Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 3 głosy

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins

Embiid Simmons Sarić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1832 odpowiedzi w tym temacie

#1831 lorak

lorak

• Użytkownik
  • 6402 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 00:41

LeBrona niech sobie biorą Sixers, a PG do Lakers.
Idealny scenariusz, którego chcę od bardzo dawna ;-)

on nie pójdzie do lottery team : P

Wyglądał w sensie ;)

On w Huskies musiał robić wszystko na boisku kiedy grał pod fatalnym trenerem i w fatalnym teamie, był tam koniem pociągowym który 2/3 pts Washingtonu robił (licząc ledwie pts+ast, już bez created FT). Nie miał problemu z oddaniem piłki, jednak dostawał wtedy zazwyczaj zwrot w okolicach 30s akcji na obwodzie ;-)

Jeśli chodzi o rzut miał genialny pullupJ (łącznie z pullup3), z którego korzystał często.
Po odegraniach rzucał rzadko, ale miał zaskakująco wolniejszą niż przy pullup mechanikę + kiepsko ułożone nogi, co przekładało się słabszą skuteczność c&s, jednak to raczej nie miał być problem, przy zakładanym rozwoju. Tylko jego rozwój rzutu to wiadomo jaki temat.

w sensie było tego w ogóle tyle, żeby jakieś wnioski wyciągać? albo są dostępne własnie jakieś staty c&s, off screen itd.?

Użytkownik lorak edytował ten post 25 kwiecień 2018 - 00:41

s...

Najlepszy sklep koszykarski

#1832 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9858 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 00:44

w sensie było tego w ogóle tyle, żeby jakieś wnioski wyciągać? albo są dostępne własnie jakieś staty c&s, off screen itd.?

Według mnie nie było tego tyle.

Statystyki c&s miał z tego co pamiętam niskie, z ww powodów (ułożenie nóg, wolniejsze składanie się do rzutu).

#1833 BMF

BMF

All-Star

• Użytkownik
  • 2013 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 01:10

Żeby była jasność, o Fultzu jako 6th manie czy backup PG pisałem w kontekście przyszłego sezonu, mówimy przecież o wciąż 19-letnim rookie, a Sixers z gwiazdą z FA będą kandydatem do tytułu.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Embiid, Simmons, Sarić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych