Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie mają Denga :smile:

 

Co więcej, nie mają też franchise playera i perspektyw na pozyskanie takowego z FA. 

 

Nie chce mi się dłużej kopać leżącego, ale nie widzę w Sacramento żadnego długofalowego planu, który pozwoliłby im na odbicie się od dna. Porównywanie ich do Lakers jest nie na miejscu, bo Lakers są teraz w zupełnie innym miejscu niż 2 lata temu po fatalnym offseason w wykonaniu Bussa&Kupchaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, nie mają też franchise playera i perspektyw na pozyskanie takowego z FA. 

 

Nie chce mi się dłużej kopać leżącego, ale nie widzę w Sacramento żadnego długofalowego planu, który pozwoliłby im na odbicie się od dna. Porównywanie ich do Lakers jest nie na miejscu, bo Lakers są teraz w zupełnie innym miejscu niż 2 lata temu po fatalnym offseason w wykonaniu Bussa&Kupchaka

a kto jest franchise playerem Lakers?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, tak nie można powiedzieć. Lakersi mają Balla oraz Ingrama + spoko rolesów w osobach Kuzmy i Harta. Kings mają Foxa + Bogdanovicia. Gołym okiem widać przewagę talentu tych pierwszych.

 

To jest właśnie zasługa topicu Lakers. Wymieniasz jakiegoś Harta, a w Kings nie wymieniasz Skala, Masona, Gilesa, Hielda.

 

I Kings mają perspektywy na Portera, Doncica czy innego Bambę.

 

Powiedzmy, że Lakers mają dwie bardziej treściwe opcje, ale to nie jest żadna olbrzymia przewaga, a tu jedni się pucują kim to oni nie są w tej lidze, już snują swoje kacze opowieści jak to, gdyby nie rotacje Waltona walczyliby o PO, a drugich chcą zaorać.

 

Jakby Kings chcieli oddać Randolpha i Koufosa/Temple za Denga, to Lakers z pocałowaniem w pierścień dorzuciliby takiego Kuzmę.

a kto jest franchise playerem Lakers?

 

 

Pewnie Paul George :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oddałbyś Kuzmy za 18 wolnych baniek?

 

Nie mówiąc o tym, że takiego Randolpha czy Koufosa to jeszcze idzie w jakąś wymianę wrzucić.

 

Osobiście bym nie oddał, ale ważne jest to, co zrobiłby w takiej sytuacji Magic, a wszystko wskazuje na to, że Kuzma jest traktowany jako core. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zasługa topicu Lakers. Wymieniasz jakiegoś Harta, a w Kings nie wymieniasz Skala, Masona, Gilesa, Hielda.

 

I Kings mają perspektywy na Portera, Doncica czy innego Bambę.

 

Powiedzmy, że Lakers mają dwie bardziej treściwe opcje, ale to nie jest żadna olbrzymia przewaga, a tu jedni się pucują kim to oni nie są w tej lidze, już snują swoje kacze opowieści jak to, gdyby nie rotacje Waltona walczyliby o PO, a drugich chcą zaorać.

 

Jakby Kings chcieli oddać Randolpha i Koufosa/Temple za Denga, to Lakers z pocałowaniem w pierścień dorzuciliby takiego Kuzmę.

 

Pewnie Paul George :panda:

Lakersi pod względem perspektyw biją Kings o kilka długości. Giles? Kto to jest Giles? Połamany koleś i tyle. Skal i Mason nadają się do trzeciego garnituru co najwyżej, akcje Hielda stoją najwyżej z nich wszystkich, ale też bez szału. Za rok nie mają swojego picku nawet, więc zostają z Foxem, który rozczarowuje plus trafi im się talent z wysokiej półki teraz + wolna gotówka, ale kto poważny tam pójdzie?

Sacramento było w dupie, jest w dupie i pewnie jeszcze długo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Skal i Mason to trzeci garnitur, ale Hart to wartościowy roles.

 

Spoko :smile:

Takie jest moje zdanie. Bardziej cenię od tej dwójki Harta, a kibicem Lakers nie jestem. Mason w zaawansowanych statystykach wypada bardzo słabo, Skal lepiej, ale też bez szału. Jakbym miał wybierać między nim a Hartem, to biorę Harta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 pick to z walki o PO. Kings teraz wyciągną wnioski z tego jakim to było błędem i nic takiego już więcej nie odjebią :smile:

Zawsze mnie to zastanawiało po co ktoś wchodzi w temat o którym nie ma bladego pojęcia

 

Przecież wtedy Sacto miało nr 8 Chrissa którego wymieniało z Suns na ich nr 13 prawa do Bogdanovica i nr bodajże 28 Skala

 

Więc nie za bardzo wiem jak ci wyszło że Kings wtedy walczyli o PO skoro mieli nr 8 draftu - czyli w sumie jak zawsze

 

A Giannisa zwolnili tylko dlatego że musieli sobie zrobić miejsce na .........Caboclo. Jakby nie mogli najpierw ogłosic wymiany z Toronto 0 wywalić brazylijczyka a dopiero potem ogłosić wymianę z Jazz i Cavs..

PRzecież oni bedą mu za rok i tak płacili 2,400

 

Ogólnie po wymianach Kings będą mieć latem jakieś 18 baniek do wydania. A mistrzami wydawania kasy ostatnimi laty to oni nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skal to bardzo perpektywiczny gracz i przy poprawie defensywy, może być nawet lepszy od... Randla. Fox bardzo zawodzi, szczególnie w defensywie gra słabo i MAson wielokrotnie wyglądał lepiej.

Niemniej uważam, że po spuszczeniu greka, Hilla, DAF i Skal będą grać coraz lepiej (styczeń już mieli dobry) i obstawiam, że mając więcej minut w końcu zaczną grać "swoje".

 

Natomiast Hart wygląda lepiej od Hielda, nie ma co tu dywagować. Może to efekt przyjścia Bogdana i Hilla, ale nie widać postępów. Piszę to z przykrością, bo uważam, że potencjał ma dużo większy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Hart wygląda lepiej od Hielda, nie ma co tu dywagować. Może to efekt przyjścia Bogdana i Hilla, ale nie widać postępów. Piszę to z przykrością, bo uważam, że potencjał ma dużo większy...

 

Harta w akcji nie widziałem, za wiele. Gdzieś tam się przewijał w lineupach, ale z tego co obserwuje znaczący wystrzał ma w ostatnich dniach/tygodniach. Ogólnie statystycznie jest na lekkim minusie.

 

Hield pokazał już dryg do roli GTG, ma największy netRTG w całych Kings i do niedawna miał największy procent skuteczności w akcjach catch and shoot w całej lidze( teraz widzę trochę zleciał ). Trudno Hielda nazwać rozczarowaniem czy gorszym graczem od Harta, szanujmy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harta w akcji nie widziałem, za wiele. Gdzieś tam się przewijał w lineupach, ale z tego co obserwuje znaczący wystrzał ma w ostatnich dniach/tygodniach. Ogólnie statystycznie jest na lekkim minusie.

 

Hield pokazał już dryg do roli GTG, ma największy netRTG w całych Kings i do niedawna miał największy procent skuteczności w akcjach catch and shoot w całej lidze( teraz widzę trochę zleciał ). Trudno Hielda nazwać rozczarowaniem czy gorszym graczem od Harta, szanujmy się :smile:

Harta nie wiedziałeś, a.. oceniasz, Hield nie zrobił postępów, ma ponad 24 lata, a stawiasz go wyżej od Harta... o którym napisałem, że lepiej wygląda od Hielda. I nigdzie nie napisałem, że jest rozczarowaniem...

Nie oceniam ich za całokształt gry czy potencjał. Po prostu dziś Hart jest lepszy i chciałbym zobaczyć jak grają przeciwko sobie...

Hart jak dostaje minuty gra bardzo dobrze, trudno oceniać go per adv stats jak dostawał po 6-8 min w meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harta nie wiedziałeś, a.. oceniasz, Hield nie zrobił postępów, ma ponad 24 lata, a stawiasz go wyżej od Harta... o którym napisałem, że lepiej wygląda od Hielda. I nigdzie nie napisałem, że jest rozczarowaniem...

Nie oceniam ich za całokształt gry czy potencjał. Po prostu dziś Hart jest lepszy i chciałbym zobaczyć jak grają przeciwko sobie...

Hart jak dostaje minuty gra bardzo dobrze, trudno oceniać go per adv stats jak dostawał po 6-8 min w meczu...

 

Ty oceniasz Hielda, mówiąc że nie zrobił postępów, a wszyscy wieszczą, że zrobił spory. A Kings akurat i trochę oglądam i dość mocno śledzę co w trawie piszczy :)

 

To w końcu oceniasz ich za potencjał czy tego co jest na dzisiaj? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oceniasz Hielda, mówiąc że nie zrobił postępów, a wszyscy wieszczą, że zrobił spory. A Kings akurat i trochę oglądam i dość mocno śledzę co w trawie piszczy :smile:

To w końcu oceniasz ich za potencjał czy tego co jest na dzisiaj? ;)

No bo nie zrobił, a bynajmniej ja go nie widzę - sama selekcja rzutów to nie powód. Oceniam na dziś Hart grający po 30 min zjadłby Hielda. Patrząc po potencjale powinno być na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.