Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

76ers chyba jako pierwsi skompletowali skład ( zakładam, Z McConnell i Holmes zostają ). Zostało im jeszcze trochę kaski to może uda im się już teraz przedłużyć Covingtona? Może dałby im jakiś rabat za to, że negocjują z nim już teraz? Fajnie by było go zostawić na umowie takiej, jaką dostał Ingles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że jak pisałem to przed offseason 2016 (dowolnie przepłacać, byle na rok albo max 2 lata) to duża część fanów LAL się nie zgadzała.

:numbness:

 

A nie chodziło przypadkiem o to, że Twoje pomysły były nierealne w stosunku do warunków rynkowych? Takiego Bazemore'a chciałeś na krótkiej umowie, a on odrzucił od Lakers 70+/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chodziło przypadkiem o to, że Twoje pomysły były nierealne w stosunku do warunków rynkowych? Takiego Bazemore'a chciałeś na krótkiej umowie, a on odrzucił od Lakers 70+/4.

No to najwyżej Lakers zostaliby z niczym. Zawsze to lepsza opcja niż podpisywać jakiegoś centra, do którego rok później, żeby się go pozbyć trzeba dołożyć niedawny #2 draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwyżej Lakers zostaliby z niczym. Zawsze to lepsza opcja niż podpisywać jakiegoś centra, do którego rok później, żeby się go pozbyć trzeba dołożyć niedawny #2 draftu.

To, że Lakers zjebali tamten offseason to wszyscy wiedzą, ale być może to co zrobili teraz Sixers rok temu było niewykonalne.

 

Oczywiście masz rację z tym, że lepiej byłoby zostac z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Lakers zjebali tamten offseason to wszyscy wiedzą, ale być może to co zrobili teraz Sixers rok temu było niewykonalne.

Nie pamiętam co było rok temu, ale może Sixers już wtedy szukali tego typu krótkich umów, tylko nie było rynku, bo wszyscy srali na lewo i prawo dolarami? No i wtedy zostali z niczym, co można traktować na plus w dzisiejszym kontekście. Sam zresztą rok temu pisałem a propos Knicks, że najlepsze co może Phil robić, to nic nie robić. Nie posłuchał mnie dziad jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers rok temu wzięli na jednorocznych umowach Hendersona i Rodrigueza, problemem Lakers było, że koniecznie chcieli grać o coś a Deng i Mozgow mieli w tym pomóc. Dwa brzemienne w skutkach założeniach.

 

Trochę mnie zastanawia jakie kontrakty alternatywnie mogli wziąć Redick i Johnson, bo w Sixers mogą mieć problem z minutami, a za rok znowu będzie trzeba negocjować umowę. Podobno JJ odrzucił dłuższą propozycję Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers rok temu wzięli na jednorocznych umowach Hendersona i Rodrigueza, problemem Lakers było, że koniecznie chcieli grać o coś a Deng i Mozgow mieli w tym pomóc. Dwa brzemienne w skutkach założeniach.

 

Trochę mnie zastanawia jakie kontrakty alternatywnie mogli wziąć Redick i Johnson, bo w Sixers mogą mieć problem z minutami, a za rok znowu będzie trzeba negocjować umowę. Podobno JJ odrzucił dłuższą propozycję Wolves.

No ale w przypadku Redicka to było coś ala 28/2 więc wyszedł z założenia że za rok weźmie porównywalne pieniądze

 

Z Amirem to nie wiem tak do końca po co on 76ers

 

Redick pewnie będzie grał kosztem Stauskasa - o jego minuty bym się nie obawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w przypadku Redicka to było coś ala 28/2 więc wyszedł z założenia że za rok weźmie porównywalne pieniądze

 

Z Amirem to nie wiem tak do końca po co on 76ers

 

Redick pewnie będzie grał kosztem Stauskasa - o jego minuty bym się nie obawiał

To już zależy czy Sixers będą grali o playoffy, jeżeli jednak nie, to pewnie w drugiej części sezonu Brown będzie wolał grać Luwawu, Korkmazem czy Andersonem, niż Redickiem.

 

Jeżeli Embiid będzie w miarę zdrowy, nie widzę minut dla Johnsona, ale to świetne uzupełnienie składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zupełnie nie miałem czasu śledzić tego co działo się w Sixers, ale Simmons ma nie mieć żadnych restrykcji w tym sezonie a Embiid dalej nie może grać 5 vs 5 i sam mówi, że na pewno nie rozegra pełnego sezonu (82 meczów), ale ma być gotowy na pierwsze spotkanie.

 

Simmons po NCAA był dużą zagadką, a po roku w organizacji staje się jeszcze większą zagadką, bo to jego ''poprawiłem każdy element gry'' to może być prawda, ale jeżeli nie poprawił rzutu to dalej może być graczem niepasującym do pełnienia roli głównego playmakera w NBA.

 

tak o tym myślę, i trochę nie widzę tych playoffów dla Sixers, i nie rozumiem tych oczekiwań - tzn. zakładając zdrowego Embiida pewnie by tak było, ale jak przez połowę spotkań trzema najlepszymi graczami Sixers będzie dwóch rookies i JJ Redick z Amirem Johnsonem, a w reszcie Embiid będzie grać te swoje 20-kilka minut, zaś Brown będzie na siłę szukać minut np. dla Okafora - to tutaj bardziej prawdopodobne jest jakieś 33-49.

 

tak tylko piszę, bo po sezonie będzie, że Sixers rozczarowali, a to ''rozczarowanie'' może po prostu być kwestią zbyt dużych oczekiwań. ale to już zależne od naszego kameruńskiego przyjaciela.

 

ja zupełnie nie wiem czego się spodziewać, Sixers mają kreatorów, shooterów i mają kim atakować obręcz, mają też kim bronić, ale tymi kreatorami będzie duet 21-20-latków, a w obronie może być różnie.

 

pokuszę się o opinię, że Sixers to chyba najtrudniejsza do prognozowania drużyna na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.