Skocz do zawartości

Support LeBrona 2012-2014


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

3-4 to imho nie jest 'pomacanie' finału

 

ok ,sukces zajebisty lepiej zagrać w półfinale konferencji z przyszłym finalistą niż 6 razy wygrać mistrza ;]

teraz sobie porównaj skale dyskusji

 

w 2001 roku Toronto trzymało finalistów do gm7 i ktoś oprócz wsadów Cartera będzie o nich pamiętał? naprawdę już przez tyle lat przerabiało się wiele ekip które walczyło a żeby zdobyć mistrzostwo

 

i temat był wałkowany tylko lorak lubi takie wesołe wrzutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ,sukces zajebisty lepiej zagrać w półfinale konferencji z przyszłym finalistą niż 6 razy wygrać mistrza ;]

teraz sobie porównaj skale dyskusji

 

w 2001 roku Toronto trzymało finalistów do gm7 i ktoś oprócz wsadów Cartera będzie o nich pamiętał? naprawdę już przez tyle lat przerabiało się wiele ekip które walczyło a żeby zdobyć mistrzostwo

 

i temat był wałkowany tylko lorak lubi takie wesołe wrzutki

 

ale zaczęło się od tego, że napisałeś jak to Bulls bez Jordana nie potrafili utrzymać wyniku przez 2 kwarty jednocześnie sugerując, że bez niego to były ogóry a to nie jest prawda (z wyłączeniem może 98)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaczęło się od tego, że napisałeś jak to Bulls bez Jordana nie potrafili utrzymać wyniku przez 2 kwarty jednocześnie sugerując, że bez niego to były ogóry a to nie jest prawda (z wyłączeniem może 98)

 

LeBron ma gościa co w finale jebał 27 pkt na mecz przy TS 56% ,Jordan takiego nie miał i sam musiał palić powyżej trzech dych , z Sonics 96' jego zajebista druga opcja co robi dwa zwycięstwa mniej na sezon 15 pkt przy TS43% ,to nie ogórek? Iverson miał w karierze 51TS% i przez to jest wyjebany z każdej dyskusji więc nie pisz mi o ogórkach 98 i czekam na odpisanie typu druga opcja z 15pkt/43TS% miała inne zadania na boisku ;-]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Battier w ataku, był bardzo dobry i to o wiele wiele lepszy od Luca. Do tego jego obrona to jest klasa sama w sobie. Koleś mógł bronić każdą pozycję dzięki sprytowi. Przez prawie cała karierę był liderem wymuszanych fauli w ataku. Koleś kładł się na parkiet jak nikt inny. Zatrzymywał tym wysokich, na nogach bronił guardów, był wszędzie. Work ethic i hustle na najwyższym poziomie, a do tego gra w ataku. Nawrzucał tyle trójek, że w ilości jest top 50 all time. Przez całą karierę miał tylko jeden sezon, gdzie zszedł w 2p% poniżej .450. Gość w PO orał w defensywie na najwyższym poziomie i to nie ważne kogo miał u boku. Gość zawsze był gotowy zejść w cień i robić swoje przez 30min. Ze świecą szukać tak wszechstronnych zawodników. To była esencja good teammate 3&D, który chowa ego do kieszeni.

 

Powiem więcej jak sytuacja tego wymagała w zespole, to potrafił nagle ze średniej 8pkt robić po prawie 15 na dobrych procentach. Dostawał piłkę i był produktywnym zawodnikiem, który spełniał rolę nie 5, a 2 opcji w zespole.

W PO w Miami zagrał 61 meczy. 15 lub więcej punktów zdobył dokładnie 3 razy.

 

Widzę, że Luca mimo bycia lepszym obrońcą jest jechany z powodu gorszego rzutu za 3, więc rzucam inny przykład - Dudleya za 4 mln/y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron ma gościa co w finale jebał 27 pkt na mecz przy TS 56% ,Jordan takiego nie miał i sam musiał palić powyżej trzech dych , z Sonics 96' jego zajebista druga opcja co robi dwa zwycięstwa mniej na sezon 15 pkt przy TS43% ,to nie ogórek? Iverson miał w karierze 51TS% i przez to jest wyjebany z każdej dyskusji więc nie pisz mi o ogórkach 98 i czekam na odpisanie typu druga opcja z 15pkt/43TS% miała inne zadania na boisku ;-]

 

eee ale chyba wszyscy się zgadzają, że krul w 2011 zrobił krulewską kupę, więc nie bardzo rozumiem do czego pijesz - ten temat dotyczy wybielania 2014 jeśli już

 

 

W PO w Miami zagrał 61 meczy. 15 lub więcej punktów zdobył dokładnie 3 razy.

 

Widzę, że Luca mimo bycia lepszym obrońcą jest jechany z powodu gorszego rzutu za 3, więc rzucam inny przykład - Dudleya za 4 mln/y?

 

teraz będziesz wyliczał wszystkich SF rzucających około 10 ppg jakich znasz? :)

 

to teraz ja: Trevor Ariza za 5 mln/y

 

wygrałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że GOAT narazie jest jeden :-)

 

no wg zdecydowanej większości tak (ja też się podpisuję pod tym jbc) i nie zauważyłem żeby w tym temacie to było specjalnie poruszane.

 

słowo klucz - 'na razie'

 

no i też jest pytanie co wolisz - typa co przynosi Ci same czwórki, czy takiego który kiedyś dostał pałę i go wyśmiali w całej klasie, ale mimo tego nie dał się i po paru latach dostał szóstkę.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wg zdecydowanej większości tak (ja też się podpisuję pod tym jbc) i nie zauważyłem żeby w tym temacie to było specjalnie poruszane.

 

słowo klucz - 'na razie'

 

no i też jest pytanie co wolisz - typa co przynosi Ci same czwórki, czy takiego który kiedyś dostał pałę i go wyśmiali w całej klasie, ale mimo tego nie dał się i po paru latach dostał szóstkę.

zawsze będę się śmiał z tego co dostał pałe :-) nawiązując do tematu każdy chciałby mieć taki support jaki miał LeBron :) myślisz że Durant , Kobe, Pierce, T-Mac mniej osiągneliby z Boshem i Wadem niż LeBron? Chyba nieee ale za to z Rodmanem i Pippenem to już trudniej. oczywiście proporjonalnie do zaistniałych ówczesnych warunków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będziesz wyliczał wszystkich SF rzucających około 10 ppg jakich znasz? :smile:

 

to teraz ja: Trevor Ariza za 5 mln/y

 

wygrałem!

Bo Battier jest na ich poziomie. Zawsze każda drużyna tego pokroju znajdzie jakiegoś Battiera, Barnesa, Richarda Jeffersona, Vinca Cartera, Luca, Dudleya.

Ariza w CY, Battier w Houston, West, Butler w 2013 - to są elitarni rolesi.

Reszta to goście, których zawsze znajdziesz do contendera czy tam innego semicontedera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Battier jest na ich poziomie. Zawsze każda drużyna tego pokroju znajdzie jakiegoś Battiera, Barnesa, Richarda Jeffersona, Vinca Cartera, Luca, Dudleya.

Ariza w CY, Battier w Houston, West, Butler w 2013 - to są elitarni rolesi.

Reszta to goście, których zawsze znajdziesz do contendera czy tam innego semicontedera. 

 

no Miami w 2011 nie znalazło - taki pierwszy lepszy przykład (ale za to mieli najlepszą wersję big-3)

zawsze będę się śmiał z tego co dostał pałe :-) nawiązując do tematu każdy chciałby mieć taki support jaki miał LeBron :smile: myślisz że Durant , Kobe, Pierce, T-Mac mniej osiągneliby z Boshem i Wadem niż LeBron? Chyba nieee ale za to z Rodmanem i Pippenem to już trudniej. oczywiście proporjonalnie do zaistniałych ówczesnych warunków

 

ale Durant w 2014 miał lepszy support od LBJ - to nie wina krula, że nie wszedł do finałów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze będę się śmiał z tego co dostał pałe :-) nawiązując do tematu każdy chciałby mieć taki support jaki miał LeBron :smile:myślisz że Durant , Kobe, Pierce, T-Mac mniej osiągneliby z Boshem i Wadem niż LeBron? Chyba nieee ale za to z Rodmanem i Pippenem to już trudniej. oczywiście proporjonalnie do zaistniałych ówczesnych warunków

 

Ale pierdolisz głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Durant w 2014 miał lepszy support od LBJ - to nie wina krula, że nie wszedł do finałów :P

overral może lepszy ale broniłeś Pippena że walczył z finalistami a Durant odpadł z mistrzami :-) i byłeś taki skrupulatny odnośnie pojedynczych meczów a Durant wyrwał jeden więcej ;)

Ale pierdolisz głupoty...

dawaj dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Durant w 2014 miał lepszy support od LBJ - to nie wina krula, że nie wszedł do finałów :tongue:

 

Mial ale w RS bo w PO w miejsce Sefoloshy wszedł Caron Butler i niestety duzo dużo straciło Thunder. Do tego więcej minut dla Perka i nie pojmiesz o co chodziło Brooksowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

overral może lepszy ale broniłeś Pippena że walczył z finalistami a Durant odpadł z mistrzami :-) i byłeś taki skrupulatny odnośnie pojedynczych meczów a Durant wyrwał jeden więcej ;)

dawaj dalej

 

czekaj

 

A - Support MJa to ogóry

B - Nie, to całkiem spoko grajki byli, co bez MJa dalej fajny team tworzyli

A - Nieprawda bo Durant odpadł z mistrzami

 

WTF?

 

Jakby support Duranta - bez Duranta - coś ugrał to jeszcze bym zrozumiał argument a tak to kompletnie nie wiem o czym do mnie piszesz. Serio.

 

 

Mial ale w RS bo w PO w miejsce Sefoloshy wszedł Caron Butler i niestety duzo dużo straciło Thunder. Do tego więcej minut dla Perka i nie pojmiesz o co chodziło Brooksowi

 

no ale oni i tak by przegrali z SAS wtedy najprawdopodobniej (Sefo odpadł w drugim meczu, kiedy przy stanie 0-1 zaczęli dostawać już kolejny oklep - przynajmniej tak wnioskuję na szybko z plusominusów, gdzie Thabo miał -10 w 10 min gry) bo SAS to była wtedy najlepsza drużyna ligi - co nie zmienia faktu, że Durant miał w 2014 lepszy support niż James (nawet bez Sefo - Westbrok 14 + Ibaka 14 > Wade 14 + Bosh 14 - rolsi to poziom zbliżony) nawet pomimo Perkinsa w s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Durant w 2014 miał lepszy support od LBJ - to nie wina krula, że nie wszedł do finałów :tongue:

 

Tak teraz patrzę i sam nie wiem, czy mieli - wg mnie bardziej porównywalny, nie lepszy, bo tamten skład oprócz KD, RW i Ibaki miał 23letniego Reggiego z ławki (był ok, ale nadal tylko 34% za 3, co szału nie robi przecież jako 4 opcja a'la Harden), 20letniego rookie Adamsa i tyle. Reszta to Perk, Butler, Fisher, Perry Jones, Lamb i Collison. Sefo miał totalny decline wtedy.

 

A co do samej serii ze Spurs - Ibaka wypadł w serii z Clippers i Thunder grali jego minuty Collisonem i Butlerem w dwóch pierwszych meczach w San Antonio, co się skoczyło dwoma ogromnymi blowoutami. Nie jest powiedziane, że z Ibaką by wygrali serię, ale wg mnie szanse byłyby znacznie większe, niż startując ze stanu 0-2 i bez przewagi parkietu.

 

Inna sprawa, że Thunder mogliby spokojnie przegrać z LeBronem wtedy.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron ma gościa co w finale jebał 27 pkt na mecz przy TS 56% ,Jordan takiego nie miał i sam musiał palić powyżej trzech dych , z Sonics 96' jego zajebista druga opcja co robi dwa zwycięstwa mniej na sezon 15 pkt przy TS43% ,to nie ogórek? Iverson miał w karierze 51TS% i przez to jest wyjebany z każdej dyskusji więc nie pisz mi o ogórkach 98 i czekam na odpisanie typu druga opcja z 15pkt/43TS% miała inne zadania na boisku ;-]

Koelner błagam WTF??

 

 

1. Wyjąłeś najgorsze finały Pippena i porównałeś je z najlepszymi finałami Irvinga, których raczej nie powtórzy. Brawo

2. Porównujesz Pippena do Iversona, no też nieźle.

 

Różnica jest między nimi taka, że wartość Iversona tkwiła w scoringu i jak nie trafiał do kosza to był kompletnie bezużyteczny, a wręcz szkodził drużynie. Pippen nawet robiący 1/10 z gry wciąż był bardzo przydatny na boisku (obrona, zbiórka, playmaking)

 

Teraz pogrubione.

Pippen '96 finały robiący 15 pkt na 43 TS% był:

drugi w zbiórkach po Rodmanie

drugi w blokach po Longleyu

pierwszy w asystach

pierwszy w przechwytach, nie tylko w Bulls ale w całej lidze za playoffy

 

15 pkt, 8,2 zb, 5,3 as, 2,3 prz 1,3 bl

we wszystkich kategoriach poza ppg był lepszy od MJa

znakomity defens, świetny na desce

 

nawet z tak fatalnym shootingiem był wciąż bardzo pożytecznym graczem. Zawsze i wszędzie lepszy o Irvinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.