Skocz do zawartości

Sezon 2017/2018 w Orlando - nędzy ciąg dalszy?


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sypie się nam to wszystko: i w sensie wyniku, i w sensie zawodników (kontuzja za kontuzją).

 

Od wyniku 6-2 mamy wynik 5-15. Najgorsze w tym wszystkim jest, jak fatalną gramy obronę. Z lepszą byłaby inna bajka. Może materiał defensywny jest taki sobie, ale chyba jednak Vogel to nie jest bożek defensywy. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że wybrałem Pana poniżej w Fantasy.. Gość w tym sezonie jest naprawdę niesamowity. :D

 

f1uszOm.png

 

Jestem ciekaw czy ostatecznie Magic trafią do PO. Ruszyli z "grubej rury" a później się coś spier****ło.. Szkoda, bo chętnie bym obejrzał PO z ich udziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, słowo "ratują" oznacza, że można na coś zwalić :rapture:.

 

Od stanu 6-2 doprowadziliśmy do stanu 11-24, czyli od tego czasu mamy 5-22. Nie sprawdzałem, ale założę się, że to najgorszy bilans w tym okresie. Faktem jest, że ze S5 wszyscy już mieli dłuższe lub krótsze okresy absencji, do tego długa przerwa Isaac'a, a gdyby wyjąć z każdej drużyny 3-4 najlepszych graczy, też zapewne zaczęłaby dołować. Ale to tylko część prawdy, bo słabo graliśmy niemal w komplecie, a obecna sytuacja to tylko kontynuacja słabej gry, która zaczęła się gdzieś około dwunastego meczu w sezonie. Niestety, ale nie idzie nam przede wszystkim gra w obronie, ani indywidualna, ani tym bardziej zespołowa. Jak tak obserwuję Paytona, który gubi się na najprostszej zasłonie, to się zastanawiam, czy gość w ogóle potrafi bronić... A coś takiego, jak zespół w obronie, tu nie istnieje. Jak jeszcze wpadało w ataku, jakoś to było, jak przestało, widać wszystko jak na dłoni. Naprawdę nie wiem, co z tym Voglem, bo tej drużyny bronić nie nauczył.

 

W obecnym stanie rzeczy wolałbym, abyśmy zatankowali jak najbardziej się da. Teraz jesteśmy na niezłym, czwartym miejscu do losowania draftu, niewiele brakuje nam do drugiego. A to byłoby już coś. Nie ma co się czarować, żadna gwiazda do nas nie przyjdzie. Jak jej nie wyłowimy z draftu, to będziemy się błąkać w dole tabeli. Przydałyby się dwa lata porządnego tankowania i dwa porządne wybory: rozgrywającego i centra, ewentualnie trójkę. Paytona bym spuścił za jakiś wybór w drafcie, Vuka podobnie, tym bardziej, że ktoś może połakomić się na jego kontrakt. Nie wierzę, abyśmy byli w stanie zrobić cokolwiek trejdami.

Martwi mnie gra Isaac'a, który po kontuzji nie jest sobą. Pocieszam się, że jest młody, a potencjał ma, co pokazał. Natomiast duża niespodzianka to Hezonja, który po wskoczeniu do S5 zaczął grać, że aż miło popatrzeć. Jak wskoczył do S5, to ma średnią niemal 14 pkt/mecz, przy dobrej skuteczności. Ciekawe, czy to na chwilę, czy w końcu przełamanie, na które czekaliśmy?

 

Tak więc tytuł tematu niestety jest aktualny, pewnie będzie jeszcze taki w next sezonie. Niestety. Teraz każde zwycięstwo Magic będzie z jednej strony cieszyło, a z drugiej - martwiło. Kilka zwycięstw więcej do niczego nas nie doprowadzi. Swoją drogą jestem ciekaw, czy te kontuzje to aktualnie nie jakaś gra :peaceful: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie tak w lidz enie oszukał jak Vogel. Miałem go za dobrego trenera . A ostatnie dwa lata pokazują jak mocno przeciętny by nie powiedzieć słaby jest

 

Hill po odejściu od Vogla rozgrywał najlepszy sezon - głównie dlatego że w końcu dostał piłkę w dłonie a nie stał tylko w rogu

 

Ross. Mack, Afflalo a nawet Speights rozgrywają najsłabsze sezony właśnie w Magic AD17/18. Obrona jest słaba. Nie ma praktycznie żadnej sensownej. Niby jest talent. Doszły wzmocnienia na kluczowych pozycjach a wszystko się sypie.

 

Kontuzje nie pomagają to prawda ale jednak MAgic wygląda po prostu źle po obu stronach parkietu i za chwilę musi podjąc dezycje o przedłużeniu Gordona i Paytona.  A już będą mieć jakieś 85 milionów w gwarantowanych kontraktach ( jeśli zwolnią Macka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.