Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się zastanawiać, czy 76ers specjalnie nie "tankują" żeby tylko nie mieć HCA i nie wpaść na MIA w 1 rundzie PO ;)

 

Dziś Whiteside zjadł i wypluł Embiida, który wyglądał źle i nie wiem czy choć raz wybronił Hasana. Ben znów słabo w def vs MIA, Wade robił z nim i RoCo co chciał. Dragic z RoCo nawzajem się defensywnie wykluczyli ;)

 

Niemniej to byłby ciekawy pojedynek w PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade trafił jeden FG gdy krył go Simmons (contested fadeaway J), w całym meczu miał 3 przechwyty (jeden na Wade), 2 bloki i 5/12 DFG. Po tych trzech przechwytach Sixers zdobyli 8pts w transition i głównie dzięki temu trzymali się w meczu w pierwszej połowie.

 

Chyba nie oglądałeś tego meczu.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade trafił jeden FG gdy krył go Simmons (contested fadeaway J), w całym meczu miał 3 przechwyty (jeden na Wade), 2 bloki i 5/12 DFG. Po tych trzech przechwytach Sixers zdobyli 8pts w transition i głównie dzięki temu trzymali się w meczu w pierwszej połowie.

 

Chyba nie oglądałeś tego meczu.

Widzisz akurat siedzę sobie przeziębiony i obejrzałem cały...  i się z Tobą nie zgadzam. Owszem, częściej widziałem RoCo przy nim (co adv matchup potwierdza), ale już Wade trafił 3/4 jak Simmons go bronił http://on.nba.com/2p1mBio

Zgadzam się że ładne bloki miał, ale w obronie źle wyglądał i nie ma 5/12 tylko 7/15 z czego tylko 5 contested http://on.nba.com/2HmIEHx

Do tego Drtg miał 107 (tylko Saric i Bellinelli byli gorsi).

 

A mecz w 1 połowie to akurat trójki JJ i po jednej ultra trudnej Sarica i Ilyasovy trzymały. No ale każdy widzi co innego jeśli mowa o jego ulubionym graczu, a nawet zwykłym box scorem się podpiera - którego normalnie krytykuje jak wyznacznik jakości gracza ;)

Definitywnie tankują żeby uniknąć mocarnych Heat z którymi wygrali 2 razy i przegrali dwa razy w tym raz jednym pkt..

Rozumiem, że ironia jest Ci obca - ale polecam przeczytać definicję i jeszcze raz mój post - może zrozumiesz intencję... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie miał 3/4 fg, tutaj są wszystkie kosze Wade'a, co najwyżej dwa, ale ten przy full court press to ewidentny błąd Saricia który nie wiedzieć czemu kazał Benowi switchować Richardsona (i tego kto bronił Wade'a, bo Simmons wtedy bronił Winslowa, gdzie zresztą chwilę wcześniej popełnił faktycznie duży błąd w obronie gdzie nie contestował jego trójki), więc nie powinien się liczyć, bo Simmons był mocno spóźniony. Więc zostaje ten jeden kosz z końcówki drugiej kwarty, gdzie Simmons bronił go dobrze, trochę spóźniony, ale wciąż contestował, no i Wade ma z takich rzutów pewnie z 25-30% w karierze.

 

https://stats.nba.com/players/defense-dash-overall/?sort=PLAYER_LAST_TEAM_ABBREVIATION&dir=-1&Season=2017-18&SeasonType=Regular%20Season&DateFrom=03%2F08%2F2018&DateTo=03%2F09%2F2018&OpponentTeamID=1610612748

 

I miał 5/12 DFG, nie wiem skąd ta rozbieżność danych, ale skoro policzyły 3/4 FG Wade'a na Simmonsie, to po prostu są nieprawdziwe, nie wiem czemu policzyły trójkę przy switchu Johnsona i ten layup Wade'a.

 

I owszem, 8 pkt w transition po przechwytach Simmonsa trzymały wyrównany wynik dla Sixers, bo generalnie Heat grali w pierwszej połowie dużo lepiej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie miał 3/4 fg, tutaj są wszystkie kosze Wade'a, co najwyżej dwa, ale ten przy full court press to ewidentny błąd Saricia który nie wiedzieć czemu kazał Benowi switchować Richardsona (i tego kto bronił Wade'a, bo Simmons wtedy bronił Winslowa), więc nie powinien się liczyć, bo Simmons był mocno spóźniony. Więc zostaje ten jeden kosz z końcówki drugiej kwarty, gdzie Simmons bronił go dobrze, trochę spóźniony, ale wciąż kontestował, no i Wade ma z takich rzutów pewnie z 25-30% w karierze.

 

https://stats.nba.com/players/defense-dash-overall/?sort=PLAYER_LAST_TEAM_ABBREVIATION&dir=-1&Season=2017-18&SeasonType=Regular%20Season&DateFrom=03%2F08%2F2018&DateTo=03%2F09%2F2018&OpponentTeamID=1610612748

 

I miał 5/12 DFG, nie wiem skąd ta rozbieżność danych, ale skoro policzyły 3/4 FG Wade'a na Simmonsie, to po prostu są nieprawdziwe. 

 

Pomijając na ile można oceniać kto kogo bronił i kiedy, to ja widzę 4 bronione rzuty Wada jak wół, no chyba że akcja (5.40) gdzie gubi J-Richa (idącego na zasłonę) Ben, a potem biernie patrzy jak Wade (którego po RoCo miał przejąć i tego nie zrobił) wchodzi pod kosz to nie jego wina. Poza tym Ben kilka razy się zapomniał i dał rzucić 3 uncontested trójki takim asom jak Winslow czy J-Rich.

To nie był dobry mecz w def. Bena - mega nierówny (jak większość) gdzie od rzucania się po piłkę i bloku na Wadzie, ma chwile jakby nie wiedział gdzie jest na boisku i kogo broni.

I chyba jednak ta statystyka z adv box score jest lepsza, bo np. Belinelli bronił fatalnie i większość rzutów przeciwników weszła, a w Twoim linku jest 6/12, podobnie Ilyasova wychodzi że jak grał to co drugą akcję on bronił... a realnie może 5-6 rzutów bronił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 5:40 zasłonę stawia Adebayo, a błąd popełniają Covington i Embiid, Richardsona nie ma na parkiecie, a Simmons kryje Winslowa. To nie jest broniony rzut Wade'a przez Simmonsa, LOL. 

 

A Twoje statystyki są złe już na pierwszy rzut oka, bo policzyły Simmonsowi w obronie trójkę Wade'a przy switchu Johnsona (!) i layup Wade'a w transition którego liczyć nie powinny, bo Simmons nie miał go bronić. Oglądnąłem wszystkie FGs Heat i Simmons miał faktycznie 5 DFGM (Richardson x2, Winslow, Johnson i Wade).

 

Simmons miał w obronie dużo więcej dobrych zagrań niż złych, a Twoje ''Wade znowu robił z nim co chciał'' to po prostu bzdura, bo trafił mu jednego contested fadeaway J gdy Ben bronił go dobrze.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chętnie obejrzałbym sobie taką serię w PO, bo spotkania między obiema ekipami są naprawdę fajne. Nie brakuje smaczków takich jak rywalizacja Hassana z Embiidem czy starcie młodziutkiego Simmonsa z vintage Wadem. Do tego szereg gości, którzy mogą w danym meczu odpalić i przechylić losy rywalizacji na stronę swojej drużyny (Saric, Redick i RoCo vs Dragic, Johnson czy Richardson). Z jednej strony głód sukcesów i wielka ambicja młodzieży, a z drugiej świetny trener i kilku świetnych zadaniowców.

 

 

Ogólnie fajne PO szykują się w tym roku na wschodzie. Boston i Toronto to jednak duże znaki zapytania, a różnice między resztą zespołów są w sumie minimalne (no Cavs mają dodatkowy atut w postaci PO mode Brona). Jeżeli nagle nie zaczną dziać się jakieś cyrki z kontuzjami, to tegoroczny typerek będzie bardzo ciekawy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 5:40 zasłonę stawia Adebayo, a błąd popełniają Covington i Embiid, Richardsona nie ma na parkiecie, a Simmons kryje Winslowa. To nie jest broniony rzut Wade'a przez Simmonsa, LOL. 

 

A Twoje statystyki są złe już na pierwszy rzut oka, bo policzyły Simmonsowi w obronie trójkę Wade'a przy switchu Johnsona (!) i layup Wade'a w transition którego liczyć nie powinny, bo Simmons nie miał go bronić. Oglądnąłem wszystkie FGs Heat i Simmons miał faktycznie 5 DFGM (Richardson x2, Winslow, Johnson i Wade).

 

Simmons miał w obronie dużo więcej dobrych zagrań niż złych, a Twoje ''Wade znowu robił z nim co chciał'' to po prostu bzdura, bo trafił mu jednego contested fadeaway J gdy Ben bronił go dobrze.

Co do 5.40 racja - to Adebayo, ale trudno napisać że Ben bronił Winslowa który stał 3-4 metry od niego ;)

Pomijając ten szczegół obejrzałem cały mecz i wszystkie obrony Simmonsa - jak widać oglądaliśmy inny mecz, albo jedne z nas przez różowe okulary marki Simmons. W tej sytuacji założyłem te same okulary i wiesz co?

Okazało się, że we wszystkim masz rację - Jak Simmons broni kogoś kogo nie powinien, to nie jego obrona (i wina), jak broni i wpada, to udał się komuś rzut, a jak nie zdąży do obrony to wina Sarica, RoCo, TJ i kogo tam zechcesz... a te 3p Winslow i J-Rich rzucali bez obrony.

NA przyszłość muszę pamiętać, aby przed meczem 76ers odpowiednie okulary założyć! ;D

 

BTW. Statystyki przytoczone nie są moje tylko ze stats.nba.com i napisałem, że Wade robił z nim i RoCO co chciał, bo jak inaczej nazwać kolejny taki występ 36 letniego Wade-a vs top obrona ligi i vs 2 kandydatom do All-D ligi???

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już typowe dla Ciebie sprowadzenie do absurdu. Napisałeś, że Simmons zagrał słabo w obronie - gdy miał dużo więcej bardzo dobrych zagrań w obronie niż słabych, i napisałeś, że Wade robił z nim co chciał - gdy miał na nim 1FG, i to contested J na koniec kwarty. To, że pisząc ewidentnie kontrfaktyczne tezy jeszcze piszesz do kogoś, że ogląda mecze przez różowe okulary...

 

ps

 

W tej sytuacji z filmiku granie aktywnej pomocy to byłby błąd, bo był Embiid, a Simmons zostawiłby niekrytego obwodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF wierz sobie w co chciej, prawda jest taka że 36 letni Wade zagrał bodajże 2 najlepsze mecze w sezonie przeciwko jednej z najlepszych obron ligi i 2 kandydatom wg Was (którzy go bronili) do All-D, a Ty mi piszesz, że zagrali dobrze w defensywie.
Pomijam już Twój eye test - każdy widzi co innego, ale to że kłócisz się z adv stats które potwierdzają akurat to co ja widzę, to już jest niezrozumiałe...
On badajże w ciągu miesiąca z najlepszego obrońcy wedlug lubianego przez Ciebie DRPM spadł z 1 na 4 pozycję value z 2,7 do 1,9), wyprzedził go Ball, Jones, Murray, a FVV depcze mu po piętach.
Jego DRtg przed ASW to 101,5 od ASW 109,5 w 4kw broni koszmarnie, przed ASW miał 107,4 po 118,1. DRtg On/Off z -3,7 spadł do +7,3!!!
Podobnie wygląda sytuacja z DFG% kiedy przed miał 43,1 (on/off -1,3%), a po ASW ma 47,5 (on/off +3,6%!!!).

Dla porównania znienawidzony tutaj TJ ma DFG% przed ASW 44,1 (on/off -4,5%!!!), jego DRtg On/Off z 0,9 wzrósł do -4,7!!!

Naprawdę dalej będziesz twierdził że Ben w ostatnim czasie dobrze broni? Chyba tylko Saric jest gorszy od trade deadline-u.

 

PS. W tym filmiku przecież Simmons zostawił Winslowa na obwodzie - gdyby Wade mu podał byłby uncontested 3p ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie zmieniaj tematu, i nie manipuluj.

​Twoje statystyki pokazują, że Wade zrobił 3/4 FG, i trafił mu trójkę. Masz powyżej filmik ze wszystkimi FGs z tego meczu Wade'a - proszę wskaż te trzy kosze. Skoro potwierdzają one, to co widzisz, to nie będziesz miał z tym żadnego problemu.
 
Jeżeli ich nie wskażesz to po pierwsze nie powołuj się na te statystyki, po drugie przyznaj się do błędu, że napisałeś nieprawdę że ''Wade robił z nim co chciał''.
 
Następnie wskaż wszystkie ewidentnie słabe zagrania Simmonsa w defensywie z tego meczu tylko nie zmyślaj że brak grania pomocy z obwodu przy pnr jest słabym zagraniem. Nie, w tej akcji nie zostawił Winslowa na obwodzie. Trójka Richardsona, Winslowa, raz chyba gambling na steal, ale nie było FG.

​Pamiętaj że musi być ich więcej niż 7-8 bo tyle miał ewidentnie świetnych lub solidnych zagrań w obronie. Spoilery - będzie Ci o to cholernie ciężko bo oglądnąłem wszystkie trafione kosze Heat i faktycznie miał 5 DFGM.
 
Jeżeli nie jesteś w stanie - jak wyżej, przyznaj się do błędu, albo nie odpowiadaj. Jeżeli je wskażesz bardzo chętnie przyznam rację.
 
Wade miał -5 w +/-, w drugiej kwarcie to gdy był na parkiecie Sixers odrobili straty, nawet w boxscore'owych statsach przez straty miał 95 ORTG. Pewnie zagrał lepiej niż statsy, ale wciąż pewnie to nie był ''jeden ze zdecydowanie dwóch najlepszych meczów w sezonie'', strasznie lubisz pałować to net (a miał w tym meczu -18), więc na pewno przyznasz rację.
 
Tylko wprost odpowiedz na te pytania, a jeżeli nie jesteś w stanie - nie odpowiadaj w ogóle, zamiast zmieniać temat.
 
Po ASG, Sixers zagrali słabo w defensywie z Hornets (blowout W), Magic (blowout W), Wizards (b2b), Bucks. więc z grubsza dwa mecze za które można krytykować Sixers. Huge sample size.
 
Tak na marginesie jeżeli jakiś zespół robi 110 DRTG to nie możesz napisać że ''Simmons ma 110 DRTG'', i że świadczy to, że jest słaby, bo to tak nie działa. :grin:
 
A, i Bulls, to trzy.
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie zmieniaj tematu, i nie manipuluj.

​Twoje statystyki pokazują, że Wade zrobił 3/4 FG, i trafił mu trójkę. Masz powyżej filmik ze wszystkimi FGs z tego meczu Wade'a - proszę wskaż te trzy kosze.

Ja manipuluję? FGA/M to nie tylko takie co stoisz face2face/contested, ale również takie, gdzie się spóźnisz w obronie. Wymyślanie potem, że polował na stl... jakie to słabe, Harden też tak poluje na Stl - znaczy jest dobrym obrońcą!

Co do Wade-a to oczywiste są blok, 4.13 i 6.30 do tych 3 pewniaków zaliczyli mu jedną z 2 akcji (nie wnikam czy słusznie, w obu Ben się nie popisał, ale raz to nie on bronił): kontra w końcówce gdzie Wade zdobywa punkty lub te 6.40.

Jednak jeśli mówimy o ewidentnych to mogę się zgodzić na 2/3.

 

Nie, w tej akcji nie zostawił Winslowa na obwodzie.

16k6dtw.jpg

 

 

Po ASG, Sixers zagrali słabo w defensywie z Hornets (blowout W), Magic (blowout W), Wizards (b2b), Bucks. więc z grubsza dwa mecze za które można krytykować Sixers. Huge sample size.

Tak na marginesie jeżeli jakiś zespół robi 110 DRTG to nie możesz napisać że ''Simmons ma 110 DRTG'', i że świadczy to, że jest słaby, bo to tak nie działa. :grin:

No tak, skoro Sixers zagrali źle to nie wina Simmonsa, tylko zawalili koledzy. Tylko dlaczego Embiid ma Drtg 104,6 Roco 105,3, JJ 107,4 a Ben ma 109,4??? Czemu pierwsi mają pozytywny wpływ na Defensywę a jego on/off w DFG% czy Drtg mówi coś innego?!?!

To jak to jest - kto zawala tę defensywę tak mocno Embiid, RoCo, czy może JJ? Zawala ją Ben z Saricem. http://on.nba.com/2HqUlx3

 

Trochę złych zagrań w def. Bena wysłałem Ci na pw - za dużo screenów było żeby "zaśmiecać" forum.

 

No koniec już dla poprawy humoru - Brown potrafi nawet 2 McConnellami grać na boisku jednocześnie

2n87zgo.jpg

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz. FGs Wade zaliczone jako obronione przez Simmonsa to layup w transition, trójka broniona przez Johnsona i fadeaway J na koniec drugiej kwarty.
 
Tutaj nie ma ''co najwyżej mogę się zgodzić na 2/3FG" a ''było 1/2FG, bo bardzo mało siebie bronili, a Ty napisałeś okropną nieprawdę, że Wade robił z nim co chciał".
 
Przyznasz to w końcu?
 
Normalna pozycja w obronie Simmonsa na tym screenie, żadne ''gdyby Wade podał Winslow miałby uncontested J". Obrona nie polega na tym, że jak Twój zawodnik nie ma piłki to stoisz od niego pół metra, a starasz się skracać pole gry. Gdyby Simmons jak chciałaś de facto switchowałby tam Wade'a to wtedy Winslow miałby open 3.
 
Twoje screeny... Ty chyba chcesz, żebym oglądał trzy razy to samo i specjalnie marnował czas.
(0:30; 0:48; 0:55; 1:02; 7:20; 7:30; 7:55; 2:53; 3:00; 3:57; 4:45; 5:05; 5:44; 8:55
​1: błąd w obronie Richardsona o którym pisałem
2: błąd Saricia, choć pewnie mógł się zachować lepiej Simmons
3: w miarę normalne transition D, szybszy Dragic dobrze zaatakował obręcz, ciężko było zrobić coś więcej nie faulując
4: normalna pozycja w obronie Simmonsa
5: błąd w obronie Winslowa o którym pisałem
6: haha, serio piszesz, że Simmons miał odpuścić ballhandlera i bronić Winslowa, bo coś tam krzyczy Redick, którego nikogo nie broni? :grin:
7: pierwszy ''nowy'' błąd Simmonsa, który wskazałeś, końcówka czwartej kwarty, gratuluję
8-9: w miarę normalna pozycja w obronie Simmonsa, kogo on miał tu podwajać? :]
10: tutaj idzie na podwojenie, bo Whiteside'a przejął Ilyasova
11: drugi błąd Simmonsa,
12: ewidentny błąd Saricia, który nie broni nikogo i stoi nie kryjąc nikogo, a powinien Johnsona, który był jego zawodnikiem, JA pi****le
13: ewidentny błąd Johnsona przy zasłonie
14: Simmons nie miał jakiejkolwiek szansy obronić tej akcji, a ta strata kończyła mecz, bądźmy k**** poważni
 
Tzw. wielkie k**** dzięki, rzuciłeś kilkanaście screenów i wskazałeś dwa nowe błędy Simmonsa (dobry cut Winslowa i fakt, że nie przypilnował Whiteside'a), a ja straciłem 20 minut żeby te akcje oglądnąć. No i brawo, wziąłeś HL, bo nie chciało Ci się całego meczu, i wziąłeś 80% w obronie gdzie Simmons był na parkiecie i miał jakikolwiek udział. :]
 
BŁAGAM.
 
Dlatego, wybrałeś sobie minimalną dawkę, i na tej podstawie zaczynasz pisać o jakimś regresie, ale tak niczego się nie analizuje.
 
Sixers on/off od ASG:
 
Covington: +1,2/+2,8
Embiid: +5,4/-5,0
Simmons: +6,0/-8,7
Redick: +3,9/-1,7
Saric: +1,7/+1,7
Belinelli: +0,3/+3,3
McConnell: -1,7/+4,7
Ilyasova:+1,6/+7,6
​Johnson: -7,0/+4,2
 
Simmons ma po ASG zdecydowanie najlepszy on/off w tych dziewięciu meczach w całej drużynie. Więc na litość, kiedy zauważysz, że to jak wyglądają poszczególne statystyki on/off wynikają z wielu czynników i nie mogą być sprowadzane do jednego zawodnika? Ale Ty znajdziesz statystykę, i bezrefleksyjnie ją wklepiesz. Ale okej, załóżmy, że Simmons w tych 9 meczach osłabia w defensywie Sixers. Czyli jednak jest ROTY, skoro ma tak wielki wpływ na atak? Ma chyba +22 gdy Embiid ma +3 net w ataku? Mogę napisać, że Simmons ma od ASG impakt na atak na poziomie Hardena? No bo skoro osłabia defensywę - bo ujemne net, to cholernie poprawia atak, skoro ma dodatnie - nie tak to działa? :smile: Mitchell w ani jednym momencie sezonu nie miał +14 na dystansie 9 meczów, więc mam nadzieję, że pierwsze co zrobisz po przeczytania tego posta to zmienisz zdanie i w swoim temacie napiszesz "ROY SImmons". Czekam, albo jesteś hipokrytą, który stosuje podwójne standardy. :smile:
 
Ale rozumiem, że on/off stosujesz jak Ci pasuje, ale nie całe, tylko w połowie - dlatego nie wspomnisz, że od stycznia Simmons wygląda fantastycznie, a Mitchell dosyć słabo, a od ASG - pomimo tego, że Ben wygląda znakomicie - to i tak jesteś w stanie to przedstawić, że nie. Mitchell od powrotu Goberta ma -2,5 net w ataku, czyli osłabia Jazz w ataku, prawda? 
 
Już nawet nie wspomnę, że to nie jest specjalnie odkrywcze bo od ASG Simmons ma najlepsze statystyki i jest najlepszym zawodnikiem Sixers. 
 
I potem stoję przed alternatywą, że albo się do tego nie odniosę, i to będzie funkcjonowało w kilku tematach, albo to zrobię, i stracę kolejne 20 minut.
 
Wielkie dzięki jeszcze raz. Bez obrazy, ale uskuteczniasz zabawy statystykami na poziomie przedszkola. Do tego albo nie oglądasz meczów Sixers, albo to wszystko co piszesz ma z góry ugruntowaną tezę. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da.
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dannygd, twoje niezrozumienie absolutnie podstawowych rzeczy wywołuje u mnie lekkie zażenowanie. Jesteś na forum od 5 lat, jak ty k**** oglądałeś te mecze?

 

- Wade rzuca stepback jumpera z 7 metrów nad wyciągniętą ręką Simmonsa, który stoi metr przed nim

 

danny: HUE, WADE RZUCOŁ W SUMIE UNCONTESTED WIDE OPEN

 

- Sixers switc***ą wszystkie zasłony na 10 sekund do końca, jak każdy zespół ever w takiej sytuacji

 

danny: SIMMONS NIE POTRAFIŁ SIĘ PRZEBIĆ PRZEZ ZASŁONY

 

- Simmons odcina Wade'a od penetracji w ostatniej akcji

 

danny: SPRAWDŹCIE SE KOMPILACJĘ PRZECHWYTÓW TONY'EGO ALLENA, TAK WYGLĄDA POPRAWNY DEFENSE

 

- Simmons stoi w całkowicie standardowej pozycji do pomocy, broniąc shootera bez piłki

 

danny: ZOSTAWIŁ GO NA OBWODZIE, BYŁBY WIDE-OPEN RZUT JAKBY MU TAM PODALI

 

 

The fuck is wrong with you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to wyrwane z kontekstu rzeczy sobie złożyć....

 

- Wade rzuca stepback jumpera z 7 metrów nad wyciągniętą ręką Simmonsa, który stoi metr przed nim

danny: HUE, WADE RZUCOŁ W SUMIE UNCONTESTED WIDE OPEN

stał za daleko, noż k**** mać - mi nie musisz wierzyć, ale idź do trenera koszykówki i pokaż tę sytuację.

Ja akurat ten mecz oglądałem ze znajomymi, którzy trenują zespoły juniorskie i wszyscy stwierdzili Simmons stał za daleko i potem będąc spóźnionym nawet nie skoczył do obrony.

Jak uważasz że podniesienie ręki 1,5m od gracza w ostatniej akcji meczu to dobry defens to nie mam nic więcej do dodania.

 

- Sixers switc***ą wszystkie zasłony na 10 sekund do końca, jak każdy zespół ever w takiej sytuacji

danny: SIMMONS NIE POTRAFIŁ SIĘ PRZEBIĆ PRZEZ ZASŁONY

po switchu był znów spóźniony - zreszta nie ja jedyny piszę o tym, że on ma kłopot w bronieniu na switchach i p'n'r, jeszcze zanim trafił do NBA miał z tym problem (podobnie jak z bronieniem wysokich pod koszem) - ale c*** z tym, na pewno się nie znam :grin:

 

- Simmons odcina Wade'a od penetracji w ostatniej akcji

danny: SPRAWDŹCIE SE KOMPILACJĘ PRZECHWYTÓW TONY'EGO ALLENA, TAK WYGLĄDA POPRAWNY DEFENSE

Przegiąłeś - mój filmik był w odpowiedzi na stwierdzenie, że Ben Simmons to poziom All-D/DPOTY - więc pokazałem DPOTY...

 

- Simmons stoi w całkowicie standardowej pozycji do pomocy, broniąc shootera bez piłki

danny: ZOSTAWIŁ GO NA OBWODZIE, BYŁBY WIDE-OPEN RZUT JAKBY MU TAM PODALI

Czytasz ze zrozumieniem Chutruz, czy zaślepiony komentarzami BMF jesteś? Gdzie ja coś takiego napisałem?

Jeśli odpuścił gracza bez piłki na obwodzie (co było w kilku akcjach jak najbardziej OK - tylko niech BMF nie mówi, że dalej ich bronił...), to dlaczego nie podwoił/nie pomógł w obronie będąc pół metra od przeciwnika?

Zaznaczam, że był już tyłem odwrócony do obwodowego, więc ja się pytam po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.