Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

maksymalizacja czy nie ale wielu chcialoby zobaczyc CP w innym systemie i byc moze w walce o cos wiecej niz druga runda po

 

jednak to jest gracz ktory ma wielu kibicow, postura blizsza przecietnemu fanowi, sposob gry oparty w wiekszym stopniu na inteligencji niz na atletyzmie, mam tu taka obawe ze czar byc moze by prysl ale chcialbym sie przekonac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to ze takiego rozgrywają pop zawsze chciał mieć z High bb iq który doskonale wie co ma robić.

Może to być pewien dyskomfort dla popa który pewne przyzwyczajenia ma.

 

Wspomniany opieprz pau totalnie na tym etapie kariery nic nie daje a przychodził by jeszcze większy cwaniak.

 

Wybaczcie złe użycie słów.

 

Nie tyle nie wypada co po prostu byłoby to raczej zbędne na takim etapie kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to ze takiego rozgrywają pop zawsze chciał mieć z High bb iq który doskonale wie co ma robić.

 

Nie tyle nie wypada co po prostu byłoby to raczej zbędne na takim etapie kariery.

 

1) To Tony Parker nie ma high BBIQ? Można się kłócić, że może odrobinę mniejsze od CP3 (choć to dyskusyjne), ale to ta sama półka.

2) Nieważne czy gracz ma 22 lata czy 37, ale jeżeli powiela jakieś błędy non stop to nieraz trzeba na niego ryknąć i jest to konieczne. Znaczy się Doc na pewno nie wydarł się nigdy na CP3 ani nawet na Jordana, ale to nie znaczy, że gość co krzyczy na doświadczonych grajków robi to niepotrzebnie. Pop dobrze wie kiedy pogadać, kiedy ryknąć, a kiedy zdjąć całą piątkę, bo go zawodzi. Więc nie jest to zbędny, ale trzeba odpowiednio dawkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że jest pazerny na kasę i tego nie zrobi, a przynajmniej nie pójdzie do SA. 

Dobry zawodnik, ale jak Spurs chcą wskoczyć na wyższy poziom, to muszą się trzymać z daleka od niego.

 

chyba się przychylam, Kawhi ma dopiero 25 lat a SAS się nigdzie nie spieszą, podpisanie cp3 i jego ew. ostry decline może im rozwalić elastyczność i zjebać szanse na walkę z GSW

 

poza tym co zrobią jak talent Dejounte nagle eksploduje? a z tego co wiem w organizacji uważają, że to ich pg of the future

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się przychylam, Kawhi ma dopiero 25 lat a SAS się nigdzie nie spieszą, podpisanie cp3 i jego ew. ostry decline może im rozwalić elastyczność i zjebać szanse na walkę z GSW

 

poza tym co zrobią jak talent Dejounte nagle eksploduje? a z tego co wiem w organizacji uważają, że to ich pg of the future

Właśnie tak uważam. Problem Spurs to brak atletyzmu i CP3 tego nie rozwiąże (a jeszcze dojdzie problem słabej ławki). Rozwiąże to (w pewnym stopniu) przedłużenie na sensownych warunkach Simmonsa i znalezienie kogoś dobrego pod kosz. Idealnie byłoby "odzyskać" LMA w wersji z Portland.

Moim cichym marzeniem jest, że uda się jakimś cudem wyjąć Davisa bez rozbijania duetu Green - Leonard, ale to raczej marzenie ściętej głowy.

Podpisać na jednoroczne kontrakty jakichś solidnych rolesów, aby mieć ławkę długą jak równik i potraktować ten sezon jako przejściowy. W kolejne lato przy wyczyszczonym salary można szaleć wedle uznania, a Green&Leonard bardzo łatwo sensownie obudować. Kto wie, może uda się wtedy skusić np. Butlera i iść w small ball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hehe SAS i ich assety, nawet pick 2050 ma c***ową wartość bo wiadomo, że ciągle będą wygrywali ;) na Davisa Antoniego nie ma szans - wzmocnienie się pod koszem tylko draft moim zdaniem, co do Greena to też już powoli muszą się zastanowić co z nim zrobić bo 30 lat na karku i szybszy to raczej nie będzie

 

moim zdaniem najsensowniejszy jest retool i uderzenie w GSW z całym imperem za rok albo dwa

 

choć jako fan chciałbym zobaczyć cp3 w spurs, to jest dość oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

On lubi grać efektowne akcję i kto tam ma skakać do alley-up ? Jak nawet Leoanrd woli spokojnie kończyć lay-up'em niż zrobić monster dunk'a jak LBJ.

 

Tak, na pewno głównym czynnikiem wpływającym na decyzję Paula jest to, czy będzie komu rzucać alley-oops.

 

Jordan świetnie sobie radzi w takich akcjach, to Paul je gra. Nie żartuj sobie, że Paul nie będzie chciał grać z Leonardem, bo ten nie lubi robić dunków, jak Griffin, czy Jordan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 to też widzi, że jeśli de facto teraz nie zrobi ruchu w kierunku misia to już tego misia może nie zdobyć nigdy. Jednak spurs z różnych względow mają lepsze perspektywy na przyszłość, a ich game 1 z Golden tylko narobił apetytu. Z drugiej strony ma opcję stabilnej, dużej kasy i ustawionej pozycji w LAC, w środowisku w ktorym jest w sumie alfą i omegą, wśród mniej wiecej tych samych ludzi co w ostatnim czasie. Nie jest to wybór latwy. Każdą decyzje zrozumiem, ale mam nadzieję, że u CP3 wygra chęć sportowej walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul to zwykły związkowiec. Wałęsa NBA!

 

No, a tak poważnie to strasznie go chce zobaczyć w Spurs, no, bo sorry LAF, ale Blejk się skończył po sezonie, gdzie ocierał się o MVP, a teraz wygląda straaaaasznie przeciętnie. Kariera to mu się robi coś ala Amare. DAJ za to mnie zastanawia. Z jednej strony wszystko wskazuje, że powinien zaraz tracić na jakości przez utraty atletyzmu, z drugiej zaś fizycznie przypomina LeBrona i kto wie, może będzie wyskakany niemal do 40.

 

!?

 

erm a moge zapytac co to jest to "wszystko" w takim razie?

 

DeAndre ma 28 lat to jest fizyczny prime dla sportowca i to jeszcze przez dobre 3 lata w nim bedzie + nie ma historii wiecznych kontuzji wiec nie mam pojecia o czym piszesz mowiac ze powinien tracic na jakosci przez utrate atletyzmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chris Paul chcąc na poważnie grać o pierścień to ma tylko opcję pod tytułem : GSW lub Cavs.

Czy Twoim zdaniem Spurs w pierwszych dwóch spotkaniach z Warriors wypadli gorzej od Cavaliers? Tak naprawdę nie wiemy, jaka jest aktualnie różnica między Cavs i Spurs, poza tym, że Cavs mają łatwiejszą drogę do finału, ale z drugiej strony Cavs grają z Warriors z Irvingiem na jedynce, a Spurs z grali z Millsem, więc Paul dałby znacznie większy upgrade Spurs, a nie Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.