Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2017/18


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Można było robić korekty w składzie pod obliczenia picków draftowych do dzisiejszej porannej aktualizacji na yahoo.

Teraz rynek FA jest zamknięty a każda wymiana nie będzie miała wpływu na wyliczenia.

 

Gratki evitacre, blaugrana i dzięki za emocjonującą walkę o zwycięstwo.

Mhm, no to znowu się wydymałem ;P

A tak poważnie, to jakieś tam rozmowy prowadziłem, ale nic na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo kontuzji...

gratulacje dla zwycięzców..

 

Roku wole nie podsumowywać, Wiec skupie się na perspektywach...

Za rok postaram włączyć się do walki, będzie dużo roboty .. jak już mowilem po ogłoszeniu listy pickow będę miał ba wydanie ltorys z pickow NOP i SAC.

 

Perspektywy na przyszłość są, chyba 1szy pick w drafcie, coś koło 11-12 tego, dennis smith jr, który mam nadzieje ustabilizuje formę już w drugim sezonie, nastepnie, banda obiecujących młokosów, dużo zależy od ruchów kadrowych w nba latem, Valentine ma szanse na s5 w Chicago na stałe, liczę ze holmes dostanie w końcu minuty, bo nadal jest królem per36, justin Jackson gwiazda nie będzie ale fajnym rolesem czemu nie, trey Lyles i jego ofensywny skillset powinien tez coś fp robic..

teraz dwójka z która nie wiadomo co zrobić, niby na fa za dobrzy, do rotacji się średnio nadają... zeller oraz kaminsky. Niby nadal młodzi ale nie widzę tu wielkich perspektyw na poprawę, choć moze hornets pójdą w tank infrank będzie liderem ataku z Monkiem?? Może ktoś z pickiem sas lub Nop by go przygarnął?

Następnie weterani, brak tu lidera, ale solidni wyrobnicy..

Millsap - sezon ma wiadomo jakby stracony, jednak jestem przekonany ze przepracuje solidnie offseason.

Isaiah - co jak co sezon do dupy na maxa, ważył 58 i robił 35... ale chłopak ma wielkie ambicje i work ethic, wierze ze wróci do 45+ jeszcze na rok-dwa

Reggie - kontuzje kontuzje kontuzje, ale w det nie ma nadal komu grać na obwodzie ...

Teodosic - rookie ale ma już 30lat przecież, na początku nie mogl się zaaklimatyzować ale w drugiej połowie sezonu już dobrze wyglądał...

 

Mam pytanie na dzień dzisiejszy jakbyście musieli kogoś wywalić z mojego składu to kogo? Zellera? Mam póki co trzy picki i aniniednego gracza do wywalenia..

Wiec jak co szukam trade pick + grajek za solidny grajek.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zwycięzcom!!!

 

Ja w przyszłym sezonie zaczynam tankowanie także do pobrania:

 

Nicolas Batum 29 47,85 
Brook Lopez 29 46,95 
Patrick Beverley 29 40,55 
Trevor Ariza 32 39,65 
Robin Lopez 29 33,30 
Ish Smith 29 32,75 

 

Za picki i jakieś nieopierzone talenty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dosyć wcześnie, nie znamy jeszcze kolejności w drafcie, ale mam takie wstępne ogłoszenie.

Jako, że mam sporo picków (5 w tym i chyba 3 w następnym) i chciałbym powalczyć o coś więcej niż najwyższy pick, rozważam sprzedaż części picków za dobrego gracza/graczy. Jakby ktoś chciał sprzedać swoje gwiazdy w zamian za pick/picki to dajcie znać, możemy ponegocjowac.

Wg moich obliczeń (nie muszą być precyzyjne) będę miał dwa picki w top5 i dwa kolejne w top12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.