Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2017/18


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie(chyba żadna z dam z nami nie gra?), wiem, że nie piszemy posta pod postem, świadomie popelniam grzech łamiąc regulamin. Cóż wyspowiadam się z tego w konfesjonale, ale...

 

Rodacy pomóżcie, czuję się trochę jak powodzianie w 97 roku czy też mieszkańcy Rytla i okolic po letniej nawałnicy. Z mojego pięknego domu zostały tylko solidne fundamenty. Westbrook-Jokic grają swoje, ale ja tak na prawdę gram w pięciu, mając bana na Fa. Rodacy, pomożecie? Każda pomoc się przyda, konserwy, koce, starcy, weterani, aby produkowali więcej niż np Rabb, Zizic, Rondo, Mirotic czy Holmes.

 

Rozeslalem parę PMow, ale odzew niewielki, ratujcie, sos....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że będę się smazyl w piekle, ale napiszę kolejnego posta...

 

Otóż się udało coś sklecić, nie jest to Trade marzenie, ale chociaż będzie kim grać

 

Ryan Anderson + Wesley Matthews + DJ Wilson

 

Za

 

Niko Mirotic + Ryszard Holmes + Miłosz Theodosic

 

Dodatkowo Ronnie dorzuca 40 metrów bieżących papy na pokrycie mojego rozwalonego przez wichure dachu, paletę paprykarza szczecińskiego firmy Dega i rzecz jasna pokrywa koszty transportu ww dóbr.

 

PS, dzięki Ronnie, masz wielkie serce :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha spoko, szczerze to byłeś w trudnej pozycji do negocjacji i grzechem byłoby nie skorzystac.. jeśli holmes odpali kiedys albo po prostu zmieni team to mogłeś faktycznie dać Wilsona chandlera który cieniuje i jeśli zostanie w nuggets nigdy już chyba do 40 nie wróci (millsap..) Ale rozumiem ze przecież chodziło tylko o ten sezon i udało się zrobić to co chciałeś czyli oddać 3 połamańców jednym ruchem...

 

Potwierdzam jak ktoś jeszcze nie zdążył się skapnąć :-)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi właśnie szkoda Holmesa, reszty mniej.

 

Do oddania mam Rondo i masę młodzieży:DJ Wilson, Ivan Rabb, Ante Zizic, Patrick McCaw oraz Norman Powell.

 

Wiem, że nazwiska nie powalają, ale są to jakieś prospekt i niektórzy na pewno mają czas by w nich zainwestować, by za jakiś czas czerpać z nich korzyści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej listy na sprzedaż dołączają:

Reggie Jackson (34,45 a robi 45,1)

Bogdan Bogdanović (15! a robi 26,5 z potencjałem na więcej jak się zaaklimatyzuje)

 

Ponadto nadal na liście są:

James Johnson (39,7 -> 45,6)

Dion Waiters (37,95 -> 34,9)

 

Przyjmę kontuzjowanych obudowanych przyszłorocznymi pickami, prospecty, ale w zasadzie rozważę wszystkie oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.