie wg wszystkiego co możliwe,

 

Zdecydowanie zbyt hojna. A Mozdenga bym w to nie mieszał. Lakers nie muszą mieć cap space już teraz, za rok łatwiej będzie się pozbyć tych kontraktów. 

 

Moja oferta dla Indiany wyglądałaby mniej więcej tak:

 

1pas52.jpg

 

Dopóki nie pojawi się nikt inny z konkretną propozycją dla Pacers, nie ma co się wychylać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers fajnie draftowali z dalszymi numerami ostatnio.Ciekawe co wymyślą z tym 28 pickiem, o ile nie będą nim handlować.Są jakieś przecieki komu się przyglądają?

btw.Nie powiem, zaskoczyło mnie to.Też wierze w Ingrama, ale...

 

 

The Lakers were higher on Ingram last year than they are on anyone this year right now. That’s not to say that during predraft circuit, Magic Johnson and Rob Pelinka won’t fall in love with Ball, Fox, Fultz or Jackson. Any of those four likely would’ve gone No. 3 overall in the draft last year over the likes of Jaylen Brown, Buddy Hield, Jamal Murray and Dragan Bender, but Simmons and Ingram were already the definite top two options on 2016 lottery night, with the 76ers enthralled with Simmons at No. 1.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie starszego Balla jasne, że  gość za wszelką cenę chce zwracać na siebie uwagę, ale bardzo prawdopodobne, że sam Lonzo go w końcu uciszy jeśli ten będzie sprawiał problemy. Nie ma co się czarować inna jest zależność od rodziców dopóki jesteś na ich utrzymaniu, a inna kiedy sam zaczynasz zarabiać i stajesz się niezależny:)

 
Tak w ogóle planem na to lato dla Lakers powinno być wysondowanie czy da się Butlera czy George'a wyrwać tanio, a jeśli nie zostawić to co jest. Po trzecim sezonie powinniśmy już widzieć co będzie z Randle'a czy Russella, Ingram czy Zubac mają jeszcze czas. Wziąć TO Blacka jako zabezpieczenie i w razie czego łatwy do ruszenia kontrakt, dodać jakiegoś weterana na pg za minimum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.