Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zaczynamy nowy preaseason więc potrzeba nowy temat.

Jako stary user i jedyny kibic Kings na forum ;] mam prawo do tego i tyle.

 

Arron Afflalo $$12,500,000  

Kosta Koufos $8,393,000      

Garrett Temple $8,000,000        

Anthony Tolliver $8,000,000                    

Langston Galloway $5,200,000        

Ben McLemore $4,008,882        

Willie Cauley-Stein $3,551,160        

Buddy Hield $3,517,200        

Georgios Papagiannis $2,202,240  

Malachi Richardson $1,439,880    

Skal Labissiere  $1,242,240

 

 

Taki mamy skład , jak coś się nie zgadza to pisać ;]

 

mamy nr 5 oraz 10 w drafcie

sam nie wiem kogo mogliby wybrać , najchętniej sprzedałby jeden pick kosztem np Chrisa Paula albo Butlera czy Paula Georga;] nawet dwa picki

 

 

p.s. prosiłbym moderatorów o przeniesienie postów z zeszłorocznego tematu od mojego postu z Napisano 27 marzec 2017 - 09:59

 

Pozdrawiam :smile:

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolliver ma tylko 2 gwarantowane jakby co. Afllalo tylko 1,5 mln

 

No i Gay wciąż ma jednak opcje na 14,26 mln - wspominam bo Galloway tez ma opcję zawodnika a jego wymieniasz

 

Hield ma 3,675

WCS 3,704

Georgios 2,301

 

PS Wciąż płacicie Barnesowi 2,133 i Butlerowi 0,517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaczynamy nowy preaseason więc potrzeba nowy temat.

Jako stary user i jedyny kibic Kings na forum ;] mam prawo do tego i tyle.

 

Arron Afflalo $$12,500,000  

Kosta Koufos $8,393,000      

Garrett Temple $8,000,000        

Anthony Tolliver $8,000,000                    

Taki mamy skład , jak coś się nie zgadza to pisać ;]

 

  :smile:

 

49.000.000

OJP

 

nawet sobie sprawy nie zdawałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arron Afflalo $$12,500,000  

Kosta Koufos $8,393,000      

Garrett Temple $8,000,000        

Anthony Tolliver $8,000,000                    

Langston Galloway $5,200,000        

Ben McLemore $4,008,882        

Willie Cauley-Stein $3,551,160        

Buddy Hield $3,517,200        

Georgios Papagiannis $2,202,240  

Malachi Richardson $1,439,880    

Skal Labissiere  $1,242,240

 

 

Taki mamy skład , jak coś się nie zgadza to pisać ;]

 

Nie zgadza się to piszę... Jak za taki 'szrot', żeby nie powiedzieć gorzej można tyle płacić? To się zupełnie nie zgadza... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czołówkę, to  :

 

PG mocny na pnr:

1. Fultz

2. Smith

 

w rumorsach podobno Fox to przyjaciel WSC ,nie wiem czy akurat w tym przypadku ta przyjaźń mogłaby się przenieść na sukcesy zespołu ;]

 

co o nim sądzicie ? leworęczny może drugi Conley ? chociaż piszą o drugim Wallu ;]

 

 

SF z rzutem : właściwie brak

1. Tatum (FT% i technika rzutu wskazują, że będzie świetnie rzucał trójki).

 

 

Divac się najarał na niego

 

 

jak Fox zostanie do 5 nr to go wezmą a w innym wypadku Tatum

od 10 w górę jest jakiś sensowy SF/PG w razie Niemca ?

ten Francuz mi się nie podoba

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiecie Foxa ponad DSJ, to Sacramento being Sacramento.

Fox jest pewniejszym wyborem, bez tylu znaków zapytania co Smith. Smith wydaje się mieć z kolei nieco wyższy sufit. Jak dla mnie jeśli ktoś weźmie Foxa przed DSJ, to nie będzie to żadnym skandalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox jest pewniejszym wyborem, bez tylu znaków zapytania co Smith. Smith wydaje się mieć z kolei nieco wyższy sufit. Jak dla mnie jeśli ktoś weźmie Foxa przed DSJ, to nie będzie to żadnym skandalem.

 

Zwłaszcza Kings, skoro Fox i Stein to przyjaciele. Byłaby to miła odmiana i w teorii dość przemyślany wybór Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox jest pewniejszym wyborem, bez tylu znaków zapytania co Smith. Smith wydaje się mieć z kolei nieco wyższy sufit. Jak dla mnie jeśli ktoś weźmie Foxa przed DSJ, to nie będzie to żadnym skandalem.

Moim zdaniem jak widzisz Foxa, to widzisz poprawnego gościa, który fajnie broni, jest szybki i dobrze biega do kontr, ale ma podejrzany rzut i ogólnie grę w HCO i  nie ma tego efektu WOW jak u DSJ.Kings nie bardzo mogą sobie pozwolić na wzięcie ''tylko'' dobrego startera, potrzeba im gwiazdy po odejściu Cousinsa.Mam trochę wątpliwości czy Fox może być twarzą organizacji.Ale obym się mylił, bo nic do typka nie mam, po prostu jestem wysoko w stosunku do Smitha :).

 

No i jakie znaki zapytania widzisz i DSJ?Oprócz tej kontuzji, bo oprócz tego jego gra wydaje się niemal kompletna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotne zdanie. Smith grał w gównianym zespole i jego wartość jest mocno zaniżona. Wartość Foxa bardzo urosła po udanym MM i szybko poleciał w górę w mockach, a historia raczej pokazuje, że taki szybki skok o parę miejsc, często kończy się wyborem, który mocno zawodzi oczekiwania.

Gdyby trafił do Kings, to w jakim, jeśli nie gównianym zespole by znowu grał?

 

No i jakie znaki zapytania widzisz i DSJ?Oprócz tej kontuzji, bo oprócz tego jego gra wydaje się niemal kompletna.

Zerwane ACL to nie jest rzecz, którą powinno się bagatelizować. Dochodzą jeszcze kwestie jego gry pod koniec sezonu, kiedy wyglądał jakby mu nie zależało. Można tłumaczyć to, że to nie jego wina, tylko słabej drużyny, trenera, ale wiedząc, że skauci patrzą i Cię oceniają, a za chwilę i tak Ciebie nie będzie w tym szambie, to powinieneś dawać z siebie wszystko i mieć w dupie, że grasz w ujowym zespole. Biorąc pod uwagę, że rozmawiamy o Kings, to nie ma żadnej pewności, że Smithowi również nie będzie się podobać w Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby by grał, ale mimo tego, że grał, gdzie grał to dawał z siebie 110% i robił wszystko co mógł. Mi trochę wygląda na mentalnego Lillarda, albo Westbrooka, tylko w porównaniu z tym drugim wydaje się przy tym mądrzejszy. 

 

Koleś ma tak naprawdę wszystko co potrzebuje dobry PG, do tego wygląda na to, że jest baardzo ambitny. Niby odpuścił po kontuzji, ale z drugiej strony, lepiej doczłapać się na pół gwizdka do końca sezonu, niż katować się specjalnie w meczach o kompletne nic i ryzykować ponowieniem kontuzji.

 

Smith może być dla Kings, tym czym jest Lillard dla PTB. Fox pachnie genialnym graczem, ale nie w roli lidera. No i miałoby to sens. Spokojny Hield, a obok nabuzowany Smith, pod koszem Skal i WCS też podobny duet. Przydałby się jakiś weteran na SF, aby to wszystko za ryj złapać w razie przypału.

Podpisuje się rękoma i nogami.

 

Ogólnie nawet kibicuje Kings w tym sezonie, fajnie jakby się odkuli po odejściu Cousinsa, tylko co z tym Hieldem?MIał być taki fajny jak wchodził do NBA,a sezon miał przeciętny.Na szczęście sam nie jest z niego zadowolony i liczy na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam chyba Smith>Fox>Tatum

 

ten pierwszy z uwagi na najwyższy upside, jedyny chyba z tej trójki który ma szansę być superstarem

 

Tatum z kolei ma wątpliwy atletycyzm, a rzut mimo że niezły to niektórzy twierdzą że za wolny release i w nba nie przejdzie. Jego sufit to sam nie wiem - taki trochę gorszy Paul Pierce albo Melo? Ciężko powiedzieć, Tatum wydaje się, że nie ma wielu znaków zapytania, ale też nie ma jakiegoś wyróżniającego skilla na elitarnym poziomie (poza jab stepem i iso), więc będzie musiał poprawić się jednocześnie w kilku kategoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.