Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dziwię, ze w Filadelfii mogą spać spokojnie po tej akcji z wymianą picków z Celtics. Ainge to jakiś wróż czy co? Deal w plecy, pick stracony i jak nie wpadnie im jakiś koks z FA to sny o potędze przez cały "The Process" można będzie jedynie zapić mocnym trunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, ze w Filadelfii mogą spać spokojnie po tej akcji z wymianą picków z Celtics. Ainge to jakiś wróż czy co? Deal w plecy, pick stracony i jak nie wpadnie im jakiś koks z FA to sny o potędze przez cały "The Process" można będzie jedynie zapić mocnym trunkiem.

Mają najlepszą młodzież z całej ligi i not even close. Będą się kręcić koło HCA w pierwszym sezonie gdy ich liderami są rookie i sophmore a Ty twierdzisz, że potrzeba im FA bo inaczej to wszystko zatonie

 

Ty tak serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, ze w Filadelfii mogą spać spokojnie po tej akcji z wymianą picków z Celtics. Ainge to jakiś wróż czy co? Deal w plecy, pick stracony i jak nie wpadnie im jakiś koks z FA to sny o potędze przez cały "The Process" można będzie jedynie zapić mocnym trunkiem.

Nie wiem czemu usmierca się wręcz Fultza. Pick od Lakers powyżej 5 też chyba idzie do nich.

Embid miał problemy zdrowote, Simmons też. Nie skazujmy tego chłopaka na koniec kariery za szybko. Równie prawpodoobne jest ze wróci w następnym sezonie i będzie tak grać jak sądzono po lidze letniej. Zresztą chyba według najnowszych doniesień już nic fizycznie nie dolega temu ramieniu tylko powstała u zawodnika obawa bólu która w końcu zniknie. Zapewne dopiero w następnym sezonie okaże się co z nim będzie teraz i tak za dużo sprzecznych informacji, a dziennikarze prześcigają się w napisaniu jak najbardziej sensacyjnego newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają najlepszą młodzież z całej ligi i not even close. Będą się kręcić koło HCA w pierwszym sezonie gdy ich liderami są rookie i sophmore a Ty twierdzisz, że potrzeba im FA bo inaczej to wszystko zatonie

 

Ty tak serio?

Przecież nie chodzi o HCA, a o pierścienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/Dcorrigan50/status/963240876251209728

 

:D 10-10-11-6. :] Btw. mógłbym oglądać mecze Sixers dla Molly Sullivan. 

 

Pojutrze u siebie Heat którzy będą w b2b - teraz przed Sixers masa spotkań, które zespół mierzący w więcej niż playoffy powinien wygrywać, jak wygrają z Miami to ich wyprzedzą. Byleby uniknąć Cavs, bo playoffy ze zdrowym Joelem wyglądają na pewniak.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedziec, że Colangelo trochę zrekompensował brak ruchów przed deadline Bellinelim - nie zdziwiłbym się, gdyby sprawa była dogadana już wcześniej - stąd nie rzucili się desperacko na nie do końca korzystne dla siebie trade'y.

 

Belinelli to zdecydowanie typ gracza w Philly potrzebny - z pewnym rzutem, doświadczeniem, mogący robić ruch w ataku, grać w S5 w razie potrzeby jak i również z ławki. Jak grasz TJ w piątce to lepiej miec na SG Marco niż Baylessa np. W przypadku c***owych meczów JJ, czy jakichś urazów spokojnie może wskoczyć do S5 bez konieczności robienia jakichś wielkich zmian. 

 

Oczywiście nie rozwiązuje to problemów z brakiem drugiego ballhandlera, ale na pewno poprawia głębię i 3pt shooting, który dziś jest w cenie. 

 

Co do obecnej sytuacji w Philly:

Cieszy ostatnia forma, POTW dla Joela, znakomita dyspozycja Sarićia. Oby było zdrówko teraz i obysmy nie dostawali durnych wpierdoli, a możemy grać w PO z całkiem niezłego spotu. 

 

Co do Fultza... co tu dużo gadać - fuckup jest duży, powinni go raczej zamknąć i badać+trenować. Cholera wie, czy to tylko głowa, czy również coś fizycznego, ale to aż dziwnie wygląda, że nie podnosi tej ręki tak jak powinien, tylko rzuca jakieś dziwne płaskie piłki z twarzy... Mam nadzieję że czas będzie powoli grał na jego korzyść, w offseason będzie na pewno okazja spokojniej popracować,jeśli była to wina jakiegoś urazu to się to zaleczy. Embiida też wszyscy skreślali, a odpukać wrócił i jakby jego kariera dalej się nie rozwijała - pokazał więcej niż chyba ktokolwiek po tym drugim urazie stopy przypuszczał, że kiedykolwiek pokaże... 

 

Tak czy inaczej Fultz to będzie zawodnik NBA, bo jest dobry z piłką, potrafi atakować obręcz, grać picki - ale wiadomo, że dopiero rzucając i wracając do swojego pullup game będzie kimś wartym tego #1 picku. Z czasem powinno być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem spory kawał pierwszej połowy. Dramat był taki, że szło aż po zębach.

 

Normalnie Sixers grają coś takiego w 3 i 4Q ;] Tutaj było odwrotnie. Wygrana ważna, bo rywal z drabinki, ale 24pkt w plecy bez Belinelliego byłoby nie do odrobienia, Włoch robi to czego brakowało temu zepsołowi gry schodził JJ. Makaron dodał firepower z ławki, rozciągał grę i był jednym z pewniejszych punktów zespołu. Strzelcy tego typu mają dni, albo nie mają - dziś średnio wyglądał Redick, ale zaskoczył Beli - gdybyśmy go mieli w tych meczach gdzie tracilismy przewagi z dupy to pewnie jeszcze kilka W bylibyśmy do przodu.

 

W ogóle to spotkanie  powinno otworzyć Brettowi oczy na rotację ławki. Tak, tak #freeholmes - wiem, że Brett lubi Amira i te jego 'małe rzeczy', ale Richaun zankomicie nadaje sie do szybkiej gry na C, potrafi trafic trójkę, skończyc z góry, czy zrollować po picku. Uwielbiam człowieka, a z akazdym razem gdy dostanie minuty kręcic dobre cyfry. Dzisiaj przy foul trouble Amira ożywił zespół, dał iskre. 

Znakomity Simmons - jego D w drugiej połowie była game-changerem, łącznie z mocno contestowanym game-winnerem Wade'a za 3, gdzie jego mądra gra na nogach i długość zrobiły robotę. Simmons-Belinelli-Anderson-Booker-Holems to spoko 2nd unit, nawet z TJ ma szanse to wyglądać.

Także więcej Holmesa przede wszystkim i będzie GIT. 

Super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons jest chyba jednak głównym powodem dla którego ta koncepcja się nie zrealizuje, ciężko sobie wyobrazić jego rolę w zespole z Lebronem, gdzie zmuszony byłby grać bez piłki i chyba miałby problemy z byciem efektywnym w tej roli. Gdyby miał rzut za 3 to 76ers byliby wręcz stworzeni pod Lebrona.

 

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers graliby na dwóch ballhandlerów, ale Simmons byłby tym głównym. Być może dlatego LeBron tam jednak nie przyjdzie, ale już teraz Simmons nie jest tam dominującym ballhandlerem, Sixers mają po Warriors drugi najlepszy wynik jeżeli chodzi o procent asystowanych FG i mniej więcej taką grają/starają się grać koszykówkę.

 

Simmons i LeBron to nie jest najlepszy fit, ale gdyby Sixers udało się wziąć w drafcie Bridgesa, to, czysto hipotetycznie, lineup Simmons-Bridges-Covington-LeBron-Embiid byłby niesamowicie trudny do zatrzymania pomimo ew. problemów ze spacingiem właściwie dla każdego w lidze. No i niesamowity zestaw w obronie.

 

Czy LeBron przyjdzie do Sixers, nie wiem, ale sportowo na jakieś 1+1/2+1 lepszą opcją są tylko Rockets, którzy musieliby liczyć na sporo farta, żeby LeBrona pozyskać. 

 

Wstawiłem, bo historia decyzji i wyborów LeBrona sugeruje, że bycie jego ziomeczkiem ma duże znaczenie, a tu LeBron wrzuca na instagrama/snapchata zdjęcia jak gra Simmonsem w NBA 2K, a Simmons - jak wyżej. Może to nie będzie miało znaczenia, może będzie miało.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridges pójdzie w rejonie 8-12, Sixers będą mieli 10-11. pick i mogą dorzucić swój pierwszorundowy i jakieś dwa drugorundowe i zrobić trade up jeżeli bardzo będą chcieli go wziąć. Tacy Bulls mając do wyboru Bridgesa, a Knoxa i dodatkowy pick raczej na luzie się zgodzą. Sam Knox czy Miles Bridges dla Sixers to też nie jest zła opcja, wtedy w wyliczance można wstawić do S5 Saricia, który od końcówki listopada robi 17-8-3 i flirtuje z 50-40-90.

 

Chyba, że ktoś bardzo będzie chciał Mikala wziąć, ale dla Knicks/Bulls/Hornets ograny 22-latek z ograniczonym potencjałem to nie jest tak dobra opcja jak dla Sixers.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Sixers mają być gorszym fitem pod Brona niż Rockets, gdzie zamiast jednego ball handlera masz tam jeszcze dwóch innych  ? :grin:

Imo to nie jest zły fit - Simmons byłby głównym ball handlerem a z nim na ławce byłby Lebron, więc ogółem rozłożyło by to się 50/50 więc każdy byłby zadowolony
a lineup Joel-LBJ-Ben-Roco to w obronie byłaby miazga 

Ben nie jest aż tak dominującym ballhandlerem żeby nie było miejsca dla innych :)
 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co Simmons będzie robił w ataku, jak piłkę będzie miał James?

 

Czyli co? Nikt z pozycji 1-4 w NBA nie ma racji bytu jak nie ma trójki?

 

I każda drużyna która ma na PG gostka z alergią na 7,24 to też zły fit dla LBJ? To czego chcą Lakers np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to nie jest dobry fit, to byłby zespół a'la Heat, którzy jak Wade się skończył mieli sporo problemów w ofensywie przez fakt, że trafiał jedną trójkę na 5 meczów, ale to nie jest na tyle zły fit żeby nie miało to racji bytu jeżeli obok będzie Bridges, Covington czy Saric, o naprawionym Fultzu nie wspominając. Mając Simmonsa na PG, LeBrona na PF i Embiida na C - macie trzy potencjalne missmatche jeżeli Simmons nauczy się korzystać z warunków fizycznych, i dalej świetną zbiórkę i defensywę.

 

A do tego Mikala ja nie mam Ely zaufania, ale lineup Simmons-Bridges-Covington-Embiid mógłby być faktycznie niesamowity w defensywie, już teraz Sixers mają 4. defensywę z Sariciem i Redickiem grającymi ponad 30 minut.

 

Ale to fantazje, w sumie IMHO Bulls, Memphis i Cavs mogą jakoś mocniej chcieć Mikala, więc mam nadzieję, że wszyscy skończą w top7.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.