Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze liczę na PO w sezonie 2018/2019 jeśli nic się nie zjebie.

 

Aktualnie stawiam taki scenariusz.

 

Offseason 2017 będzie pod znakiem maxa dla Haywarda, Otto i KCP. Jeśli nie wyjdzie to zatrudnieni będą weterani na 1-2 letnich umowach, aby dodać trochę wieku w tym młodym zespole.

 

Kings skończy z 5-7 pickiem. 

 

Będzie walka o jakiegoś FA i wtedy zobaczymy. Pewnie podpiszą lepsze nazwisko. W każdym razie ten sezon 2018/2019 to już powinna być walka o PO i powrót w miejsce w którym Kings było z DMC.

 

ale wystarczy jeden udany deal i mamy walkę o PO w tym sezonie. odkładanie w czasie pokazuje, że to jest nieskuteczne.przynajmniej młodzi nabraliby doświadczenie i poczuliby smak wygrywania i otarliby się o poważny basket a nie tankowanie. Kings gwiazdę do siebie ostatnio przyciągnęli w 1998 roku czyli Chrisa Webbera więc 19 lat temu (chyba, że Gaya będziesz liczył).w 18/19 nie widzę ich w PO ani z Potterem , ani KCP ,z Haywardem może , ale są z nim w stanie zrobić różnicę na poziomie 15 winów?;] ale chciej przyjść do Kings , ekipa na poziomie 30 winów z młodymi ,organizacja z opinią idiotów ,że nawet weteranów mają w dupie jak ostatnio akcja z Tolliverem i wieloletnim marazmem w lidze,  dlatego uciekam od hurraoptymizmu ponieważ jak ktoś z nazwiskiem nie dojdzie do zespołu to po prostu najnormalniej w świecie będzie znowu wielki kutas ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś propozycję? Wg mnie to jest zdanie z serii "łatwo powiedzieć, trudniej zrobić".

 

a czy ja napisałem, że łatwo jest być kibicem Kings ? ;-] po prostu daleko mi od polityki tankowania a jakie są rozmowy w kuchni to wybacz ale nie mam dojścia do takich newsów ,ale jeśli twolves byli w stanie wyciągnąć Butlera to Kings może też by się udało ;]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem, że łatwo jest być kibicem Kings ? ;-] po prostu daleko mi od polityki tankowania a jakie są rozmowy w kuchni to wybacz ale nie mam dojścia do takich newsów ,ale jeśli twolves byli w stanie wyciągnąć Butlera to Kings może też by się udało ;]

 

Napisałeś, że "wystarczy udany deal i mamy walkę o PO", natomiast wg mnie w obecnej sytuacji Kings praktycznie nie ma takiego dealu, który by im dał walkę o PO w nadchodzącym sezonie. Po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że "wystarczy udany deal i mamy walkę o PO", natomiast wg mnie w obecnej sytuacji Kings praktycznie nie ma takiego dealu, który by im dał walkę o PO w nadchodzącym sezonie. Po prostu nie ma.

 

 Fox-Hield-Butler-Koufos-WSC daje więcej winów niż Fox-Hield-Affalo-Koufos-WSC, więc po co czekać rok? 40 winów to minimum do PO ,ściągnięcie Butler to przy rozwoju reszty za rok większa szans na PO niż ogrywanie młodych na poziomie 20-25 winów i ściąganie gwiazdy ad hoc aby wskoczyć o 20-15 winów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fox-Hield-Butler-Koufos-WSC daje więcej winów niż Fox-Hield-Affalo-Koufos-WSC, więc po co czekać rok? 40 winów to minimum do PO ,ściągnięcie Butler to przy rozwoju reszty za rok większa szans na PO niż ogrywanie młodych na poziomie 20-25 winów i ściąganie gwiazdy ad hoc aby wskoczyć o 20-15 winów

 

Kogo posłałeś do Chicago za Butlera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offseason 2017 będzie pod znakiem maxa dla Haywarda, Otto i KCP. Jeśli nie wyjdzie to zatrudnieni będą weterani na 1-2 letnich umowach, aby dodać trochę wieku w tym młodym zespole.

 

Kucio ale zakładam, że znasz prawidła sztuki. I by klub dał maxa to najpierw zawodnik musi chcieć iść do nich a ani Hayward ani Porter nie spojrzą w ogóle na Kings. Nie wiem jak KCP ale rozpatrywanie w ogóle maxa dla niego w sytuacji gdy z jego draftu maxa nie ma ani Adams ani Gobert ani chyba McCollum, ( choć tu chyba brakuje 200 tys do maxa) pokazuje desperacje i jest szybką ściężką do zajebania się złymi umowami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za brednie, że mają taką dobrą przebudowę i świetlaną przyszłość? "Najszybszy rebuild jaki widziałem. Kings ma oporowo dużo talentu" a to zdanie to jakiś wyższy poziom abstrakcji. Rebuild najszybszy? W jakim sensie najszybszy? Że z Cousinsem zmierzali donikąd, zaorali wszystko i dalej zmierzają donikąd, ale z mikroskopijnym poziomem szans? Oporowo dużo talentu? To, że mają samą młodzież to nie znaczy, że mają tyle talentu... Już pisałem kiedyś... Hield to może będzie niezły roles, WCS póki co to walczy, by udowodnić, że może być choćby na poziomie Drummonda, bo póki co to jest jeden z gorszych startujących centrów, Skal to walczy, by zostać w lidze na dłużej, Teraz dodali z #5 PG bez rzutu i z masą piórka...Mason to już 23-letni gracz, który w collage'u grał bardzo dobrze, ale zobaczymy jakie to będzie miało przeniesienie do NBA. JJ wydaje się fajny, ale też już taki młodziutki nie jest, choć może być z niego całkiem ciekawy starter. Giles to olbrzymia niewiadoma.

 

Podsumowując - talenty są, ale nie najwyższych lotów. Kilku z tych graczy zapewne w ciągu 4-5 lat to wyleci z ligi, kilku będzie się bujało po lidze, ze 2-3 to będą nieźli rolesi i może 2-3 solidnych starterów. Musieliby mieć olbrzymiego farta i każdy talent musiałby przekroczyć swoje możliwości, a i tak to może nawet nie dać PO w perspektywie kilku lat. Ja tam powodów do zachwytów taką zgrają gówniarzy po prostu nie widzę, bo nic w nich i ich talentach elektryzującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za brednie, że mają taką dobrą przebudowę i świetlaną przyszłość? "Najszybszy rebuild jaki widziałem. Kings ma oporowo dużo talentu" a to zdanie to jakiś wyższy poziom abstrakcji. Rebuild najszybszy? W jakim sensie najszybszy? Że z Cousinsem zmierzali donikąd, zaorali wszystko i dalej zmierzają donikąd, ale z mikroskopijnym poziomem szans?

To. Przeciez oni maja rebuild nieprzerwanie od 2005. Nie mozna 'odbudowac' czegos czego nie bylo :D

Wymienili ekipe remontowa ale dalej sa w dupie z robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacto IMO będą szorować dno przez najbliższe lata - chyba, że poważnie przepłacą jakichś FAsów.

 

Roster mają utalentowany - ale młody, mało efektywny, obawiam się, że zdecydowana większosć potencjalnej S5 będzie minusowa na boisku. Mam nadzieję, że Fox wypracuje rzut bo to bardzo ciekawy grajek, ale i sympatyczny chłopak. Czas najwyższy, żeby Kingsi wyszli z tego marazmu, w którym tkwią od końca ery C-webba i Peji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento nigdy się nie zmieni

 

36/3 dla MVP ligi tureckiej Bogdana Bogdanovica

 

Wiem, że dzięki niemu wygrali Euroligę ale ,..... 12 na rok za 24 latka który będzie debiutantem? Grubo

Sacramento od tego sezonu ma mieć byłego scouta AS Romy.Może po prostu robili mu rózne pomiary itp.i im wyszło ,że facet nie odstaje pomiarami od ich zawodników i opłaci się go ściągać za taką cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.