Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Quarter: 4 Time Remaining: 0:20 Trailblazers 116, Pistons 114

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pistons ball:

 

Rick Fox attempts to bring the ball up the court but is stopped in backcourt.

Rick Fox dribbles in backcourt.

The Trailblazers attempt to trap him.

Rick Fox brings the ball over the timeline.

Rick Fox shoots a three-pointer from the top of the key.

It's Good.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quarter: 4 Time Remaining: 0:11 Trailblazers 116, Pistons 117

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trailblazers ball:

 

Darrell Griffith inbounds the ball to Brian Shaw

Brian Shaw attempts to bring the ball up the court but is stopped in backcourt.

Brian Shaw dribbles in backcourt.

Brian Shaw passes the ball to Darrell Griffith (Top of the key).

Darrell Griffith shoots a three-pointer from the top of the key.

Not good.

Greg Monroe(Pistons) gets the rebound.

 

------------------------------------------

 

Najpierw Fox jako go to guy zagrał akcje życia. :panda: a później mój stary znajomy nie chciał mnie skrzywdzić i nie oddał piłki Jordanowi samemu specjalnie nie trafiając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce podarować mi centra;)? Oddam wszystko poza wspomnianą czwórką (Johnson,Hornacek,Baker i Bird), kontrakt nie ma znaczenia.

Ja też poszukuje centra, a skoro ta czwórka jest nie do ruszenia to mam więcej do zaoferowania więc wiecie do kogo się najpierw zgłaszać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brian grant też nie jest zły. Daje rade,ale taki dunigan by się przydał he:). Rzeczywiście kiepsko z centrami,zobaczymy czy ta czwórka razem wogole wypali...

No, zawsze jest opcja że będzie za dużo chętnych do piłki, ale z drugiej strony Rice trochę też rzucał więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 34 (na pierwszym miejscu goscie)

 
Bulls 76 - 76ers 119

 

Srogi rewanż sobie wzięli ;)

 

Chociaż King Horacy potwierdził, że w tym sezonie wygląda lepiej niż Dallas Wszechmogący

Duuuży win Lakers (z miejsca stają się poważną siłą na zachodzie / w sumie jakby dodali chociaż przyzwoitego centra to imho personalnie byliby najmocniejszy w swojej bieda-konfie - imho powinni szukać wymiany C za Kukoca + pozbyli się najgorszego chyba kontraktu simki)

Mały win Grizzlies (zaczynają przebudowę, Rice jako tank commander powinien się sprawdzić a za dwa lata będzie miał wartość jako spadający, Billups/Manu są nawet spoko - choć nie tak spoko jak menago miśków myśli)

 

Czy ktoś Magicowi..ermmm...GMowi Lakers, że Bird zagrał w tym sezonie już 50% swoich meczy w regular i pewnie za 15-20 spotkań idzie na L4 do połowy playoffs?  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, że Dallas powinien się palić ze wstydu: zjechać z poziomu 13.5-14rpg to marnych 11.5 :P

 

A po drugie, to już inny wątek, nie wiem jak to zrobiłeś, ale po tym jak ostatnio napisałem, że spotykamy się w pierwszej (ja z nr 2 Ty z nr 7) zrobiłeś szybki szacher-macher i  teraz to ja jestem 7my jakoś a Ty przede mną :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, że Dallas powinien się palić ze wstydu: zjechać z poziomu 13.5-14rpg to marnych 11.5 :P

 

A po drugie, to już inny wątek, nie wiem jak to zrobiłeś, ale po tym jak ostatnio napisałem, że spotykamy się w pierwszej (ja z nr 2 Ty z nr 7) zrobiłeś szybki szacher-macher i teraz to ja jestem 7my jakoś a Ty przede mną :nevreness:

I to jedyny powód tego, że uważasz Granta za lepszego?

 

Umiem parę sztuczek. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jedyny powód tego, że uważasz Granta za lepszego?

 

To zalezy od tego jak się postrzega Dallasa i jego roli w drużynie - dla mnie zawsze był i powinien dla 76ers być bardziej Big Benem / Big Zo niż dajmy na to Alem Jeffersonem.

 

Po drugie zawodnicy z grupy 14rpg & 3-4 bpg aka zjemkażdegodrewniaka są dużo rzadsi i bardziej w cenie niż goście 19ppg/10ppg których jest znacznie więcej.

Nie jestem na bieżąco z ligą i nie wiem do końca z czego to wynika (nie wierzę że Sir Charles mu te zbiórki zabiera) bo przecież nie pogorszył się na campie, a wręcz troszenkę się poprawił

A propo: Big Zo ostro wymiata w tym sezonie :hypnotysed:  (choć na campie się trochę pogorszył)

PS.2. Mialem na myśli irl BB, BZ i AJ w pierwszym zdaniu jbc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.