Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, Kings mają już teraz dwóch SG i jednym muszą grać na trójce. Wprawdzie to Kings ale raczej nie wezmą trzeciego SG.

 

Cap space w lato ma tankathon i Sixers z Lakers - nie twierdzę, że na pewno ktoś nie da mu dobrego kontraktu ale to generalnie będzie ciężkie lato dla weteranów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią dogadania z agentem. Tak jak pisze BMF, po kolejnym sezonie Sixers będą mieć do Redicka prawa Birda, więc można obiecać mu wyższy kontrakt, jeśli teraz zgodzi się wziąć mniej. Tym bardziej, że perspektywa gry o tytuł w Philly, a kolejna przeprowadzka, w dodatku do słabego zespołu, to zupełnie inny poziom atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kończyć się będzie max LeBrona, to Fultz będzie miał 24 lata, Simmons - 26, Saric i Embiid - 28, Covington - 32, a tegoroczny pick - 23-25.

 

Nie wiem czy każdy z nich zostałby w Sixers, ale właśnie dlatego warto pozyskać już teraz gracza, który robi z Ciebie głównego kandydata do finalu ze Wschodu.

 

Wszystko spoko, ale LeBron się jednak ludziom trochę przejadł (poza jego fanatykami), a obecni 76ers to jednak coś świeżego, nowego i w sumie nawet oryginalnego (czterech kluczowych graczy to ,,wychowankowie"), zatem fajnie byłoby zobaczyć finalny efekt tego projektu bez doczepiania do niego podstarzałego superstara.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie prawda, tylko ja odnoszę się do ''LeBron popsuje młodą drużynę'', ''to okropny fit'', ''nie gwarantuje sukcesu'', ''jak weźmie paycut to spoko, a jak nie to gtfo'' etc.

 

Sam bym wolał Kawhiego (zakładając, że mogę sobie wybrać, lol) czy nawet George'a, ale że moje siły sprawcze raczej nie wpłyną na front office Sixers to zostaje mi pogodzenie się z myślą, że jednak będą chcieli tego LeBrona w lipcu.

 

A że hipotetyczne wstawienie superstara w miejsce Dario Saricia - z całym szacunkiem - skłania mnie do wniosku że to byłoby dosyć przejebane wzmocnienie, to śpię w miarę spokojnie.

 

Jakby Embiid gwarantował zdrowie to miałbym wywalone, a tak jednak spoko byłoby mieć LeBrona który na wypadek kontuzji Embiida wepchnąć Cię może jeszcze 2-3 lata do finałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam tu, bo ciekawy tekst dla fanów Sixers.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23216496/nba-how-philadelphia-76ers-formed-culture-built-win

 

The Sixers' roster is as varied in national origin as that of any team in the league, and their offense is similarly diverse. The pick-and-roll is the backbone of the vast majority of attacks in the NBA, but the Sixers run fewer of them, opting instead for a wide-ranging menu.

 

"It really, at times, isn't an NBA feel," says Brown, who coached internationally for 17 years. "It's got a high level of motion, and movement. I hope that we use Joel the way we should. We stumbled on something. In the light of day it sure seems smart making Ben Simmons a point guard. I think that we've changed his career when we've just given him the ball, and ultimately maybe the career of the Philadelphia 76ers. And so offensively, I love our style, the pass is king."

 

Dobre podsumowanie dlaczego ofensywa Sixers jest tak miła do oglądania dla oka.

 

No i zabawne, acz mało zaskakujące, jest obserwować jak zmienia się narracja mainstreamowych mediów co do Sixers. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przecieki, że Sixers mają zamiar podbijać do Georga w tym FA?

Nie sądzicie, że sam George może stwierdzić pi****le ten zachód, prawie zawsze w 1 rundzie nawet będziesz miał trudnego przeciwnika, na wschodzie z Indianą dochodziłem do finałów konferencji, a  mam tam młody , gotowy zespół, który pewnie wejdzie do ECF, któremu brakuje kogoś takiego jak ja?Co mam się męczyć w OKC, albo do Lakers iść i czekać parę lat, a może coś z Ingrama, Balla wyrośnie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza ogólnikowym ''George jednym z celów FA dla Sixers'' - nie, jeżeli chodzi o samego George'a nic nie spotkałem.

 

Sportowo dla George'a to faktycznie najlepsza opcja - robiłby za closera w końcówkach i być może najlepszego scorera (bo Embiid pewnie zawsze będzie grać ograniczone minuty w tak dobrym zespole w RS), a nawet jak Sixers otrą się o finały to George nie jest na tyle dużą gwiazdą by dostać KD-treatment za pójście tam. Zespół z Simmonsem, Covingtonem, Georgem, Sariciem i Embiidem to absurdalnie dobry fit po obu stronach parkietu i drużyna, która być może realnie mogłaby walczyć z Warriors jeżeli Joel będzie zdrowy.

 

Tyle że to teoria, a w praktyce bycie nr 3 w cieniu dwóch gwiazd pewnie nie brzmi zachęcająco, a nie oszukujmy się, taki miałby status w Sixers.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Zespół z Simmonsem, Covingtonem, Georgem, Sariciem i Embiidem to absurdalnie dobry fit po obu stronach parkietu

nie byłoby lepiej z Fultzem (zakładając że będzie miał trójkę chociaż na poziomie średniej ligowej) w roli 2nd playmakera (coś jak Irving przy LJ) i Saricem jako ultimate 6th manem (mógłby w sumie wchodzić za każdego z tej S5, bo jest ona tak elastyczna)

 

 

Tyle że to teoria, a w praktyce bycie nr 3 w cieniu dwóch gwiazd pewnie nie brzmi zachęcająco, a nie oszukujmy się, taki miałby status w Sixers.

niby tak, ale skoro Love się dostosował, to i chyba podobny z charakteru PG nie miałby większych problemów? szczególnie że pod względem PPG pewnie byłby drugi, bo Simmons zwyczajnie nie musiałby się kręcić nawet w okolicach "pod 20" przy takim rosterze. do tego Joel raczej będzie opuszczał co najmniej kilkanaście meczów co roku przez najbliższe parę lat, więc to by pod tym względem pomogło Georgowi.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza ogólnikowym ''George jednym z celów FA dla Sixers'' - nie, jeżeli chodzi o samego George'a nic nie spotkałem.

 

Sportowo dla George'a to faktycznie najlepsza opcja - robiłby za closera w końcówkach i być może najlepszego scorera (bo Embiid pewnie zawsze będzie grać ograniczone minuty w tak dobrym zespole w RS), a nawet jak Sixers otrą się o finały to George nie jest na tyle dużą gwiazdą by dostać KD-treatment za pójście tam. Zespół z Simmonsem, Covingtonem, Georgem, Sariciem i Embiidem to absurdalnie dobry fit po obu stronach parkietu i drużyna, która być może realnie mogłaby walczyć z Warriors jeżeli Joel będzie zdrowy.

 

Tyle że to teoria, a w praktyce bycie nr 3 w cieniu dwóch gwiazd pewnie nie brzmi zachęcająco, a nie oszukujmy się, taki miałby status w Sixers.

 

taki z niego closer jak ze mnie baletnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz na razie bardzo słabo wygląda off the ball, więc nawet jak do końca naprawi rzut w wakacje do solidnego poziomu to będzie zapewne grać jak najwięcej minut jako backup PG, więc jego prędzej widziałbym w roli 6th mana.

 

Choć w sumie od początku sezonu powtarzam, że świetnie broniący i zbierający 6'10 PG daje z cholernie mobilnym centrem niebagatelne możliwości do grania smallballu, zwłaszcza przy defensywie jaką grają Sixers. 

 

Co do charakteru George'a, wydaje mi się, że jednak dlatego właśnie nie ma nawet poważnych plotek na ten temat, bo słaby clickbait. :smile: Dla mnie to brzmi dosyć abstrakcyjnie, nawet jeśli sportowo Sixers to najlepsza opcja, dużo, dużo lepsza od Lakers czy Thunder.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglądał Fultz off the ball w NCAA? bo może słabość teraz wynika z tej pechowej sytuacji? jeśli zaś nie, to nawet w roli 6th nie wróżę mu przyszłości w tej drużynie, za duży to talent, wątpię by taką rolę zaakceptował. 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBrona niech sobie biorą Sixers, a PG do Lakers.

Idealny scenariusz, którego chcę od bardzo dawna ;-)

on nie pójdzie do lottery team : P

 

 

Wyglądał w sensie ;)

 

On w Huskies musiał robić wszystko na boisku kiedy grał pod fatalnym trenerem i w fatalnym teamie, był tam koniem pociągowym który 2/3 pts Washingtonu robił (licząc ledwie pts+ast, już bez created FT). Nie miał problemu z oddaniem piłki, jednak dostawał wtedy zazwyczaj zwrot w okolicach 30s akcji na obwodzie ;-)

 

Jeśli chodzi o rzut miał genialny pullupJ (łącznie z pullup3), z którego korzystał często.

Po odegraniach rzucał rzadko, ale miał zaskakująco wolniejszą niż przy pullup mechanikę + kiepsko ułożone nogi, co przekładało się słabszą skuteczność c&s, jednak to raczej nie miał być problem, przy zakładanym rozwoju. Tylko jego rozwój rzutu to wiadomo jaki temat.

w sensie było tego w ogóle tyle, żeby jakieś wnioski wyciągać? albo są dostępne własnie jakieś staty c&s, off screen itd.?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.